اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

بازی Resident Evil 8: Village ؛ تمامی اطلاعات منتشر شده

بازی Resident Evil 8: Village

در جریان رویداد پلی استیشن 5 شاهد رونمایی از بازی جدید مجموعه‌ی به شدت محبوب رزیدنت ایول، تحت عنوان Resident Evil 8: Village بودیم. بازی Resident Evil 8: Village ، اتفاقات چند سال بعد از نسخه‌ی قبلی را روایت خواهد کرد. با تیلنو همراه باشید.

بعد از معرفی بازی‌های بزرگ از طرف استودیوهای مختلف برای PS5، کپکام هم عقب نماند و اثر جدیدی را برای PS5 از سری بازی رزیدنت ایول معرفی کرد. این بازی رزیدنت اویل 8 : ویلج (Resident Evil 8: Village) نام خواهد داشت و جزو دارک‌ترین نسخه‌های این مجموعه خواهد بود.

طبق اطلاعاتی که در این کنفرانس داده شد، این بازی بزرگترین اثر در مجموعه‌ی رزیدنت اویل می‌باشد، داستان بازی Resident Evil 8: Village در یک روستا روایت خواهد شد و اکشن بازی بهبود یافته است. بازی رزیدنت اویل 8 در سال 2021 میلادی عرضه خواهد شد.

طبق گفته‌ی اعضای استودیو کپکام، این نسخه می‌تواند به تاریک‌ترین و ترسناک‌ترین نسخه‌ی این مجموعه تبدیل شود. همان طور که گفتیم، این نسخه در روستایی مرموز جریان دارد که به نظر می‌رسد ویروسی جدید در آن شیوع پیدا کرده است. این ویروس باعث وحشت ساکنین این روستا شده و حالا فضایی تاریک بر این منطقه قالب شده است. همانطور که در بخشی از تریلر دیدیم، قلعه‌ای بزرگ نیز در این روستا وجود دارد که به نظر می‌رسد بخش مهمی از اتفاقات این نسخه، در این قلعه جریان خواهد داشت.

شما در این نسخه کنترل شخصیت ایتان وینترز (Ethan Winters) را بر عهده خواهید داشت و در طول داستان بازی با اهالی این روستا همراه خواهید شد. شخصیت محبوب کریس ردفیلد (Chris Redfield) در این نسخه بر خواهد گشت و طبق نمایشی که دیدیم، به نظر می رسد که این بار قرار نیست با آن کریس همیشگی رو به رو شویم و احتمالا او آنتاگونیست بازی خواهد بود. دشمنان و موجودات جدیدی مثل گرگینه‌ها و زامبی‌های مسلح نیز در این نسخه اضافه شده‌اند. احتمالا منشا این موجودات همان ویروسی است که از قلعه پخش شده است. شایعاتی که قبل از معرفی رسمی بازی به گوش می‌رسید، حاکی از آن بود که شخصیت‌های معروف سری بازی‌های Resident Evil در این نسخه برمی‌گردند؛ ولی تا به این‌جا فقط از حضور کریس مطمئن هستیم.

بازی Resident Evil 8: Village

این نسخه علاوه بر PS5، برای کنسول ایکس باکس سری ایکس نیز عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد نسخه‌ی جدید Resident Evil چیست؟ آیا این نسخه هم می‌تواند روند موفق این مجموعه را حفظ کند؟ نظرات خودتان را با تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *