راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Assassin’s Creed Mirage

مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Assassin's Creed Mirage

بازی Assassin’s Creed Mirage که حکم بازگشت به ریشه‌های مجموعه را دارد، به مراتب از نسخه‌های اخیر اساسینز کرید کوتاه‌تر است. اگر بخواهیم دقیق‌تر حساب کنیم باید بدانید که میراژ حدود سه برابر کوتاه‌تر از والهالا خواهد بود.

همان‌طور که همه ما انتظارش را داشتیم بازی Assassin’s Creed Mirage به مراتب از سه شماره اخیر مجموعه کوتاه‌تر خواهد بود. با توجه به اطلاعات در دسترس، طول داستان این بازی حدود یک سوم Assassin’s Creed Valhalla است تا همه چیز به شکل کوتاه‌تر و متمرکزتری دنبال شود. این در حالی بود که Origins، Odyssey و Valhalla بازی‌هایی بسی طولانی بودند و برای اتمام آن‌ها باید مدت زمان زیادی از زندگی خود را کنار می‌گذاشتید.

فابیان سالومون که تهیه کننده ارشد یوبیسافت به شمار می‌رود در طی مصاحبه‌ای که با یک یوتیوبر فرانسوی داشت اطلاعات جالبی در این باره منتشر کرد. او در این باره توضیح داد:”از آنجایی که ما در یوبیسافت مدت زمان زیادی را برای تست بازی‌ها می‌گذاریم، می‌خواهیم بازی‌ها را تا جای ممکن به نظر گیمرها نزدیک کنیم. با توجه به همین می‌توانیم بگوییم که طبق آخرین میانگین دریافت شده این بازی 20 الی 23 ساعت به طول خواهد انجامید.”

بازی Assassin's Creed Mirage

سالومون در ادامه توضیح داد که اگر کسی بخواهد تمام محتویات بازی را تجربه کند، احتمالا به زمانی حدود 25 الی 30 ساعت نیاز خواهد داشت. این در حالی است که اگر فردی عجله کند می‌تواند داستان اصلی را حتی در کم‌تر از 20 ساعت به اتمام برساند. حال برای مقایسه جالب است بدانید که برای اتمام داستان اصلی Assassin’s Creed Valhalla به چیزی حدود 60 ساعت نیاز خواهید داشت. البته که بخش بزرگی از داستان اصلی والهالا به آزاد کردن مناطقی خلاصه می‌شد که به معنی واقعی کلمه بیش از حد طولانی و کسل کننده بودند.

البته که والهالا تنها به بازی پایه محدود نشد و شرکت یوبیسافت با عرضه بسته‌های الحاقی مانند The Legend of Bewulf، Wrath of the Druids و The Siege of Paris محتویات بیش‌تری را به مخاطب‌ها ارائه داد. حال اگر تمامی بسته‌های الحاقی و بازی اصلی در کنار یکدیگر هم قرار می‌گرفتند، به زمانی حدود 143 ساعت برای تکمیل تمام آن‌ها نیاز دارید. اما با وجود تمامی این اعداد و ارقام بازی Assassin’s Creed Mirage راه متفاوتی را در پیش گرفته و قصد دارد وقایع خود را کوتاه‌تر اما تاثیرگذارتر به تصویر بکشد.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 13 مهر 1402 (5 اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *