راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

انتقال فایل های دخیره بازی Cyberpunk 2077 از کنسول های نسل هشتم به نهم

سایبرپانک 2077

با انتشار بازی Cyberpunk 2077 برای خیلی از بازیکنان سوال پیش خواهد آمد که اگر به تجربه این بازی بر روی کنسول نسل هشتمی خود بپردازند، با مهاجرت به نسل نهم می‌توانند بازی را تا آن‌جایی که پیش بردند، بر روی کنسول نسل نهمی خود از همان نقطه ادامه دهند؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با تیلنو همراه شوید.

بازیکنان طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را از وقتی‌که موقع انتقال فرا برسد، پیش روی خود خواهند داشت. CD Projekt Red روی سایت رسمی پشتیبانی خود سازوکار سیستم ذخیره و Save بین نسلی بازی Cyberpunk 2077 یا همان Cross Save را شرح داده است. هر کسی که به دنبال بازی Cyberpunk 2077 بر روی PS4 یا Xbox One است، می‌تواند Saveهای خود را به کنسول‌های نسل بعدی یعنی PS5 و Xbox Series X/S انتقال دهد.

توسعه دهندگان CD Projekt Red، روند دقیق چگونگی انجام این کار را هم‌اکنون مشخص کرده‌اند.

کاربران کنسول‌های نسل هشتم، انتظار دارند که بتوانند فایل ذخیره‌سازی بازی Cyberpunk 2077 خود را روی کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس کپی کنند و دقیقا بازی را تا آن‌جایی که در کنسول نسل هشتمی خود پیش بردند، در کنسول‌های نسل نهمی خود از سر بگیرند و نیاز نداشته باشند که بازی را دوباره از اول شروع کنند.

به هرحال فرآیند انتقال Saveهای بازی بر اساس این‌که از کنسول ایکس باکس یا پلی استیشن استفاده می‌کنید، تفاوت خواهد کرد.

Cross Save بازی Cyberpunk 2077 از کنسول PS4 به PS5

بازی Cyberpunk 2077

اگر قصد دارید که بر روی کنسول PS5 به ماجراجویی در Night City بپردازید چند گزینه پیش رو دارید. بازیکنان می‌توانند با اتصال به پلی استیشن پلاس، فایل‌های ذخیره خود را آپلود کنند. این راه شاید یکی از آسان‌ترین راه‌های موجود و در دسترس باشد. کاربران هم‌چنین از یک هارد درایو اکسترنال نیز می‌توانند استفاده کنند، بدین صورت که از فایل ذخیره خود کپی بگیرند که قابل انتقال به کنسول PS5 باشد. در آخر گزینه انتقال اطلاعات از طریق شبکه بی‌سیم یا وایرلس و یا از طریق کابل لن نیز وجود دارند.

بازی Cyberpunk 2077، دارای NPCهای بسیار و بی‌نظیری است که گل سر سبد و مهم‌ترین آن‌ها جانی سیلورهند، با نقش آفرینی کیانو ریوز محسوب می‌شود. شما می‌توانید سرگذشت و اطلاعات این کاراکتر و معرفی او در بازی Cyberpunk 2077 را در بلاگ تیلنو مطالعه کنید.

Cross Save از کنسول Xbox One به Xbox Series X/S

از سوی دیگر انتقال ذخیره‌های بازی Cyberpunk 2077 در Xbox کمی ساده‌تر است و روشی یک سویه برای انتقال فایل‌های ذخیره بازی در این پلتفرم وجود دارد. کاربرانی که به تجربه بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول Xbox One می‌پردازند می‌تواننند فایل‌های ذخیره خود را بر روی Cloud آپلود کنند و سپس از این این فایل‌ها بر روی کنسول Xbox Series X یا Xbox Series S خود بهره ببرند. کاربران هم‌چنین می‌توانند برای انتقال داده‌های خود از System Network Transfer با دو کنسولی که به یک شبکه متصل شده‌اند، استفاده کنند. این‌ها همه به سیستم تحویل هوشمند ایکس باکس سری ایکس موسوم به Xbox series X Smart Delivery بر می‌گردد.

بازیکنان می‌توانند انتظار استفاده از این روش‌ها با قابلیت پشتیبانی از Backwards Comptability بازی Cyberpunk 2077 را داشته باشند. اما هنوز به طور دقیق مشخص نیست که آیا می‌توان به کنسول‌های نسل قبل زمانی‌که بروزرسانی نسل بعدی در سال آینده میلادی شروع به کار کند، دسترسی داشت یا خیر. فعلا، بازیکنان می‌توانند منتظر انتقال نسبتا آسان اطلاعات بین دو کنسول باشند. با عرضه‌ی این اثر به شدت مورد انتظار، می‌توانید برای خرید بازی Cyberpunk 2077 از تیلنو اقدام کنید.

شما قصد دارید این بازی را روی کنسول نسل هشتمی خود تجربه کنید یا تجربه آن را به بعد از خرید کنسول نسل نهمی موکول می‌کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamesradar.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *