آنباکس

جعبه گشایی نسخه کالکتور بازی Cyberpunk 2077

آنباکس کالکتور سایبرپانک ۲۰۷۷

نسخه کالکتور بازی Cyberpunk 2077 مجموعه فوق‌العاده‌ای از آیتم‌های مختلف از جمله اکشن فیگور بوده که در اختیار داشتن آن‌ها برای تمامی طرفداران اثر مذکور الزامی است. با جعبه‌گشایی نسخه کالکتور بازی سایبرپانک 2077 همراه باشید.

شرکت سی دی پراجکت (CD Projekt) به واسطه عرضه سری بازی‌های The Witcher توانست خود را به یکی از بازو‌های اصلی صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل کند. بازی سایبرپانک 2077 جدید‌ترین محصول این شرکت و استودیو CD Projekt Red است. سابقه عالی استودیو سی دی پراجکت رد و نمایش‌های فوق‌العاده و تماشایی اثر مذکور باعث شدند که بسیاری از بازیکنان سراسر جهان برای تجربه آن لحظه‌شماری کنند. همانطور که از نام بازی Cyberpunk 2077 مشخص است، این اثر در فضای سایبرپانکی جریان دارد؛ دورانی که فناوری به شکل افراطی پیشرفت کرده و انسان‌ها به واسطه اضافه کردن ابزار‌های مکانیکی متعدد، به نیمه ربات‌هایی عجیب و غریب تبدیل شده‌اند. در بازی سایبرپانک 2077 به عنوان شخصیت وی (V) باید در نایت سیتی (Night City) کاوش کنید، ماموریت‌های مختلف را انجام دهید و مهارت‌ها و ابزار‌های جدید به دست آورید.

همانند بسیاری از آثار AAA و مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی، بازی Cyberpunk 2077 علاوه بر نسخه‌ فیزیکی استاندارد، دارای نسخه کالکتور است. این نسخه علاوه بر بازی، محتوی آیتم‌های متعددی از جمله استیل‌بوک، نقشه نایت سیتی، انواع استیکر‌ها و محتواهای دیجیتالی متنوع است. بدون شک مهم‌ترین آیتم نسخه مذکور که دارای جعبه‌ای خاص و به شدت زیبا بوده، اکشن فیگور ۲۵ سانتی شخصیت اصلی است.

در صورتی که قصد خرید بازی سایبرپانک 2077 را دارید می‌توانید از لینک‌های زیر اقدام به تهیه این اثر کنید:

نظر شما راجع به نسخه کالکتور بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا این نسخه توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *