راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه‌ها و تجهیزات در بازی Dead Island 2 از اهمیت بالایی برخوردار هستند و اگر بخواهید زامبی‌ها را به لذت بخش‌ترین شکل ممکن سلاخی کنید، باید به دنبال بهترین‌هایشان بروید. اگر شما هم چنین دغدغه‌ای دارید با تیلنو و مقاله راهنمای بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 همراه باشید.

بازی Dead Island 2 که همین چند وقت پیش منتشر شد و توانست بخشی از انتظارات طرفداران را برآورده کند، روی همان چیزی تمرکز می‌کند که همه ما از آن می‌خواستیم: سیستم مبارزه و قطعه قطعه کردن زامبی‌های کریه المنظر. حال این سیستم مبارزه به شدت عمیق و پویا است و به زیرشاخه‌های مختلفی تقسیم می‌شود که برای موفقیت، باید به تک تک آن‌ها اهتمام ورزید. از جمله این زیرشاخه‌ها می‌توانیم به تنوع زیاد اسلحه‌ها و قابلیت شخصی‌سازی آن‌ها اشاره داشته باشیم که برای کشتن دشمنان متعدد موجود در بازی، ضروری هستند. بازی مورد بحث گروه‌های بزرگی از زامبی‌های را به سمت شما روانه می‌کند که باید با یک سری تجهیزات منحصر به فرد (که احتمالا مانندشان را ندیده‌اید)، به سلاخی کردن آن‌ها بپردازید. این تنوع به گونه‌ای است که حتی پس از گذشت حدود 30 ساعت از گیم‌پلی، بازهم با موارد جدیدی روبرو خواهید شد. به همین دلیل، مهم است که با بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 آشنا شوید تا تک تک ضربات و گلوله‌ها خود را بدون پتانسیل از دست رفته رها کنید.

از اسلحه‌های لجندری گرفته تا اسلحه‌های خاصی که آن‌ها را تنها از طریق تکمیل ماموریت‌ها به دست خواهید آورد؛ بازی Dead Island 2 پر از انتخاب‌های مختلف است که شاید خیلی سریع در دل آن‌ها گمراه شوید. تازه این موارد را در کنار قابلیت شخصی‌سازی اسلحه‌ها و امکان اضافه کردن Modها بگذارید تا متوجه شوید که چه کار سخت و پیچیده‌ای در این راه در پیش دارید. بنا بر همین وضعیت بغرنج ما تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین تبرها، شمشیرها و تفنگ‌های موجود در بازی جمع کنیم تا کار راحت‌تری در عبور از گروه‌های بزرگ زامبی داشته باشید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

فقط پیش از اینکه به دل بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 بزنیم، باید بدانید که اثر مورد بحث شامل 36 عدد Weapon mod و 43 عدد Weapon Perk می‌شود. اما تفاوت این دو مورد در چه چیزی پنهان شده است؟ Modهای موجود در بازی عناصر مختلفی مانند آتش، خونریزی و سم را به اسلحه‌ها اضافه می‌کنند تا بدین ترتیب آسیب بیش‌تری به زامبی‌های روبروی خویش بزنید. اما Weapon Perkها در دستی دیگر، تاثیر کلی‌تری دارند و مواردی مانند آسیب اصلی اسلحه‌ها، سرعت تعویض خشاب و Chain Effectها را با تغییر همراه می‌کنند. شما می‌توانید این Perkها و Modها را با گشت و گذار در سطح بازی، خرید از فروشنده‌ها و تکمیل ماموریت‌ها به دست آورید.

علاوه بر موارد ذکر شده باید بدانید که Modها در سطح‌ها یا Tierهای خاص خود می‌آیند. برای مثال ممکن است شما در اوایل بازی یک Electricity Mod با سطح Uncomman پیدا کنید که با استفاده از نیروی برق، آسیب خفیفی به دشمنان می‌زند. حال با پیشروی در روند داستان، شاید یک Electricity Mod با سطح بالاتر (یعنی Rare، Superior و Legendary) پیدا کنید که با نیروی برق قدرتمندتری به سلاح شما می‌افزایند. با توجه به مواردی که در مقدمه به آن‌ها اشاره کردیم، به سراغ لیست بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 می‌رویم.

بهترین Melee Weaponهایی که می‌توانید در ساعات اولیه پیدا کنید

بیش‌تر اسلحه‌ها و تجهیزاتی که ما در این مقاله در موردشان صحبت می‌کنیم، در اواسط یا اواخر داستان Dead Island 2 به کار می‌آیند. در واقع شما تا زمان رسیدن به سطح و نقطه مشخصی از داستان موفق به استفاده از آن‌ها نیستید و باید آن‌ها را برای آینده در نظر بگیرید. با این حال، ساعات ابتدایی بازی هم از اهمیت بالایی برخوردار هستند و به همین منظور، تصمیم گرفتیم نکاتی که برای گیمرهای تازه‌وارد در نظر بگیریم. یکی از مهم‌ترین این نکات مربوط به معرفی اسلحه‌هایی می‌شود که به خودی خود آنقدر قدرتمند نیستند، ولی می‌شود با شخصی‌سازی کردن‌شان یک اسلحه کشتار جمعی به وجود آورد.

پس از ساعت‌ها تجربه بازی و یادگیری در مورد تجهیزات، به شما پیشنهاد می‌کنیم که بهتر است هر چه سریع‌تر به سراغ یکی از سه اسلحه Firefighter’s Axe، Heavy Wrench یا Machete بروید. دو اسلحه Firefighter’s Axe و Heavy Wrench قادر به ارائه یک ضربه واحد ولی سنگین هستند تا بتوانید آسیب قابل توجهی به یک زامبی واحد تحمیل کنید. البته که امکان چرخاندن آن‌ها هم وجود دارد تا بشود با تکان دادن آن‌ها در هوا، چند زامبی ضعیف را در یک لحظه از میان برداشت. اما Machete که پیش از این به آن اشاره کردیم، یک اسلحه سریع و چابک است که می‌توان با استفاده از آن زامبی‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن سلاخی کرد. فقط توجه داشته باشید که اسلحه‌های ذکر شده با وجود قدرت خوب اولیه، بیش‌تر حکم یک زیربنا را دارند که می‌شود ساختمان‌های عظیمی روی آن‌ها بنا کرد. به عبارتی دیگر، پس از پیدا کردن این Weaponها تازه ماجراجویی اصلی استارت می‌خورد و باید برای رسیدن به قدرت بیش‌تر آن‌ها را Customize کنید. نکته قابل توجهی دیگری که وجود دارد این است که لوت‌ها و آیتم‌های موجود در بازی Dead Island 2 به شدت رندوم و شانسی هستند؛ به گونه‌ای که نمی‌توان از یک آدرس مشخص برای پیدا کردن آن‌ها یاد کرد. پس بهتر است همیشه نیم‌نگاهی به نام اسلحه‌ها داشته باشید تا بلکه مورد ایده‌آل خود را پیدا کنید.

با وجود تمامی این گفته‌ها، یک اسلحه منحصر به فرد وجود دارد که در ساعات ابتدایی، از قدرت بیش‌تری نسبت به همتایان خود برخوردار است. برای به دست آوردن این اسلحه باید یک ماموریت Lost and Found با نام The Clean and Snatch را به اتمام برسانید. برای شروع این مرحله باید به منطقه Beverly Hills بروید و سپس وارد استخر خانه Roxanne شوید. در درون این استخر یک نوشته وجود دارد که ماموریت ذکر شده را استارت می‌زند. هنگامی که خط اصلی مرحله را دنبال کنید و به پایان آن برسید، بازی اسلحه‌ای با عنوان Electricified Officer’s Sword را به شما پاداش می‌دهد؛ یک شمشیر با سطح Rare که از هر آنچه که در آن برهه از داستان پیدا کنید بهتر است. بنابراین پس از ورود به منطقه Beverly Hills، هرچه سریع‌تر به سراغ ماموریت The Clean and Snatch بروید و از جایزه آن لذت ببرید.

اسلحه Emma’s Wrath

Emma’s Hammer نام یک چکش قدرتمند است که آن را پس از تکمیل آخرین مرحله داستان اصلی به دست خواهید آورد. توجه داشته باشید که سازندگان بازی را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که Emma’s Wrath اولین اسلحه لجندری‌ای باشد که آن را به دست می‌آورید. پس در صورت عدم پیدا کردن Legendary Weaponها نگران نشوید. چکش مورد بحث یک اسلحه Unique یا منحصر به فرد محسوب می‌شود که می‌توانید این موضوع را از نامش متوجه شوید. اما منظور از اسلحه Unique چیست؟ در بازی Dead Island 2 امکان فروش یا تجزیه کردن اسلحه‌های Unique مانند همین Emma’s Wrath وجود ندارد و بنا بر همین موضوع، هیچ گاه آن را از دست نخواهید داد. حال اگر به هر دلیلی آن را گم کردید، به Weapon Lockerهای موجود در Safehouseها بروید و به قسمت Unclaimed Property سر بزنید. شما اسلحه Uinque گمشده خود را در این بخش پیدا خواهید کرد.

اما چه قابلیتی اسلحه مورد بحث را تا این حد قدرتمند و خاص می‌کند؟ Emma’s Warth نه تنها یک چکش کشنده و یکی از بهترین اسلحه‌های Bulldozer بازی Dead Island 2 محسوب می‌شود، بلکه یک ویژگی اضافه نیز دارد. هنگامی که شما با استفاده از این اسلحه جمجه زامبی‌ها را خرد کرده و آسیب زیادی به ایشان وارد کنید، اسلحه Emma’s Wrath یک موج قدرتمند از خود خارج می‌کند که زامبی‌های اطراف تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد. علاوه بر این، این چکش یک Mod و دو Perk از پیش تعیین شده قدرتمند دارد که روی اسلحه قفل شده‌اند و نمی‌توان آن‌ها را جدا کرد (به این موضوع به عنوان یک ویژگی منفی نگاه نکنید). حال اگر دوست دارید شخصی‌سازی بیش‌تری در مورد Emma’s Wrath به خرج دهید، دست‌تان آنقدرها هم بسته نیست. سازندگان بازی دو Perk Slot خالی برای این اسلحه باقی گذاشته‌اند تا بتوانید در شرایط مناسب، دو عدد از Perkهای مورد علاقه خویش را به آن انتساب دهید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه Big Shot

در این نقطه از لیست بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 به یک Revolver Legendary می‌رسیم که مانند آن را در هیچ نقطه از بازی پیدا نخواهید کرد. این اسلحه که Big Shot نام دارد شامل دو Perk از پیش تعیین شده فوق‌العاده قدرتمند می‌شود. پرک اول که در مورد آن حرف می‌زنیم، باعث می‌شود که اسلحه مورد بحث پس از هر شلیک سه گلوله انفجاری از خود خارج کرده و زامبی‌های روبرو را منفجر می‌کند. این پرک بیش‌تر به درد موقعیت‌هایی می‌خورد که تعداد زیادی از زامبی‌ها در یک محیط کوچک جمع شده‌اند و جلوی بازیکن را گرفته‌اند. در این صورت می‌توانید نوک اسلحه Big Shot را به سمت‌شان بگیرید و آنقدری به سمت‌شان شلیک کنید تا یک کشتار دسته جمعی رخ دهد. اسلحه مورد همیشه کار را در شرایط سخت در می‌آورد و می‌شود روی آن حساب بزرگی باز کرد.

فقط توجه داشته باشید که Big Shot یک اسلحه لجندری محسوب می‌شود و با توجه به همین خصلت، آن را تا ساعات پایانی بازی پیدا نخواهید کرد. به هر حال اگر بخش بزرگی از روند بازی را پشت سر گذاشته‌اید و به دنبال Big Shot می‌گشتید، باید به دنبال ماموریت فرعی It’s Not Your Fault بروید و آن را به اتمام برسانید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه Party Starter

اسلحه Party Starter یک جفت پنجه بوکس یا Knuckle لجندری است که قادر هستید آن را پس از تکمیل یک ماموریت Lost and Found با نام Drunk and Disorderly به دست آورید. برای شروع کار به هتل Serling بروید و در طبقه اول آن به دنبال یک سرویس بهداشتی بگردید. شما در این سرویس بهداشتی یک زامبی را پیدا می‌کنید که در حال جویدن جنازه یک فرد بخت برگشته است. این زامبی را بکشید و نوشته‌ای که به همراه دارد را بردارید. در این نوشته به گروهی از افراد اشاره شده که می‌خواهند شروع آخر الزمان را جشن بگیرند. در ادامه شما دو نشانه در دست دارید که برای رسیدن به آن‌ها، باید به پیاده روی موجود در Venice Beach بروید. در ادامه باید مسیر اسلکه سانتا مونیکا را در پیش بگیرید و به رستورانی که Pier Grill نام دارد مراجعه کنید.

زامبی‌های خاصی که در مکان‌های ذکر شده وجود دارند را بکشید و سپس Note آن‌ها را از جسدشان بردارید. هنگامی که تمامی این کارها را با موفقیت پشت سر گذاشتید، به هتل Serling برگردید و به سمت پارکینگ آن بروید. سپس در این پارکینگ به دنبال یک SUV سفید بروید و صندوق عقب آن را باز کنید. اسلحه لجندری Party Starter در همین نقطه پیدا می‌شود و قدرت قابل توجهی به شخصیت اصلی اعطی می‌کند.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه Blood Rage

اسلحه Blood Rage که می‌خواهیم در مقاله بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 در موردش صحبت کنیم، یک خنجر یا Dagger در سطح لجندری است که یک نوع ایستراگ نسبت به شماره قبلی سری هم به شمار می‌آید. شما می‌توانید این اسلحه قدرتمند را پس از تکمیل یک ماموریت Lost and Found که با نام Fool’s Gold شناخته می‌شود، به دست آورید. برای شروع این کار باید به اسلکه Santa Monica بروید و سپس وارد Lifeguard HQ شوید که از آن به عنوان یک Fast Travel Point هم استفاده می‌شود. در ادامه از محیط موجود پایین بروید تا با یک Crusher (نوعی از دشمنان قدرتمند در بازی) با نام Dante روبرو شوید. هنگامی که Dante را کشتید، او از خود یک سرنخ به جای می‌گذارد. این سرنخ به کمدی اشاره می‌کند که در گوشه یک گاراژ قرار دارد؛ گاراژی که در همان پیرامون آن را پیدا خواهید کرد. از این جا به بعد باید به دو نقطه دیگر در اسکله سر بزنید تا ماموریت ادامه پیدا کنید:

  • اولین نقطه یک نیمکت است که می‌توانید آن را پشت سر یک بستنی فروشی پیدا کنید. این بستنی فروشی در کنار Ferris Wheel یا همان چرخ و فلک بزرگ موجود در اسکله قرار دارد
  • نقطه دیگر در یک کوچه قرار دارد که می‌توانید آن را در کنار Yogurt Shop موجود در پیاده رو پیدا کنید (این محل در امتداد بخش شمالی غربی نقشه واقع شده است)

هنگامی که این کارها را انجام دادید به محیط پیرامونی Lifeguard HQ بازگردید و به دنبال زامبی‌ها در یک محیط کوچک بگردید. این زامبی‌ها را بکشید و سپس صندوقچه‌ای که در همان حوای وجود دارد را باز کنید تا Blood Rage را به دست آورید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه Bodycount

اگر از سلاح‌های سرد خسته شده‌اید و به دنبال یک تفنگ اتوماتیک می‌گردید، باید توجه خود را به سمت اسلحه Bodycount متمرکز کنید. Bodycount نام یک رایفل لجندری است که آن را در ازای تکمیل یک مرحله Lost and Found با نام Redacted آزاد خواهید کرد. برای شروع این مرحله به منطقه نظامی مستقر در Venice Beach بروید و سپس راه کلبه‌ای که در سمت چپ دیده می‌شود را در پیش بگیرید. در این نقطه باید یک زامبی منحصر به فرد را بکشید تا یک نوشته مهم به دست آورید. محتویات موجود در این نوشته به یک کانکس موجود در ساحل و چند نقطه فرعی دیگر اشاره می‌کند. از اینجا به بعدی کافی است به نقطه‌ای که در عکس زیرین به آن اشاره می‌کنیم بروید و اسلحه Bodycount را مال خود کنید. تفنگ‌های موجود در بازی Dead Island 2 از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و زیاد به کار نمی‌آیند؛ اما Bodycount در این میان استثنا است و می‌تواند حسابی به کمک شما برسد.

Bodycount

اسلحه Wildstyle

با وجود اینکه اسلحه Wildstyle در گروه اسلحه‌های لجندری قرار نمی‌گیرد و یک آیتم Superior (آیتم‌های ارزشمندی که با رنگ بنفش نشان داده می‌شوند، اما از لجندری‌ها ضعیف‌ترند) به شمار می‌رود، اما در یک عبارت فوق‌العاده است. شما زمانی می‌توانید به سراغ آزاد کردن این اسلحه بروید که بخش فست تراول مربوط به Metro Zone را آزاد کرده باشید. هنگامی که این کار را انجام داید کافی است ماموریت فرعی Art of War را تمام کنید و اسلحه مورد بحث را به دست آورید.

Wildstyle نه تنها خیلی قدرتمند است و می‌تواند در یک چشم به هم زدن زامبی‌ها را به قطعات نامساوی نقسیم کند، ظاهر به شدت جذابی دارد که از نگاه کردن به آن سیر نمی‌شوید. هنگامی که شما با استفاده از این تبر یک زامبی را می‌کشید، زامبی کشته شده منفجر می‌شود و محدوده اطراف خود را برای چند ثانیه آتش می‌زند؛ انگار که یک بشکه پر از سوخت را آتش زده باشید. بنا بر همین موضوع، هنگامی که در حین شروع مبارزه یک زامبی را بکشید، زامبی‌های دیگر گرفتار آتش می‌شوند و مجبورند با بدن‌های سوخته به سراغ کشتن پروتاگونیست بروند. این قابلیت نه تنها برای سلاخی گروه‌های پرتعداد به کار می‌آید، بلکه حسابی در وقت‌تان صرفه‌جویی می‌کند تا با سرعت بیش‌تری به پاکسازی این موجودات منزجر کننده بپردازید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه Brutalizer

اسلحه Brutalizer را می‌توان در کنار Wildstyle و Emma’s Wrath، یکی از سه اسلحه محبوب بازی Dead Island 2 دانست. این Machete عجیب و غریب و صد البته قدرتمند، از تمامی جهات تیز است و به لطف تیغ‌های برنده متعدد و اضافی مزین شده است. بنا بر همین ویژگی هنگامی که با Brutalizer مبارزه می‌کنید، حس به دست گرفتن یک چرخ گوشت متحرک را به دست خواهید آورد. اما چگونه می‌توان این Machete فوق‌العاده را مال خود کرد؟ برای این کار باید به سراغ ماموریت پنج بخشی Body Part بروید که در منطقه Beverly Hills آغاز می‌شود.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

اسلحه The One

اگر می‌خواهید از شخصیت یک زامبی کش آخر الزمانی بی‌سر و پا در بازی Dead Island 2 دور شوید و بیش‌تر حس یک ناجی آسمانی آخرالزمانی را به دست آورید، باید سراغ اسلحه The One را در پیش بگیرید. این شمشیر که آدم را ناخودآگاه به یاد فیلم‌های فانتزی مانند ارباب حلقه‌ها می‌اندازند، در اواخر داستان بازی قابل دسترس است. در واقع شما برای کسب این شمشیر باید یک ماموریت فرعی با نام Beacon of Hope را به اتمام برسانید. از آنجایی که می‌خواهیم جلوی لو رفتن داستان را بگیریم، کافی است بگوییم هنگامی که بخش پایانی بازی آزاد شد به سراغ ماموریت مذکور بروید و معطل نکنید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

Hunting Rifleها بهترین اسلحه‌های گرم بازی Dead Island 2 هستند

همان‌طور که پیش از این هم اشاره کردیم تفنگ‌های موجود در بازی Dead Island 2 آنقدرها لذت بخش نیستند و نمی‌توانند حسی که در اسلحه‌های سرد پیدا می‌شود را منتقل کنند. با این حال تفنگ‌ها هم جزئی از گیم‌پلی اثر مورد بحث هستند و سازندگان با اهداف مشخصی آن‌ها را تعبیه کرده‌اند، پس بهتر است آن‌ها را به طور کامل نادیده نگیریم. شاتگان‌های بازی Dead island 2 کمی ضعیف هستند و کلت‌های موجود در جهان بازی، زیاد به کار نمی‌آیند. اما این موضوع در مورد Hunting Rifleها صدق نمی‌کند و در صورت تمایل، بهتر است نیروی آتش یکی از آن‌ها را با خود داشته باشید.

از آنجایی که Hunting Rifleها یک تیر شلیک می‌کنند و مانند اسلحه‌های اتوماتیک نیستند، نباید با استفاده از آن‌ها به سراغ گروه‌های متعدد زامبی‌ها بروید. منتها در دسترس دیگر، این اسلحه‌ها برای کشتن دشمنان قدرتمند و تنها فوق‌العاده هستند و حسابی شما را جلو می‌اندازند. به عبارتی دیگر اگر با یک دشمن قدرتمند روبرو شدید که تنها بود و یار نداشت، یک Hunting Rifle تنها به بهترین دوست شما تبدیل خواهد شد. برای این کار کافی است هنگامی که یکی از آن‌ها را در دنیای بازی پیدا کردید، حسابی به آن برسید و به صورت مستمر ارتقایش دهید. راستی اگر به دنبال یک نسخه قدرتمندتر از این تفنگ‌ها می‌گردید بهتر است به سراغ ماموریتی فرعی با نام Creature Comfort بروید؛ چرا که پس از تکمیل آن یک هانتینگ رایفل با سطح Superior دریافت خواهید کرد.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

پرک Contagious

حالا که در لیست بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 آنقدر در مورد اسلحه‌ها و جزئیات آن‌ها صحبت کردیم، بد نیست که کار متفاوتی انجام دهید و به سراغ یک پرک (Perk) برویم. Contagious Perk همان‌طور که از نامش مشخص است، باعث پخش شدن و شیوع یک عنصر می‌شود. برای مثال اگر این پرک را با یک عنصر مانند آتش یا برق ترکیب کنید، به یک سلاخ به تمام معنا تبدیل خواهید شد. در چنین شرایطی هنگامی که به اولین دشمن آسیب وارد کنید و برای مثال او را با عنصر آتش مورد اصابت قرار دهید، سایر دشمنانی که در اطراف قرار دارند هم تحت تاثیر عنصر آتش قرار می‌گیرند و شروع به سوختن می‌کنند.

اگر راستش را بخواهید آزاد کردن این قابلیت هم زیاد سخت نیست و کافی است چالش Contagious را به اتمام برسانید. برای تکمیل این چالش کافی است دشمنان را 100 دفعه با Heavy Attack مورد حمله قرار دهید (هنگامی که دکمه R2 را فشار دهید شخصیت اصلی از Heavy Attack استفاده خواهد کرد). از آنجایی که تکمیل این چالش زیاد سخت نیست، بهتر است هرچه زودتر آن را انجام دهید و از پرک مورد بحث در ادامه روند مبارزات کمک بگیرید.

بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2

حالا به پایان مقاله بهترین اسلحه‌های بازی Dead Island 2 می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ شما با کدام یک از این اسلحه‌ها بهتر از پس زامبی‌ها بر می‌آیید؟ جای خالی چه اسلحه‌ای در این لیست محسوس است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *