راهنمایی و آموزش, اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای پایان مخفی بازی Dead Space Remake

راهنمای پایان مخفی بازی Dead Space Remake

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی یکی از بهترین بازی‌های ترسناک تاریخ یعنی Dead Space بلاخره منتشر شد و با نمره‌ی ۸۹ توانست انتظارات مخاطبان و منتقدان را، بر خلاف رقیب خود یعنی The Callisto Protocol، برآورده کند. تقریبا می‌توان گفت که این اثر فوق‌العاده توانسته در تمامی زمینه‌ها نسبت به نسخه‌ی اوریجینال خود پیشرفت کند، از بازسازی سیستم مبارزه گرفته تا صداگذاری جدید، همگی کار خود را برای جذب بازیکنان تازه و قدیمی به خوبی انجام می‌دهند. در این میان و در کنار محتواهای قدیمی، سازندگان Dead Space Remake چندین آیتم به علاوه‌ی یک پایان مخفی جدید نیز به بازی اضافه کرده‌اند. این پایان بندی خاص، داستان را برای بازسازی Dead Space 2 مهیا می‌کند و به همین دلیل بسیار در سطح اینترنت پخش شده است. ما در این مقاله به شما نحوه‌ی دسترسی به این پایان را آموزش می‌دهیم و به زودی راهنمای قدم به قدم تکمیل آن را نیز برایتان آماده می‌کنیم.

New Game Plus را باز کنید

اولین قدم برای دسترسی به پایان مخفی، بدست آوردن سیستم New Game Plus در بازی است. برای انجام این کار کافی است که یک بار Dead Space Remake را به اتمام برسانید و سپس از طریق گزینه‌ی جدید منو، بازی را با نگه داشتن آپگرید‌های قبلی خود دوباره آغاز کنید. این مد علاوه بر آپگرید‌ها شما اجازه می‌دهد اسلحه‌ها، لباس‌ها و پول‌های خود را در پلی‌تروی جدید خود داشته باشید. نکته جالب این است که برای انگیزه‌ دادن به شما، چندین آیتم اضافه نیز در صورت شروع New Game Plus بازی، در اختیارتان قرار می‌گیرد. بازیکن می‌تواند در اولین کیوسک موجود در مراحل، آیتم‌های خود را دوباره بدست بیاورد. فقط به یاد داشته باشید که برخی از وسایل آیزاک با پیشرفت در داستان پیدا می‌شوند و به همین دلیل نیز همواره باید آن‌ها را به صورت اصولی باز کنید.

آیتم‌های جدیدی که در صورت شروع New Game Plus دریافت خواهید کرد:

  • 50,000 Credits
  • 10 Power Nodes
  • New text logs
  • Advanced Soldier RIG (زره لول ۶)

از آنجایی که تعداد زیادی اسلحه در Dead Space وجود دارد شما نمی‌توانید همه‌ی آن‌ها را در یک پلی‌تروی به صورت کامل ارتقا دهید. به همین دلیل شروع New Game Plus با تمام آپگرید‌های قبلی اتفاق بسیار خوبی است زیرا می‌توانید قدرت کامل تمام اسلحه‌های آیزاک را ببینید.

راهنمای پایان مخفی بازی Dead Space Remake

دسترسی به پایان مخفی

همانطور که گفتیم، برای دسترسی به این پایان باید حتما در حالت New Game Plus در حال بازی باشید. پس در صورت اتمام داستان در اولین تلاش خود، از نبود آن سوپرایز نشید. علاوه بر این اما شما باید تمام دوازده Master Fragments موجود در دنیای Dead Space Remake را پیدا کنید و آن‌ها را در اتاق کاپیتان B. Mathius در طبقه‌ی سوم قرار دهید. این اتاق با نام Lt. Commander V. Holt در نقشه مشخص شده است. بعد رسیدن به موقعیت مذکور یک زیارتگاه ترسناک پیدا می‌کنید که باید Master Fragments‌ها را در آن قرار دهید. بعد از انجام این کار صدایی می‌شنوید که به موفقیت شما را تایید می‌کند. در ادامه نیز به صورت عادی به سمت پایان بازی حرکت کنید.

به محض پیدا کردن موقعیت دقیق ۱۲ آیتم مورد نیاز، آن‌ها را برای شما در مقاله‌ی بعدی قرار می‌دهیم و با چندین نکته‌ی آموزشی کارتان را برای دسترسی به پایان مخفی بازی Dead Space Remake راحت می‌کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *