اخبار و رویدادها, بازی

راز در مخفی بازی Demon’s Souls حل شد

بازی Demon's Souls

چند روز پیش برخی از بازیکنان از یک در مخفی در بازی Demon’s souls خبر دادند، اما از آن لحظه کسی موفق به باز کردن آن و کشف راز پشت آن نشده بود. حالا با توجه به اطلاعات، یک استربمر موفق به آشکار کردن این راز شده است.

آثاری که در زیرسبک Souls-Borne قرار می‌گیرند، معمولا دارای رمز و رازهای زیادی هستند و در برخی از مواقع پیدا کردن همه‌ی رازهای یک بازی خاص، چند سالی طول می‌کشد. نمونه‌ی آن را می‌توانیم در یکی از باس‌های مخفی بازی bloodborne مشاهده کنیم که حدود چهار الی پنج سال پس از انتشار بازی کشف شد. هم چنین، همان طور که می‌دانید بازی Demon’s Souls جزء یکی از بهترین بازی‌های این زیرسبک است و بنیان گذار آن نیز شناخته می‌شود. اگر قصد دارید با تمامی اطلاعات یکی از بزرگ‌ترین آثار روز عرضه‌ی پلی استیشن 5 آشنا شوید، می‌توانید به مقاله‌ی هر آن چه که باید در مورد بازی Demon’s souls بدانید، مراجعه کنید. هم چنین، اگر موفق به تهیه‌ی بازی شده‌اید و قصد دارید تجربه‌ی روان‌تری در دنیای بازی داشته باشید، می‌توانید به مقاله‌ی آموزش بازی Demon’s Souls هنگام اجرا روی PS5 سر بزنید.

بازی Demon's Souls

چند روز پیش بود که جامعه‌ی کاربری بازی Demon’s Souls متوجه یک در مخفی در دنیای بازی شدند، اما پس از تلاش‌های فراوان هیچ کس موفق به کشف کردن راز آن نشد. حالا جالب است بدانید که یک استریمر از وبسایت Twitch به نام Distortion2، موفق به کشف و باز کردن این در مخفی شده است. در واقع، این در به صورت پیش فرض قفل بوده و این استریمر معتقد است که به عنوان اولین نفر در جهان موفق به باز کردن آن شده است.

پشت این در، یک مجموعه‌ی Armor کامل قرار دارد که با نام Penetrator  شناخته می‌شود. Penetrator نام یکی از باس‌های به شدت سخت بازی Demon’s Souls است که در نوع خود ظاهر عجیبی دارد. پیدا کردن و انتخاب کردن لباس‌های Penetrator، می‌تواند به شدت سرگرم کننده و جذاب باشد، مخصوصا به خاطر این که باید برای باز کردن آن یک سری از کارهای مختلف را انجام دهید. شما می‌توانید تصویر این باس را در قسمت زیر مشاهده کنید.

بازی Demon's Souls

Distortion2 در طی یک توییت در حساب کاربری Twitter خود این گونه گفت:

ما راز در مخفی را حل کردیم! از استودیو Bluepoint Games تشکر می‌کنیم که این راز عالی را ساخت تا همه‌ی جامعه‌ی کاربری را مشغول خود کند. گشتن برای پیدا کردن سکه‌ها در دو بازی Demon’s Souls و Shadow of Colossus شگفت انگیز بود.

اگر متوجه ربط این داستان به بازی Shadow of Colossus نشدید، باید بدانید که در این بازی هم یک راز خاص وجود داشت که باید برای کشف کردن آن، چندین سکه را پیدا کرد. حال استریمری که موفق به حل راز در مخفی بازی Demon’s Souls شد هم از روش مشابهی استفاده کرده. در واقع اگر کسی قصد باز کردن این در را دارد، باید سکه هایی که از آن‌ها با نام Ceramic Coin یاد می‌شود را پیدا کند؛ ولی این راه به هیچ وجه آسان نیست. دیمن سولز دارای بخش‌هایی است که با حالت Fractured Mode به نمایش در می‌آیند. در این دسته از مراحل، همه‌ی اجزا و جزئیات بازی به صورت آینه‌ای و برعکس دیده می‌شود. در نقطه‌ای که موفق به پیدا کردن دو آیتم Pure White World Tendencies یا Pure Black world Tendencis شدید، این سکه‌ها را می‌توانید در همان حوالی مشاهده کنید.

شما می‌توانید با هر بار رسیدن به مکان ذکر شده، این سکه‌ها را پیدا کنید، تنها کافی است در محل یک Archstone استراحت کنید تا همه چیز Respawn شود. با انجام دادن این کار هر بار که به این محل بازگردید، می‌توانید یک سکه‌ی جدید پیدا کنید، البته برای مشاهده‌ی سکه‌ها نیاز دارید در حالت New Game+، کمی پیشروی کنید. Distortion2 برای به دست آوردن کلید لازم برای باز کردن در مخفی، ۳۰ بار به پیدا کردن سکه‌ها پرداخت. اما شما برای این که بتوانید این کلید را به دست آورید، تنها کافی است ۲۶ سکه داشته باشید و به چهارتا سکه‌ی اضافی دیگری که این استریمر به دنبال آن رفته، نیازی نیست.

پس پرونده‌ی این راز هم این جا تمام می‌شود و دیگر خبری از نظریه‌های عجیبی که برخی از کاربران متذکر شدند، نیست. برخی از کاربران سایت Reddit نظریه‌های عجیبی در مورد ارتباط این در به بازی Bloodborne و نسخه‌ی جدید این بازی نکاتی را شرح داده بودند. اما در این لحظه که این راز به طور کامل اشکار شده است، کسی نمی‌تواند ادعای جدیدی کند. استودیو Bluepoint Games رازها یا به اصطلاح Easter Eggهای متعددی را در بازی Demon’s Souls جا داده است و انتظار می‌رود که بازیکنان در چند وقت آینده سایر پازل‌ها و رمز‌ها را نیز آشکار کنند.

در پایان اگر قصد دارید به شخصه جدیدترین بازی استودیو Bluepoint Games را تجربه کنید، می توانید به صفحه‌ی خرید بازی Demon’s Souls برای PS5 مراجعه کنید. هم چنین اگر تا به حال موفق به خرید کنسول جدید سونی نشده‌اید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید PS5 مراجعه کنید.

نظر شما در مورد راز در مخفی در بازی Demon’s Souls چیست؟ ایا شما تا به حال موفق به پیدا کردن راز دیگری شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gameinformer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید