اخبار و رویدادها, بازی

سایبرپانک ۲۰۷۷ و سازندگان آن احتمالاً درگیر دعوا حقوقی می‌شوند

سایبرپانک 2077

بعد از انتشار بازی سایبرپانک 2077 که یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های تاریخ به شمار می‌رفت، مشکلات فنی متعددی گریبان‌گیر این بازی شده است؛ حالا بنظر می‌رسد یک دعوا حقوقی در انتظار سی دی پراجکت رد و بازی انقلابی آن‌ها است. همراه تیلنو باشید.

بعد ار انتشار بازی Cyberpunk 2077 و مشکلاتی فنی متعددی که گریبان‌گیر آن بود، بنظر می‌رسد مشکلات این بازی ادامه دارد و حالا به احتمال زیاد این بازی درگیر یک دعوا حقوقی نیز خواهد شد. مشکلان فنی باعث شد سایبرپانک 2077 از فروشگاه سونی حذف شود، سی دی پراجکت رد برای راضی نگه داشتن مخاطبان با پس‌گرفتن بازی پول آن‌ها را بازگرداند، نمره متا کنسول‌های نسل هشتمی فاجعه‌بار شود و… تمام این مشکلات به اندازه کافی سی دی پراجکت رد را در منگنه قرار داده بودند اما مشکل جدیدی در راه است. روزنامه نیویورک تایمز، روز گذشته مقاله‌ای درباره سایبرپانک 2077 و اتفاقات پیرامون آن منتشر کرد که چندخط پایانی آن شایعاتی درباره دعوا حقوقی این بازی مشکل ساز به راه انداخت.

سایبرپانک 2077

نیویورک تایمز نوشت:

آینده سازندگان سایبرپانک 2077 خیلی تاریک بنظر می‌رسد، حتی تاریک‌تر از آن چه در نایت سیتی ساخته‌اند. درخواست‌های بازگشت پول بازیکنان تابحال توسط هزاران نفر امضا شده و وکلا در حال رسیدگی به این موضوع هستند. درخواست شکایت از سازنده در حال شکل‌گیری است. به هرحال تا وقتی که مشکلات بازی پابرجا هستند، گیمر‌ها حسابی سازندگان را لعنت خواهند کرد.

عرضه سایبرپانک 2077 با وقایع خوب و بد زیادی همراه شد. تبدیل بازی به پرفروش‌ترین بازی تاریخ PC، فروش بی‌سابقه آن برروی پلتفرم‌های مختلف، مشکلات فنی که باعث شد سهام سی دی پراجکت رد سقوط کند و… این‌ها بخشی از اتفاقاتی هستند که سی دی پراجکت رد با عرضه این بازی حاشیه‌ساز با آن‌ها روبرو شد.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما درباره اتفاقات پیرامون سایبرپانک 2077 چیست؟ این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Dualshockers

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید