راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش بازی Elden ring: آیتم‌هایی که باید هر چه زودتر بخرید

آموزش بازی Elden Ring

آیتم‌ها و اقلام مفیدی وجود دارند که می‌توانید در مراحل اولیه از فروشندگان خریداری کنید. ما در این مقاله آموزش بازی Elden Ring به بررسی پنج آیتمی که هر بازیکنی باید از ابتدای بازی خریداری کند، می‌پردازیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

بازی Elden Ring نسبت به قبل در زمان مقابله با موانع و تهدیدات مختلف، به بازیکنان آزادی بسیار بیش‌تری را می‌دهد. به علاوه این اجازه را به شما می‌دهد که از آیتم‌های جذاب و جدیدی در این مجموعه استفاده کنید که هر کدام از آن‌ها برای بقا ضروری هستند. بازی Elden Ring از این جهت بسیار شبیه بازی Sekiro: Shadow Die Twice است، زیرا شما در طول بازی تشویق می‌شوید – و اغلب لازم است – تا حد امکان از این ابزارها و آیتم‌های جدید برای غلبه بر چالش‌های مختلف استفاده کنید. در اینجا است که مطالعه آموزش بازی Elden Ring می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.
برخی از اقلام فروخته شده توسط فروشندگان و بازرگانان در سراسر سرزمین Lands Between برای بقای شما کاملا ضروری هستند، به خصوص اگر می‌خواهید تمام جنبه‌های موجود در این بازی را امتحان کنید. برخی از این آیتم‌ها مانند Crafting Kit، تمام عملکرد های گیم‌پلی جدید بازی Elden Ring را برای شما قابل اجرا می‌کنند، در حالی که برخی دیگر، مانند Torch، فقط برای استفاده‌ در شرایط به خصوصی در دست بازیکن هستند. مقداری پول Rune (واحد پول رایج داخل بازی) ذخیره کنید و این آیتم‌ها را زودتر تهیه کنید تا شروع خوبی در Lands Between داشته باشید. اگر دوست دارید یکی از بهترین و زیبا‌ترین بازی‌ استودیو FromSoftware را تجربه کنید، تنها کافیست به صفحه اختصاصی خرید بازی Elden Ring سر بزنید.

Crafting Kit

Crafting Kit آیتمی است که سیستم Crafting بازی Elden Ring را باز می‌کند. در اطراف Lands Between تنوع زیادی از مواد و وسایلی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند جمع آوری کنند. این مواد را می‌توان به اقلام مهم‌تر و ضروری‌تری تبدیل کرد، اما اگر Crafting Kit نداشته باشید، نمی‌توانید از این مواد جمع آوری شده استفاده کنید. این موضوع یکی از اساسی‌ترین نکات در آموزش بازی Elden Ring به حساب می‌آید.
درست در ابتدای بازی به کلیسای Elleh بروید و به دنبال شخصیت Kale بگردید. او به لطف کت و کلاه قرمزش از محیط اطراف متمایز است، بنابراین ندیدن او کار سختی خواهد بود. نکته جالب اینجا است که خود او به بازیکنان توصیه می‌کند که آیتم Crafting Kit را از او بخرند، اگرچه او به این نکته اشاره می‌کند که این وسیله را به صورت رایگان به شما نخواهد داد. روزگار در The Lands Between بسیار سخت هستند، بنابراین بهتر است قبل از شروع به این آموزش بازی Elden Ring دقت کنید.

آموزش بازی Elden Ring

Crafting Recipe‌ها و CookBook‌ها

هنگامی که برای اولین بار آیتم Crafting Kit را دریافت می‌کنید، گزینه‌های پیش روی شما برای ساخت و تبدیل بسیار محدود است. با این حال، برخی از Merchant‌ها آیتم‌هایی تحت عنوان Cookbook را می‌فروشند که گزینه‌های قابل ساخت را در Crafting Kit شما به میزان قابل توجهی گسترش می‌دهند. با مطالعه آموزش بازی Elden Ring متوجه می‌شوید که این Cookbook‌ها فقط برای پخت و پز نیستند، بلکه علیرغم نامی که دارند، انواع مختلفی از قابلیت‌ها و گزینه‌های ساخت و ساز را به لیست آیتم‌های قابل ساخت بازیکن اضافه می‌کنند.
آن فروشنده که با نام Kale می‌شناسیم تعداد انگشت شماری Cookbook‌ها را در کنار آیتم Crafting Kit می‌فروشد. Nomadic Warrior Cookbook جلد 1 و 2، هر کدام به ارزش 500 واحد Rune قیمت دارند، در حالی که کتاب آشپزی Missionary به تنهایی هزار Rune قیمت دارد. این کتاب‌ها دستور العمل ساخت اقلامی مانند Holy Water Pot، Bone Arrows و Invigorating Cured Meat را به لیست آیتم‌های قابل ساخت شما اضافه می‌کنند و همه این موارد بسته به نحوه بازی شما می‌توانند بسیار مفید باشند.

Torch

زمانی که بازی Dark Souls 2 در اوج توجه بود، گفته شد که غارها و مناطق سایه‌دار بازی به قدری تاریک هستند که داشتن مشعل ضروری است. اگرچه از زمانی که آیتم مشعل زمان‌دار به بازی اضافه شد، تاریکی شدید دیگر کمی سخت و غیرقابل تحمل به نظر می‌رسید. به نظر می‌رسد بازی Elden Ring این ایده را گرفته و آن را به نحو بهتری اجرا کرده است.
در مناطق بی‌شماری در سراسر بازی Elden Ring، تاریکی اجتناب ناپذیر است و عملا بدون مشعل نمی‌توان به این قسمت‌ها وارد شد. افزایش روشنایی مانیتور شما می‌تواند از نظر فنی تا حدودی به این قضیه کمک کند، اما ظاهر بازی را در جاهای دیگر که روشن‌تر است، خراب می‌کند. در عوض می‌توانید یک مشعل از Kale به قیمت 200 واحد Rune بخرید و آن را در دست بگیرید و به هرکجا که می‌خواهید سفر کنید. با دقت به نکات گفته شده در آموزش بازی Elden Ring می‌توانید مراحل آینده بازی را با سادگی بیش‌تری پشت سر بگذارید. خرید این مشعل یک سرمایه گذاری ارزان قیمت است که عبور از سیاه چال‌ها و غارها را امکان پذیر می‌کند، اگرچه باید دقت داشته باشید که در دست گرفتن یک مشعل، جای یک سپر یا سلاح ثانویه را اشغال می‌کند.

آموزش بازی Elden Ring

Ash of War: No Skill

آیتم‌های Ash of War برای به حداکثر رساندن ظرفیت ساخت و ساز و همینطور سفارشی کردن شیوه بازی کردن کاراکتر شما بسیار مهم هستند. بیشتر وقت‌ها، ‌Ash of War‌ها به یک سلاح شما گزینه‌های جدید و یا توانایی‌های ویژه جدیدی اضافه می‌کند، اما یکی از آن‌ها دقیقا برعکس عمل می‌کند. آیتم Ash of War: No Skill امکانات و قابلیت‌های عادی یک سلاح را غیرفعال کرده و به جای آن، Ash of War سلاح اصلی شما را پیش فرض این اسلحه قرار می‌دهد. در واقع به این شکل به نظر می‌رسد که هر دو اسلحه شما دارای Ash of War یکسان هستند و این نکته در آموزش بازی Elden Ring می‌تواند سبک بازی شما را بسیار تغییر دهد.
به عنوان مثال، اکثر سپرهای بازی Elden Ring به طور پیش فرض دارای قابلیت Parry Ash of War هستند. با قرار دادن Ash of War: No Skill بر روی یک سپر، با استفاده از Trigger سمت چپ (یا L2) به جای قابلیت قبلی آن، از مهارت Ash of War اسلحه اصلی شما استفاده می‌شود و گیم پلی تلفیق شمشیر و سپر را با یکدیگر بسیار جالب‌تر می‌کند. آیتم Ash of War: No Skill را که توسط Knight Bernahl و به مبلغ 600 Runes فروخته می‌شود را می‌توانید در Warmaster’s Shack پیدا کنید. از قسمت Stormhill Shack Site of Lost Grace به سمت شرق در امتداد جاده حرکت کنید و تا جای ممکن از دشمنان دوری کنید. شما باید Warmaster’s Shack را در بیشه‌ای پیدا کنید که اطراف آن را گل‌های قرمز احاطه کرده است.

 

Cracked Pot‌ها

سیستم Crafting بازی Elden Ring بیش‌تر به مواد و اقلامی محدود می‌شود که می‌توان آن‌ها را از فروشندگان نیز خریداری کرد. این موضوع شامل تیر کمان‌ها، تنقلات برای اسب شما، Glowstoneها و دیگر موارد مشابه است. برای ساختن سلاح های انفجاری دوربرد، مانند Firebombs و Witching Urns مشابه مجموعه بازی Dark Souls، به Cracked Pot نیاز دارید.
Cracked Pot یک ظرف است که برای ساخت سلاح‌های پرتاب شونده استفاده می‌شود. هنگامی که آیتم ساخته شده با آن را به سمتی پرتاب می‌کنید، خود Cracked Pot به موجودی Inventory شما باز می‌گردد و آماده تبدیل شدن به چیز دیگری می‌شود. این آیتم یک هدیه در شروع بازی است، اما می‌توانید انواع مختلفی از آن‌ها را تنها با پرداخت 300 Runes از تجار مختلف نیز خریداری کنید. Kale سه نوع دیگر از آن‌ها را در کلیسای Elleh می‌فروشد.

آموزش بازی Elden Ring

هدف این مقاله آموزش بازی Elden Ring و مواردی بود که باعث بهبود کیفیت بازی شما می‌شوند. امیدواریم دفعه بعدی که بازی را شروع کردید به این نکات گفته شده توجه کنید. اگر تجربه‌ استفاده از نکات گفته شده را دارید خوشحال می‌شویم نظرات خود را در کامنت با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *