راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چقدر زمان می‌برد تا بازی Resident Evil 4 Remake را به اتمام برسانیم؟

به اتمام رساندن بازی Resident Evil 4 Remake

در روزهایی که بازی‌های ویدیویی در حالت عادی ساعت‌های زیادی گیمرها را مشغول به خود می‌کنند، مدت زمانی که طول می‌کشد تا یک بازی به اتمام برسد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل اکثر ما می‌خواهیم بدانیم چقدر طول می‌کشد تا یک عنوان کلاسیک و بازسازی شده یعنی Resident Evil 4 Remake به پایان برسد. این مبحث برای ما گیمر‌های ایرانی، به علت قیمت‌های سرسام آور اهمیت دوچندانی دارد. در این راهنمایی ما می‌گوییم با توجه به روش بازی کردن شما، عنوان Resident Evil 4 Remake چقدر می‌تواند سرگرمتان کند.

Resident Evil 4 Remake چند ساعت است؟

رزیدنت اویل ۴ ریمیک بازسازی یک عنوان انقلابی در ژانر ترسناک-بقا است و کسانی که فقط بخواهند مسیر اصلی آن را دنبال کنند، می‌توانند انتظار یک ماجراجویی ۱۲ ساعته را داشته باشند، تقریبا مانند مدت زمان بازی اوریجینال. همراه با مقداری زیادی ماموریت‌های فرعی، آیتم‌های جمع کردنی و ارتقاهای خارج از مسیر اصلی، کسانی که قصد یک تجربه‌ی ۱۰۰٪ را داشته باشند مدت زمان بسیار طولانی‌تری، نزدیک به ۲۵ ساعت یا بیشتر، سرگرم بازی خواهند بود. این در حالی است یک پلی‌تروی عادی شامل طی کردن مسیر اصلی همراه با انجام دادن مقداری کارهای فرعی در درجه سختی استاندارد (روشی که اکثر بازیکنان بازی می‌کنند) نزدیک به ۱۵ تا ۲۰ ساعت طول خواهد کشید.

چقدر زمان می‌برد تا بازی Resident Evil 4 Remake را به اتمام برسانیم؟

البته قابل ذکر است که این عنوان چالش‌هایی جالب برای مجذوب نگه‌داشتن بازیکنان دارد. یکی از این موارد Sprinter است که شما را ملزم به اتمام رساندن بازی Resident Evil 4 Remake در مدت زمان ۸ ساعت یا کمتر می‌کند. این چالش بسیار برای اسپیدران کردن مناسب است به خصوص اگر باز کردن مود New Game Plus و آیتم‌هایی که در طول مسیر بدست می‌آورید را در ذهن خود لحاظ کنید. با این وجود اما یک پلی‌تروی ۱۵تا۲۰ ساعته در اولین تجربه‌ی خود با درجه‌ی سختی استاندارد نیز کاملا خوب است.

در آخر باید بگوییم، Resident Evil 4 Remake، چندین اسلحه‌ی قابل باز کردن نیز دارد که برخی از آن‌ها به علت قدرت فراوان، حس یک کد چیت و تقلب را به بازیکن می‌دهند. با این وجود اما باید در نظر داشته باشید که برای باز کردن این آیتم‌های قدرتمند، باید کارهای خاص و سختی مانند بدست آوردن رنک بالا بر اساس مدت زمان به پایان رساندن بازی، انجام دهید. بر همین اساس اگر علاقه داشتید چندین بار بازی را به اتمام برسانید و سپس به سراغ این چالش‌ها بروید. می‌توان گفت تمامی این موارد نیز به افزایش مدت زمان به اتمام رساندن بازی Resident Evil 4 Remake کمک می‌کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *