اخبار و رویدادها, رویدادهای گیمی

سونی برنامه PlayStation Wrap-Up را برای مخاطبان پلی استیشن منتشر کرد

برنامه PlayStation Wrap-Up

شرکت سونی مانند سال‌های گذشته، برای بزرگداشت ماجراجویی‌هایی که گیمر‌ها در سال ۲۰۲۰ تجربه کردند، برنامه PlayStation Wrap-Up را دوباره برگرداند. در این روش بازیکنان می‌توانند با جزئیات کامل، تجربیات خود در سال گذشته را بررسی کرده و آن‌ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. با تیلنو و جزئیات این خبر همراه باشید.

از ماه فوریه‌ی (February) سال ۲۰۲۰، که مصادف با انتشار بازی Dreams به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ بود، تا پایان سال ۲۰۲۰ که به انتشار کنسول‌های نسل نهمی ختم شد، گیمر‌ها سفر‌ها و ماجراجویی‌های بسیار زیادی را تجربه کردند. از سفر به جزیره‌ی سوشیما تا همراه‌شدن با الی (Ellie) در مسیر انتقام، همه و همه توانستند در این پاندمیک و اخبار ناراحت‌کننده‌ی ویروس کووید ۱۹، زندگی ما را برای لحظاتی شیرین‌تر کنند. حال سونی نیز از فرصت استفاده کرده و با انتشار دوباره‌ی برنامه PlayStation Wrap-Up به بازیکنان دلیلی برای دوباره مرور‌کردن این خاطرات داده است.

شما می‌توانید با ورود به وبسایت برنامه PlayStation Wrap-Up و لینک‌ کردن اکانت پلی استیشن خود، با تمام جزئیات از مقدار زمانی که به تجربه‌ی یک بازی مشخص، تعداد روز‌هایی که وقت خود را به بازی ‌کردن گذرانده‌اید و یا تعداد تروفی‌هایی که در طول سال ۲۰۲۰ کسب کرده‌اید، مطلع شوید. هم‌چنین می‌توانید به عنوان یک چالش، میزان ساعات تجربه‌ی بازی‌هایتان را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و یک کل کل جذاب را با نزدیکان‌تان داشته باشید.

پلی استیشن 5

نکته‌ی جذاب دیگری که درباره‌ی برنامه PlayStation Wrap-Up وجود دارد، این است که شما می‌توانید برخی از آماری که تمام بازیکنان در آن‌ها شریک بودند را نیز مشاهده کنید. مواردی مانند مجموع ساعاتی که بازیکنان به تجربه‌ی بازی The Last of Us Part II پرداختند و یا تعداد امتیاز‌هایی که گیمر‌های سراسر دنیا در بازی MLB The Show 20 به دست آوردند.

بازیکنان می‌توانند تا تاریخ سوم مارس (March) سال ۲۰۲۱ به این وبسایت دسترسی داشته باشند و تجربیات خود در تمام این مدت را بررسی کنند. این مورد نیز لازم به ذکر است که تمام موارد، تروفی‌ها و ساعت‌هایی که شما در پلی استیشن ۴ گذرانده و دریافت کرده‌اید، به پلی استیشن ۵ نیز منتقل می‌شود.

نظر شما درباره‌ی این اقدام سونی چیست؟ آیا این کار را حرکتی جذاب می‌دانید؟ دیدگاه خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

برای خرید پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۵ دیجیتال با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *