بازی, پی سی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش, کنسول, مقالات عمومی, یادداشت

بازی streets of rage 4 : هشت نکته‌ی اساسی برای حرفه‌ای شدن

بازی streets of rage 4

اگر از بازی streets of rage 4 لذت می‌برید، اما دشمنان به شما امان نمی‌دهند، به شما پیشنهاد می‌کنیم که 8 نکته اساسی ما را برای حرفه‌ای شدن در بازی Streets Of Rage 4 را دنبال کنید و در مقابل زورگویی مجرم‌ها ماهرتر شوید.

بازی streets of rage 4

بعد از 26 سال نسخه‌ی جدید بازی Streets Of Rage به اسم ۴ Streets Of Rage توسط استودیوی Yooreka در سال 2020 منتشر شد و هوادارن قدیمی این سری محبوب و صد البته هوادارن کنسول‌های سگا را بهت زده کرد. ولی یک مشکلی که برای این بازی وجود دارد این است که فقط هوادارن قدیمی از سختی گیم‌پلی بازی بر می‌آیند و برای بعضی از گیمر‌های امروزی، گیم‌پلی بازی بسیار سخت و دشوار است.بنابراین تیم تیلنو 8 نکته‌ی اساسی را برای شما آماده کرده است که به حرفه‌ای شدن شما کمک بسیاری می‌کند.

1 – شخصیت Blaze را انتخاب کنید

بازی streets of rage 4

تیم ما یک بررسی برای شناخت سریع‌ترین شخصیت انجام داد و در نهایت متوجه شد که Blaze بهترین شخصیت سبک و سریع است که به‌راحتی می‌توان آن را کنترل کرد. به نظر می‌رسد او سریع‌ترین شخصیتی است که می‌توان از آن استفاده کرد، هنگامی که شما به طور مکرر با دشمنان بیشتری روبرو می‌شوید، توانایی‌های ویژه شخصیت بسیار مهم می‌شود. کمبو‌های سه ضربه‌ای و حمله‌‌های Blaze بسیار سریع است و باعث می‌شود که حین بازی کردن، همیشه حرکت کنید.

2 – به طور هوشمند از وسایل استفاده کنید

بازی streets of rage 4

فرض کنید در صحرا در حال قدم زدن هستید و یک قوطی آب نوشیدنی به همراه دارید، اگر شما کمی تشنه بشوید، تمام آب را تا قطره‌ی آخر می‌نوشید؟ قطعا خیر. پس اگر در بازی در حال جنگیدن هستید و نوار سلامتی شما نصف است و روی زمین یک مرغ پخته شده وجود دارد که نباید آن را بخورید. به جنگیدن خود ادامه بدهید و اگر تمام دشمنان را در آن لحظه از بین بردید، از آن مرغ استفاده کنید. چون اگر همان لحظه‌ای که نوار سلامتی شما نصف بود، از مرغ استفاده می‌کردید شاید همان موقع دوباره از قلدر‌های شهر کتک می‌خوردید و نوار سلامتی شما دوباره نصف می‌شد.

استفاده از سلاح‌های سرد در بازی بسیار آسان است. آنها به طور کلی فراوان هستند، بنابراین به محض مشاهده یکی از آنها، حتما آنها را بلند کنید و استفاده کنید. اگر یک دشمن را در سمت چپ صفحه شکست دادید و با دشمن دیگر فاصله زیادی داشتید، یادتان نرود که با پرتاب سلاح به آن، کمبو خود را حفظ کنید و در همان لحظه سریع خودتان را به آن برسانید و با ضربات خود، شمارش ضربات کمبو را ادامه دهید.

3 – از “Game Over” استفاده کنید

بازی streets of rage 4

این امر عمدتاً یک نکته مبتدی است. اما همچنین برای بازیکن‌هایی صدق می‌کند که فکر می‌کنند به نکته‌های بسیار مبتدی نیاز دارند. چگونه در بازی‌ها بهتر می‌شوید؟ شما وقتی بر سطح دشواری که در حال حاضر با آن آشنا هستید تسلط دارید، تا زمانی که در رقابت‌ها به دنبال چالش‌های بیشتر هستید، سراغ سطح دشواری دیگری ‌می‌روید. علاوه بر این، همچنین یک روش عالی برای افزایش طول عمر شما است و به شما اجزاه می‌دهد تا برای مدت زمانی طولانی با دشمنان قویتر مبارزه کنید. تنها هدف این، کمک به شما در ماندگاری بیشتر و بهبود عملکرد خود است.

۴ – اجازه دهید دشمنان کار‌های شما را انجام دهند

بازی streets of rage 4

در بعضی از مراحل بازی، دشمنان شما با همدیگر درگیر می‌شوند و با هم مبارزه می‌کنند. یکی از مراحلی که می‌توانید از این نکته‌ی جالب کمک بگیرید، مرحله‌ی زندان است. آن منطقه پر از پلیس است، در حالی که خلافکاران در زندان کناری آن‌ها حضور دارند. وقتی در حال مبارزه با پلیس‌ها هستید، درهای زندان باز می‌شود و تمام خلافکار‌ها بیرون می‌آیند و با پلیس‌ها درگیر می‌شوند. توجه کنید که آن‌ها با شما هم درگیر می‌شوند، پس بهترین کار این است که دست از مبارزه بردارید و یک گوشه بایستید تا آنها با هم کتک کاری کنند و همدیگر را به کشتن دهند.

۵ – از حرکت‌های ویژه‌ی خود هوشمندانه استفاده کنید

بازی streets of rage 4

در بازی Streets of rage 4 حرکت‌های هر شخصیت متفاوت است، سعی کنید از این حرکت‌ها زیاد استفاده کنید. برای مثال اگر شخصیت Adam را انتخاب کنید، می‌توانید با دوبار فشار دادن دکمه‌ی جلو حرکت ویژه‌ی سریع رفتن به جلو را اجرا کنید. اگر شخصیت Blaze را انتخاب کنید و دوبار دکمه‌ی جلو و دکمه‌ی مشت زدن را فشار دهید، این شخصیت با گفتن کلمه‌ی “Kikōshō” در هوا یک چرخ کامل می‌زند، با مشت خود به دشمنان ضربه وارد می‌کند. هم چنین اگر این شخصیت به سمت دشمنان خود بپرید، می‌توانید دکمه‌ی پایین را نگه داشته و دکمه‌ی مشت زدن را فشار دهید، در این صورتت Blaze با پاهایش ضربه‌ی قدرتمندی به سر دشمنان، وارد می‌کند.

۶ – از محیط اطراف نهایت استفاده را ببرید

بازی streets of rage 4

هنگام بازی کردن باید همه‌ی حواستان را به محیط بدهید. زیرا در بعضی از مراحل می‌توان خیلی از دشمنان خود را حتی بدون یک مشj، از پا درآورد. محیط بعضی از مراحل پر از بشکه‌های نفت و کابل‌های برق فشار قوی است که روی زمین افتاده‌اند. سعی کنید دشمنان خود را به سمت آنها بکشید تا بر روی قسمت بریده شده‌ی سیم راه بروند و یا اینکه آن‌ها را به سمت بشکه‌های نفت بکشانید و به بشکه ضربه بزنید، سپس فاصله بگیرید تا بشکه‌ها منفجر شوند. با انجام این کار به راحتی می‌توانید چندین دشمن را از بین ببرید.

۷ – از ستاره‌های زرد رنگ استفاده کنید

بازی streets of rage 4

در بازی Streets of rage 4 هر شخصیت، حرکت ویژه‌ی مخصوص به خود را دارد. مانند سایر زمینه‌ها، حرکت ویژه‌ی شخصیت Blaze سبک مبارزه‌‌ای دارد که از بقیه بهتر است. به عبارتی دیگر غیر ممکن است که دشمنان شما بتوانند از دست شما فرار کنند. اما باید توجه کنید که این حرکت نامحدود نیست و فقط با پیدا کردن ستاره‌های زرد رنگ می‌توان آن‌ها را اجرا کرد. هنگام اجرا کردن حرکت ویژه، مقدار کمی از نوار سلامتی شما در ازای این حرکت قدرتمند کم می‌شود. بنابراین در استفاده از آن‌ها ، هوشمند عمل کنید و فقط موقعی که توسط گروهی از اراذل و اوباش یا پلیس‌ها محاصره شده‌اید، از آن استفاده کنید یا اینکه در طول مرحله همه‌ی ستاره‌ها را نگه دارید و آن‌ها را در حین مبارزه با باس‌ فایت‌های دشوار، مصرف کنید

۸ – امتیاز جمع کنید

بازی streets of rage 4

به جرات می‌توانیم بگوییم که این مورد، مهمترین نکته از این لیست است. همیشه سعی کنید امتیاز جمع کنید. برای انجام این کار همیشه باید شمارش Hits که با زدن هر ضربه به دشمنان، بالا می‌رود را به بیشترین حد ممکن افزایش دهید. وقتی از ستاره‌های زرد رنگ استفاده می‌کنید سعی کنید که دشمن دست به شما نزند و با ضربات خود شمارش Hits را افزایش دهید. زیرا اگر در حین شمارش به شما ضربه‌ای وارد شود، شمارش صفر می‌شود و هیچ امتیازی کسب نمی‌کنید. سوالی که ممکن است الان برای شما ایجاد شود این است که چرا گرفتن امتیاز تا این حد مهم و حیاتی است. زیرا هر چقدر بیشتر امتیاز کسب کنید، دور بیشتری به شما داده می‌شود.

قطعا بازی Streets of rage 4 کلی نکته و شگرد برای راحتی بازیکنان دارد. اینه‌ا نکته‌هایی بودند که بیشترین کمک را هنگام بازی کردن، به شما می‌کنند. اگر شما هم نکته یا راهنمایی جالبی از بازی می‌دانید، آن را با ما و مخاطبین تیلنو با اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید