راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

بهترین تنظیمات دوربین بازی EA Sports FC 24

تنظیمات دوربین بازی EA FC 24

تنظیمات دوربین بازی EA FC 24 و زاویه‌ای که بازی را از آن تماشا می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین باید بهترین گزینه ممکن را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید تا بیش‌ترین تسلط را روی توپ و زمین داشته باشید. اما چگونه می‌توان تنظیمات دوربین را تغییر داد؟ در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

پس از اینکه قرارداد شرکت الکترونیک آرتز و فدارسیون جهانی فوتبال یا FIFA به اتمام رسید، شبیه‌ساز فوتبال این شرکت به EA FC تغییر نام داد. EA FC 24 نام اولین شماره این مجموعه است که در کنار حفظ بخش‌های جذاب گذشته، موارد جدیدی را به آن اضافه کرده تا ترکیب کاملی و همه جانبه‌ای از محتویات به وجود آید. اما حالا که بازی مورد بحث با تنظیمات جدید در دسترس قرار گرفته، گیمرها درگیر اعمال کردن تغییرات هستند تا تجربه مسلط و کاملی را داشته باشند.

یکی از این تغییرات که باید به آن توجه داشته باشید به تنظیمات دوربین بازی EA FC 24 مربوط می‌شود. در واقع از آنجایی که زاویه دوربین پیش فرض بازی زیاد مناسب و جذاب نیست، باید دست به کار شوید و آن را با توجه به اولویت‌های خویش تغییر دهید. اما چگونه باید این کار را انجام داد؟ چه تنظیمات و حالاتی بیش‌تر به درد ما می‌خورد؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

تنظیمات دوربین بازی EA FC 24

بهترین تنظیمات دوربین EA Sports FC 24

بهترین زاویه و تنظیماتی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم چیزی نیست جز حالت Tele Broadcast. این حالت زاویه متعادلی از مسابقه را به تصویر می‌کشد تا هر دو تیم طیف دید گسترده‌ای نسبت به وقایع بازی و جغرافیا زمین داشته باشند. اگر به دنبال اعمال دقیق تغییرات هستید، باید به مواردی که در ادامه می‌آید اعتنا کنید:

  • حالت Tele Broadcast
  • ارتقاع: چیزی میان 12 تا 17
  • Camera Zoom: صفر

حال اگر این تنظیمات را اعمال کردید و در ادامه به تغییرات بیش‌تری نیاز داشتید، مانعی جلوی شما را نخواهد گرفت. قابلیت شخصی‌سازی، تغییر ارتفاع و تفییر زوم دوربین می‌توانند بیش‌ترین حد تسلط ممکن را در اختیارتان قرار دهند.

چگونه تنظیمات دوربین بازی EA FC 24 را تغییر دهیم؟

اگر می‌خواهید تنظیمات دوربین را به شکل مورد نیاز خود درآورید، قدم‌های زیر را دنبال کنید:

  1. به منو اصلی EA FC 24 بروید
  2. در سمت راست-بالای صفحه گزینه چرخ دنده را انتخاب کنید
  3. وارد گزینه Settings شوید و سپس Game Settings را برگزینید
  4. با استفاده از دکمه R1 (یا RB در ایکس باکس) به بخش تنظیمات مربوط به دوربین یا Camera بروید
  5. در این بخش می‌توانید با توجه به نکاتی که در موردشان صحبت کردیم، زاویه دوربین و جنبه‌های مختلف آن را مورد شخصی‌سازی قرار دهید

نظر شما در مورد نحوه تغییر تنظیمات دوربین بازی EA FC 24 و حالات مختلف آن چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: CharlieIntel

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *