بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای سیستم Cross-Play در بازی Redfall

راهنمای سیستم Cross-Play در بازی Redfall

باعرضه بازی Redfall پس از مدت‎‌ها انتظار در سرویس Game Pass، شاید به دنبال شکار خون آشام‎‌ها به همراه دوستان خود باشید، البته برای انجام این کار نیاز به Cross Play خواهید داشت. خوشبختانه Redfall از این قابلیت پشتیبانی می‎‌کند، اما راه اندازی آن ممکن است کمی گیج کننده شود. به همین دلیل ما راهنمایی درباره نحوه کار سیستم‌‎های CO-OP، Cross Save و پیشرفت در روند داستان آماده کرده‎‌ایم، پس اگر به دنبال تجربه Redfall همراه با دوستان خود هستید در ادامه همراه ما بمانید.

آیا Cross-Play در بازی Redfall وجود دارد؟

Redfall در پلتفرم‎‌های Xbox و PC در فروشگاه‎‌های Windows Store، Steam و Epic Games دردسترس قرار دارد، و بازیکنان با هر پلتفرمی که از آن استفاده می‎‌کنند، می‎‌توانند در تیم‌‎های چهار نفره به نجات شهر Redfall از خون آشام‎‌ها بپردازند. البته برای انجام این کار باید به اکانت Bethesda.net خود Log In کرده، تا به لیست دوستان خود که از پلتفرم‎‌های مختلف استفاده می‎‌کنند دسترسی پیدا کنید، این گزینه (Bethesda.net friends list) را می‌‎توانید در منو اصلی بازی پیدا کنید.

آیا Redfall از قابلیت Cross Save پشتیبانی می‌کند؟

متاسفانه Redfall از Cross Save پشتیبانی نمی‎‌کند. درحالی که می‎‌توانید به تجربه بازی با دوستان خود در پلتفرم‌‎های دیگر بپردازید، اما امکان جا به جایی Save بین پلتفرم‌‎هایی که دراختیار دارید وجود ندارد، به همین دلیل برای ادامه تجربه بازی باید به جایی که آن را برای اولین بار شروع کردید، وفادار بمانید. این بدان معنی است که نه تنها بین فروشگاه‌های مختلف بلکه بین ایکس باکس و پی‌سی هم نمی‌توانید داشته‌های خود را انتقال دهید.

توضیحات سیستم CO-OP در بازی Redfall

در سال‌های اخیر سازندگان راه‌‎های متفاوتی را برای انتقال پیشرفت بازیکن در بازی‎‌هایی که می‎‌توان آن‌ها را به صورت تک نفره یا CO-OP تجربه کرد امتحان کرده‌‎اند، اما تقریبا هیچ کدام کاربردی نبودند. در Redfall لوت‎‌ها، سطح و مقدار پولی که به دست آورده‌‎اید از حالت تک نفره به CO-OP و بلعکس منتقل می‎‌شوند، اما خبری از انتقال پیشرفت شما در بخش داستانی نخواهد بود. به عنوان مثال در حالت CO-OP سه مرحله را به اتمام می‎‌رسانید و سطح کارکتر شما به عدد 2 می‎‌رسد، سپس وقتی که به حالت تک نفره بازگردید، خواهید دید که سطح شما دست نخورده باقی مانده اما پیشرفت‌‎هایی که در بخش کمپین کسب کرده‌‎اید از بین رفته‌‎اند. برای بازیکنانی که می‎‌خواهند تمام بازی را به صورت CO-OP تجربه کنند این سیستم مشکل خاصی ایجاد نمی‎‌کند، اما اگر قصد ترکیب بازی به صورت تک نفره و CO-OP را داشتید باید دقت کنید کسی که Host بازی است تمام پیشرفت‎‌ها را کسب می‎‌کند.

بدون شک Cross-Play در بازی Redfall یکی از معدود ویژگی‌های مثبت این عنوان است. اگر سوال دیگری در مورد جدید‌ترین بازی اختصاصی ایکس باکس دارید، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *