اخبار و رویدادها, بازی

ریمیک بازی Diablo 2 توسط سازندگان بازی Diablo 4 در دست ساخت است

بازی Diablo 2

با توجه به اطلاعات منتشر شده از نشریه بلومبرگ، تیم سازنده بازی Diablo 4 علاوه ‌بر این نسخه روی، بازی Diablo 2 Remake نیز کار می‌کند. استودیو Vicarious Visions سازنده بازی تحسین شده Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 با ادغام در اکتیویژن بلیزارد، به تیم سازنده ملحق شده است.

سری بازی‌های دیابلو (Diablo) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی و هک اند اسلش تاریخ به حساب می‌آیند. سری بازی محبوبی که با دوربین ایزومتریک خود، بین طرفداران این سبک حسابی طرفدار داشته و فروش خوبی را نیز کسب کرده است. داستان هفت شیطان بزرگ و مبارزه با دیابلو به عنوان قوی‌ترین این موجودات، آنقدر جذاب و شنیدنی روایت می‌شود که به این زودی‌ها نمی‌توانید بی‌خیال دنیای غنی بازی و داستان‌های مختلف آن شوید. عرضه دیابلو 1 در سال ۱۹۹۷، به عنوان یکی از اولین بازی‌های سبک نقش‌آفرینی و کامل بودن این اثر از همه لحاظ، محبوبیت بی‌نظیری را برای این بازی جذاب رقم زد. سه کلاس Warrior ،Rogue و Sorcerer برای گیمر‌ها در Diablo 1 قرار داده شده بود تا برحسب سبک مبارز خود، آزادانه بین آن‌ها انتخاب کنند. بعد از موفقیت نسخه اول، حال نوبت بازی Diablo 2 بود تا همه‌چیز را چند درجه‌ای ارتقا دهد. سال ۲۰۰۰ با دیابلو 2 از راه رسید. افزایش مبارزان به پنج کلاس، تنوع بیشتر در گیم پلی و مراحل، پایبندی به ریشه‌ها و داستان جذاب، دیابلو 2 را تبدیل به محبوب‌ترین نسخه سری خود کرد. نسخه سوم بازی بعد از اتفاقات مختلف بالاخره در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و مثل همیشه طرفداران این سری را راضی نگه داشت. بعد از عرضه نسخه سوم، طرفدارن حسابی دوست داشتند که علاوه‌بر نسخه چهارم، ریمیک دیابلو 2 را نیز تجربه کنند. بلیرکان ۲۰۱۹ از راه رسید و بلیزارد با یک نمایش کامل و جامع، دیابلو 4 را معرفی کرد. حال در جدید‌ترین اخبار بنظر می رسد بالاخره دیابلو 2 ریمیک نیز در دست ساخت قرار دارد.

دیابلو 4 (Diablo 4)

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی نشریه بلومبرگ، تیم سازنده دیابلو 4 علاوه‌بر توسعه این بازی در حال کار روی ریمیک بازی Diablo 2 نیز است. استودیو Vicarious Visions سازنده ریمیک کرش بندیکوت و Tony Hawk’s Pro Skater 1+2، بعد از ادقام در اکتیویژن بلیزارد روی این بازی کار می کند. اگرچه اعلام شده که Vicarious Visions روی چندین بازی مختلف کار می‌کند که ریمیک دیابلو 2 یکی از آن‌ها است. در ادمه اعلام شده که نام اصلی این ریمیک احتمالا Diablo 2: Resurrected خواهد بود و در ابتدا توسط سازنده بازی Warcraft 3: Reforged در حال ساخت بود که بعد از واکنشات منفی به این بازی، بلیزارد تیم سازنده ریمیک محبوب‌ترین نسخه دیابلو را تغییر داد. هرچند این اخبار هنور به صورت رسمی توسط بلیزارد تایید نشده‌اند اما بلومبرگ و اخبار جیسون شرایر، اغلب اوقات درست از آب در می‌آیند. حال باید منتظر تایید رسمی بلیزارد ماند و دید که این ریمیک قصد ایجاد چه تغییراتی را دارد. مانند ریمیک رزیدنت اویل ۲ شاهد تغییرات بزرگی خواهیم بود یا مانند ریمیک دیمن سولز، تنها بازی یک بار دیگر با بهبود‌های بصری و فنی عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره سری بازی دیابلو چیست؟ دوست دارید چه تغییراتی را در این ریمیک مورد انتظار ببینید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: kotaku

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید