اخبار و رویدادها, بازی, پی سی

بازی Cyberpunk 2077 به بزرگترین عرضه تاریخ گیمینگ رایانه‌ های شخصی تبدیل شد

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 پس از سال‌ها با انتظارات بسیار منتشر شد. طبق آمار، هزینه‌های ساخت این بازی با درآمد حاصل از پیش فروش این بازی، کاملا صاف شده است. با تیلنو همراه باشید.

در عرضه بازی Cyberpunk 2077 همه چیز درست پیش نمی‌رود، اما فروش دیگر نمی‌تواند بهتر از این باشد. CD Projekt Red، یک اکانت تمرکزی سرمایه گذار را در اختیار دارد که که برخی از آمار مربوط به عرضه و را‌ه‌اندازی بازی را به اشتراک گذاشته است. این آمار نشان می‌دهد که این پروژه جهان باز، به طور قاطع بزرگ‌ترین روز عرضه را در تاریخ گیمینگ رایانه‌های شخصی، داشته است.

این باز به طور حیرت‌انگیزی توسط هشت میلیون نفر پیش خرید شده که باعث شده است حساب و گزارش روابط سرمایه‌گذاران، بر اساس پلتفرم‌ها تفکیک شوند.

59 درصد از هشت میلیون، 4.72 میلیون نسخه می‌شود که بازی Cyberpunk 2077 بیش یک میلیون نسخه از WOW: Shadowlands، حتی بدون در نظر گرفتن فروش روز اول، جلوتر است.

سایبرپانک 2077

شاید این مقایسه درست به نظر نیاید، اما این فوق‌العاده و چشم‌گیر محسوب می‌شود که سی‌دی پراجکت رد، تازه اولین بازی سایبرپانکی خود را ساخته است. بخشی از این موفقیت فقط به بازاریابی بستگی دارد، اما این نشان دهنده میزان مخاطبی به شمار می‌رود که CDPR، بیش از بازی‌های ویچر جذب کرده است.

بیش از یک میلیون گیمر، به طور هم‌زمان بازی Cyberpunk 2077 را در روز عرضه و در استیم تجربه کردند. در بررسی سایت PC Gamer از این بازی، چشم‌اندازهای خوبی برای این بازی و سازنده‌اش مشاهده شد، اما وجود برخی از باگ‌های آزار دهنده، به تجربه‌ این بازی خدشه وارد می‌کنند. البته اگر تجهیزات مناسب و قوی‌تری داشته باشید، بازی را بهینه و روان‌تر تجربه خواهید کرد، اما برای بسیاری از لازمه‌های این بازی، کارت گرافیک 1060 نیز کافی به نظر نمی‌رسد.

در بلاگ تیلنو مطالب متعدد آموزشی برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید تجربه‌ای لذت‌بخش از دنیای بازی‌ را داشته باشید. این بازی، به دشت بازی پر جزییات و بزرگی است و حتما باید نکاتی را در هنگام تجربه بازی Cyberpunk 2077 رعایت کنید. برای مطالعه این نکات و جزییات به بلاگ تیلنو مراجعه کنید.

فروشگاه اینترنتی تیلنو، طبف وسیعی از بازی‌ها، کنسول‌ها و لوازم گیمینگ را با بهترین کیفیت و قیمت، برای شما فراهم کرده است. برای خرید بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه تیلنو مراجعه نمایید.

شما این فروش و عرضه‌ی فوق‌العاده‌ی این بازی را پیش‌بینی می‌کردید؟ آینده این بازی را چگونه خواهید دید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Pcgamer.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *