بازی, یادداشت

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

بازی Rainbow Six Siege از مجموعه Tom Clancy در سال 2015 توسط شرکت یوبی سافت (Ubisoft) عرضه شد و توانست محبوبیت زیادی به دست آورد. حالا یک آپدیت جدید به نام The North Star برای این بازی منتشر شده که تغییرات قابل توجهی را ایجاد کرده است. در این مقاله ما هرآنچه از آپدیت The North Star بازی Rainbow Six Siege می‌دانیم را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همراه تیلنو باشید.

آپدیت The North Star بازی Rainbow Six Siege بالاخره منتشر شد و تغییرات متعددی را در این اثر ایجاد کرد؛ از اضافه شدن اپراتور جدید گرفته تا بازسازی نقشه و رفع مشکلات ناشی از باگ‌ها. برای این که در این بازی بتوانید بهتر عمل کنید، بد نیست که اطلاعات مربوط به این آپدیت را بدانید. در ادامه ما به معرفی تغییرات مهم این به روز رسانی خواهیم پرداخت.

اپراتور جدیدی به نام Thunderbird

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

مینا اسکای (Mina Sky)، ملقب به Thunderbird، اهل سرزمین‌های ناکودا از ایالت ساسکاچوان است. او در به روز رسانی The North Star به عنوان یک اپراتور مدافع به بازی اضافه شده است. Thunderbird برای کسانی که North Star Battle Pass را به صورت Premium در اختیار دارند، در دسترس است و همچنین از طریق Renown می‌توان او را در اختیار گرفت.

لود اوت مینا اسکای شامل موارد زیر می‌شود:

  • رایفل Spear .308 یا شات‌گان SPAS-15 به عنوان سلاح اصلی
  • سلاح خودکار Bearing 9 یا تفنگ کمری Q-929 به عنوان اسلحه ثانوی
  • Nitro Cell یا نارنجک

کاراکتر Thunderbird یک گجت منحصر به فرد به نام Kóna Station دارد که به آیتم خاص شخصیت Doc شبیه است. شما باید Kóna Station را روی زمین قرار دهید؛ سپس این گجت همه افرادی (نیروهای متحد و دشمنان) که در اطرافش قرار دارند را تحت تاثیر قرار خواهد داد و پس از مدتی اثرش از بین می‌رود. در حقیقت Kóna Station موجب می‌شود که نوار سلامتی‌تان بهبود پیدا کند. علاوه بر این، بازیکنانی که به شدت آسیب دیده‌اند، می‌توانند خودشان را به مجاورت این دستگاه برسانند تا سلامتی‌شان بهبود یابد. اگر دو اپراتور به صورت هم‌زمان در محدوده اثر Kóna Station باشند، کسی بهبود پیدا می‌کند که نوار سلامتی‌اش مقدار کمتری را نشان می‌دهد.

اتفاقات پس از مرگ

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

آپدیت The North Star، اتفاقات پس از مرگ در بازی Rainbow Six Siege را دستخوش تغییر کرده است. حالا پس از مرگ، بدن اپراتورها غیب می‌شود و به جای آن‌ها نمادی از آن اپراتور نمایش داده خواهد شد. پیش از این ممکن بود که بدن اپراتور کشته شده برای هر بازیکن، به شکلی متفاوت نمایش داده شود که این آپدیت مانع این اتفاق خواهد شد؛ در واقع با این به روز رسانی دیگر خبری از مشکلات مربوط به این بخش نیست.

همچنین شما از این به بعد می‌توانید بازپخش‌های صحنه‌های مرگ را رد کنید. حالا دیگر مجبور نیستید آخرین لحظه‌های بازی را از دید کسی که شما را کشته تماشا کنید؛ در نتیجه اگر به طرز مضحکی کشته شده‌اید و از دیدن مجدد این اتفاق خجالت می‌کشید، دیگر نگرانی خاصی نخواهید داشت.

تغییرات در Barrel Attachments

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

متعلقات Barrel در بازی Rainbow Six Siege نقش حیاتی دارند و در واقع تاثیر زیادی روی عملکرد سلاح‌ها می‌گذارند. آپدیت The North Star کمی Compensator و Flash Hider را تغییر می‌دهد. حالا Compensator فقط لگدهای سلاح به چپ و راست را محدود می‌کند و Flash Hider نیز وظیفه محدود کردن لگدها به بالا و پایین را برعهده دارد. Muzzle Brakeها نیز همچنان موجب بهبود عملکرد تیراندازیتان می‌شوند و دقت شما را بالا می‌برند.

تغییرات در Toxic Gas مربوط به اپراتور Smoke

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

آپدیت The North Star بازی Rainbow Six Siege تغییراتی در Toxic Gas مربوط به اپراتور Smoke به وجود آورده است. این تغییرات هم مربوط به بحث ظاهری آن می‌شود و هم عملکردش را تحت تاثیر قرار داده است. حالا این گاز عملکردی طبیعی‌تر و قابل پیشبینی‌تر دارد و دیگر از بین دیوارهای عبور نخواهد کرد.

در واقع این به روز رسانی هم موجب بهبود عملکرد اپراتور Smoke می‌شود و هم عملکرد حریفان را بهتر می‌کند؛ همه این‌ها به دلیل این است که آپدیت جدید موجب بازی موثرتر بازیکن‌ها می‌شود.

تغییرات در دستگاه Banshee مربوط به اپراتور Melusi

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

دستگاه Banshee Sonic Defence که مربوط به اپراتور Melusi است، روی سطوح قابل نصب بوده و زمانی که دشمنان به محدوده‌اش نزدیک شوند، صدایی از خود ایجاد کرده و حرکت فرد مهاجم را کند می‌کند. پیش از انتشار آپدیت The North Star بازی Rainbow Six Siege، این دستگاه پس از فعال شدن ضد گلوله بود و شما با هیچ شلیکی نمی‌توانستید به آن آسیب بزنید. در واقع برای از بین بردن آن یا باید از تجهیزات خاصی استفاده می‌کردید، یا باید با چاقو به آن ضربه می‌زدید.

این بدان معنا است که مهاجمان باید به صورت آهسته به سمت دستگاه Banshee حرکت می‌کردند تا با چاقو آن را از بین ببرند که در این حالت باید زمان زیادی را تلف می‌کردند؛ یا باید تجهیزات مهمی را برای نابود کردن این دستگاه هدر می‌دادند. اما حالا با شلیک به آن می‌شود به راحتی از شرش خلاص شد.

تغییرات در سوراخ‌های ناشی از شلیک گلوله

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

پیش از این در بازی Rainbow Six Siege می‌توانست با شلیک به دیوارهای تخریب‌پذیر، سوراخی ایجاد کنید تا از طریق آن دشمنانتان را ببینید؛ این کار برای بازیکنان بسیار سودمند بود چون بازیکن مقابل نمی‌توانست پیش از آسیب دیدن آن سوراخ را تشخیص دهد. با این حال، آپدیت The North Star این مشکل را رفع کرده است.

حالا با یک شلیک ساده به دیوار نمی‌توانید سوراخی ایجاد کنید که بتوان از طریق آن سمت دیگر را زیر نظر داشت. اگر چه هنوز هم می‌توان با شلیک گلوله‌های بیشتر یا استفاده از روش‌های دیگر سوراخی بزرگ را در دیوار ایجاد کرد.

در واقع آپدیت The North Star بازی Rainbow Six Siege موجب شده که بازیکنان در استفاده از این استراتژی کمی مردد شوند؛ چون حالا تشخیص محل قرار گرفتن سوراخ راحت‌تر است.

تغییرات در Black Mirror ،Evil Eye و Bulletproof Camera

بازی Rainbow Six Siege: هرآنچه باید درباره آپدیت The North Star بدانید

Black Mirror ،Evil Eye و Bulletproof Camera در بازی Rainbow Six Siege عملکرد مشابهی دارند و همه آن‌ها شما را در برابر شلیک گلوله مصون می‌کنند. اگر دشمن شما از این آیتم‌ها استفاده کند، آسیب زدن به او به این راحتی‌ها نخواهد بود. آپدیت The North Star موجب شده که مهاجمان بتوانند با چاقو به این تجهیزات آسیب بزنند و شیشه آن‌ها بشکنند؛ در نتیجه استفاده از آن‌ها پس از آسیب بی‌فایده خواهد بود.

وقتی شیشه شکسته شود، دیدن اطراف غیر ممکن می‌شود، ولی هنوز هم می‌توان از آن برای دفاع استفاده کرد. علاوه بر این، تغییراتی نیز به زودی روی Bulletproof Cameraها به وجود خواهد آمد. با این تغییرات دیگر نیازی نیست که یک زاویه ثابت را برای دوربین انتخاب کنید و این اجازه را خواهید داشت که آن را بچرخانید.

این بود هرآنچه باید از آپدیت The North Star بازی Rainbow Six Siege می‌دانستید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. نظر شما درباره آپدیت The North Star چیست؟ آیا از تغییرات به وجود آمده راضی هستید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: TheGamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *