اخبار و رویدادها

بازی Dead Island 2 هنوز در حال توسعه است

بازی Dead Island 2

پس از تعامل و ارتباط Deep Silver و هواداران در توییتر، این ناشر آلمانی به این موضوع اشاره کرد که بازی Dead Island 2 که اثری مورد انتظار به شمار می‌رود، هنوز در دست توسعه است. با تیلنو همراه باشید.

بیش از 6 سال از معرفی بازی Dead Island 2 می‌گذرد و هنوز به نظر نمی‌رسد که طرفداران به زودی این بازی جهان باز و زامبی محور را تجربه کنند. از زمان معرفی اولیه آن، توسعه این بازی با عنوان انتقال از یک استودیو به استودیوی دیگر، چند بار کلید خورده است. در حالی‌ که بسیاری از طرفداران ممکن است این بازی را فراموش کنند، به نظر می‌رسد روند توسعه بازی Dead Island 2 در استودیو Dambuster، هنوز فعال باشد.

در ارتباط با طرفداران در توییتر، دیپ سیلور اذعان کرد که این بازی هنوز در دست ساخت است، هر چند که این ناشر بزرگ آلمانی آماده نبود که اطلاعات بیشتری را در اختیار هواداران قرار دهد. در حالی که این ناشر در حال تایید این نکته است که ظاهرا بازی Dead Island 2، هنوز در دست ساخت به سر می‌برد، اما باز هم این موضوع به طرفداران اطلاعات و امیدی درباره این‌ که چه موقعی به طور ویژه به این بازی توجه کنند، نمی‌دهد و هم‌چنین این ناشر اشاره‌ای به میزان پیشرفت توسعه بازی Dead Island 2 نمی‌کند. هواداران Dead Island به خوبی می‌توانند سال‌های انتظاری که پیش رویشان است را منتظر بمانند اما برای برخی، اعلام وجود داشتن بازی بر سکوت ترجیح داده می‌شود.

از نوامبر ۲۰۱۹ تاکنون، بروزرسانی و خبری رسمی از پیشرفت بازی Dead Island 2 منتشر نشده است. در آن موقع شرکت مادر Deep Silver، یعنی Koch Media خواسته بود که به جای عجله، ساخت بازی به خوبی و درست انجام شود. اما در حالی ‌که بیش از یک سال از آخرین بروزرسانی رسمی در مورد این بازی می‌گذرد، تحولات اخیر دیگری در توسعه این بازی نیز وجود داشته است.

اگر از طرفداران بازی‌های ترسناک به شمار می‌روید، شاید برای شما جالب است که کنسول ایکس باکس سری ایکس با معرفی شدن بازی‌های ترسناک در چند وقت اخیر و برای این کنسول، برای طرفداران بازی‌های ترسناک انتخاب خوبی محسوب می‌شود. شما می‌توانید جواب این که چرا ایکس باکس سری ایکس برای طرفداران بازی‌های ترسناک فوق‌العاده است را در تیلنو بخوانید.

خبرهای قبلی از تحولات بازی Dead Island 2

Dead Island 2 is Still in Development

به آوریل باز می‌گردیم، یک لیست شغلی دیده می‌شود که حاکی از در دست توسعه بودن بازی Dead Island 2 برای نسل بعدی کنسول‌ها است. تا زمان انتشار این بازی، باید کنسول‌های PS5 و Xbox Series X به خوبی جا افتاده باشند، بنابراین دیدن این بازی در نسل نهم کنسول‌ها اصلا چیز عجیبی به نظر نمی‌آید. به نظر می‌رسد اگر بازی Dead Island 2، به کنسول‌های Play Station 5 و Xbox Series X بیاید، با این حال برای کنسول‌های نسل فعلی نیز عرضه خواهد شد، به خصوص که عناوینی که تا چند سال آیده منتشر خواهند شد، برای کنسول‌های نسل هشتمی نیز تولید می‌شوند.

در تابستان گذشته، یک گیم پلی اولیه از بازی دد آیلند ۲ به صورت آنلاین فاش شد و به بازیکنان طعم و مزه‌ای که این بازی می‌تواند داشته باشد، نشان داد. به هر حال، با فرض این ‌که این بازی در حال شروع مجدد فرآیند توسعه در چندین استودیو است، دشوار است که بگوییم این تصاویر فاش شده نمایشی دقیق از محصول نهایی این بازی به شمار می‌رود.

آخرین رویداد بزرگ بازی در سال ۲۰۲۰، مراسم Game Awards است که در ۱۰ دسامبر برگزار می‌شود. بسیار بعید به نظر می‌رسد که خبری از بازی Dead Island 2، در این مراسم منتشر شود، اما اگر چیزی در مورد این بازی وجود دارد که تا پایان سال باید گفته شود، آن موقع است که در این مراسم خبری از این بازی وجود خواهد داشت. البته هواداران Dead Island نباید امید زیادی به خود راه دهند، اما کمی امیدواری و آمادگی هم چندان بد نیست.

به نظر شما این بازی بالاخره ساخته می‌شود یا خیر؟ شما نیز منتظر بازی Dead Island 2 خواهید ماند؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید