اخبار و رویدادها, بازی

انتشار بسته های الحاقی بازی ۲۰۷۷ Cyberpunk در اوایل ۲۰۲۱

بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان، بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد. CD Projekt Red، با بسته‌های الحاقی بازی Witcher 3، تجربه‌های بی‌نظیری را برای طرفداران به وجود آورد که ظاهرا قصد تکرار این تجربه‌ها اما این بار بر روی بازی Cyberpunk 2077 را دارد. این‌ها همه در متن پیامی مخفی در انتهای تریلر زمان عرضه این بازی وجود داشتند. برای خواندن این پیام و برنامه‌های این استودیو برای بازی Cyberpunk 2077، در ادامه با تیلنو همراه باشید.

فروشگاه تیلنو سعی دارد با در اختیار قرار دادن بازی‌های جدید و پر طرفدار، آن هم با بهترین قیمت در اختیار شما، رضایت شما را به ارمغان بیاورد. شما می‌توانید هم‌اکنون برای خرید بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید و این بازی با کیفیت را زودتر از سایرین تجربه کنید.

تریلز زمان عرضه بازی Cyberpunk 2077 شب قبل از عرضه بازی، منتشر شد و بازی را بیش از پیش و کامل‌تر نشان داد. CD Project Red، در انتهای این پیش پرده، پیامی مخفی را در یک فریم پنهان کرده بود. آن‌ها در مورد دلهره و نگرانی‌هایشان در رابطه با عرضه یک چیز کاملا جدید، مدت‌ها بعد از عرضه Witcher 3 و برنامه‌هایشان برای آینده، صحبت کردند. ما می‌دانستیم که آن‌ها قصد دارند بسته‌های الحاقی رایگان با Expansionهای مناسب، عرضه کنند، اما اکنون می‌دانیم که در اوایل سال 2021، باید منتظر آن‌ها باشیم.

در متن این پیام آمده است:

ما قبلا اشاره کرده بودیم که Expansionها در آینده‌ای نه جندان دور می‌آیند و در حالی‌که ما هنوز آماده صحبت در مورد جزییات نیستیم، خواهیم گفت که از کارهای خود بر روی Hearts of Stone و Blood and Wine، چیزهای زیادی آموخته‌ایم. این بسته‌های برنامه ریزی شده ما، شما را هر چه بیشتر به عمق دنیای بازی Cyberpunk 2077 خواهد برد. این بسته‌ها، محتوای داستان محور قابل توجهی را ارائه می‌دهند که شما گزینه‌های حساس و دشواری را برای انتخاب و از طریق روایت‌های تاثیر گذار، باید انجام دهید که به این زودی‌ها، فراموش نخواهید کرد.

در ادامه این پیام می‌خوانیم:

اما قبل از رسیدن به آن‌جا، ما ابتدا برنامه انتشار بسته الحاقی رایگان خود را در اوایل سال 2021، شروع خواهیم کرد. درست مانند Witcher 3، انتظار می‌رود تعدادی از بسته‌های الحاقی رایگان شروع به ماجرجوایی در Night City بکنند و چیزهای جالبی را از خود ارائه بدهند که حتی بیش از پیش، زندگی را به دنیای تاریک آینده خواهد برد.

بازی Cyberpunk 2077

آن دسته از بسته‌های الحاقی بازی Witcher 3 که شامل لباس‌های جدید برای گرالت و NPCها، مراحل جانبی جدید و حالت New Game+ بودند. سی دی پراجکت رد در این بسته‌های الحاقی واقعا عالی کار کرد و به ما تجربه‌ای بی‌نظیر را هدیه داد و این گفته‌های این استودیو در مورد آموختن از تجربیات بسته‌های الحاقی Witcher 3، واقعا خوشحال کننده است.

در حالی‌که پیام جدید سی دی پراجکت رد، به این موضوع اشاره‌ای نمی‌کند اما این استودیو برنامه‌هایی برای حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077 دارد. البته ما سر نحی از این که این حالت چگونه خواهدبود، نداریم. امیدواریم که این حالت به مواردی مثل Deathmatch محدود نشود و بتوان در Night City و به همراه دوستان از گردش در شهر لذت برد. اما صد حیف که در این بازی از وسایل نقلیه‌ای هم‌چون دوچرخه استفاده نشده است که با رکاب زدن بر روی آن‌ها بیشتر در این شهر تاریک فرو بریم.

امتظارات از این بازی بسیار بالاست که البته توانسته تا حدودی این انتظارات را برآورده کند و نمرات خوبی را از منتقدین کسب کند. شما می‌توانید بررسی‌های بازی Cyberpunk 2077 از دید سایت‌های معتبر دنیا را در بلاگ تیلنو مطالعه کنید.

به نظر شما CD Project Red، می‌تواند تجربه‌ی لذت‌بخش بسته‌های الحاقی بازی Witcher 3 را این بار برای بازی Cyberpunk 2077 تکرار کند؟ شما چه انتظاری از این استودیو برای پشتی‌بانی از این بازی دارید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Rockpapershotgun.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید