اخبار و رویدادها, بازی

تصویری از نقشه بازی Far Cry 6 منتشر شد

تصویری از نقشه بازی Far Cry 6 منتشر شد

یکی از کاربران سایت Reddit تصویری را منتشر کرد که نمایانگر نقشه Yara (جهان بازی فارکرای 6) بود. با دیدن این نقشه می‌توانید از وسعت جهان بازی مطلع شوید. اخیرا از گیم پلی بازی Far Cry 6 رونمایی شده و این بازی قرار است در سال جاری میلادی عرضه شود. در ادامه با تیلنو همراه باشید.

اخیرا تریلری از بازی Far Cry 6 منتشر شده که در آن می‌توانیم دنی روخاس (Dani Rojas)، شخصیت مثبت داستان و آنتون کاستیلو (Anton Castillo)، شخصیت منفی داستان را ببینیم. شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرده که جهان این بازی از سایر نسخه‌های این مجموعه بزرگ‌تر است. حالا هم یکی از کاربران سایت Reddit با انتشار عکسی از نقشه این بازی، وسعت جهان بازی فارکرای 6 را به ما نشان داده است.

از زمان معرفی بازی Far Cry 6، طرفداران این مجموعه شروع به گمانه زنی درباره‌ی جزئیات جهان این بازی کردند و تنها چیزی که شرکت یوبیسافت در این رابطه گفت این بود که قرار است در این بازی بزرگ‌ترین جهان در کل مجموعه را به چشم ببینیم. داستان بازی فارکرای 6 در جزیره‌ای خیالی به نام یارا دنبال می‌شود. این منطقه جزیره‌ای استوایی است که تحت حکومت ظالمانه‌ی دیکتاتوری به نام آنتون کاستیلو قرار دارد. کاستیلو می‌خواهد پسرش، دیگو، کسی باشد که میراث‌اش را با حکومت بر این جزیره ادامه دهد. از طرفی ما در نقش دنی روخاس قرار می‌گیریم که یک مبارز آزادی‌خواه است و قصد دارد جزیره را از ظلم و ستم کاستیلو رها کند.

 

در تیلنو بخوانید:

بازی Far Cry 6 چگونه می‌تواند از نسخه‌های قبلی مجموعه درس بگیرد؟

بازی Far Cry؛ رتبه بندی نسخه‌های مختلف مجموعه بر اساس متاکریتیک

اطلاعاتی مهمی که باید درباره بازی Far Cry 6 بدانید

 

کاربری از سایت Reddit با نام کاربری guccitorial_gangulas پستی منتشر کرد که نشان دهنده نقشه بازی Far Cry 6 است. البته می‌توانیم در برخی از لحظات تریلر نقشه بازی را ببینیم، اما نقشه در آن لحظات یا ناقص است یا به دلیل مات بودن تصویر نمی‌توانیم به صورت واضح آن را ببینیم. نقشه بازی نشان می‌دهد که با ما یک جزیره بزرگ طرف هستیم. البته می‌توان جزیره‌های کوچک دیگری را هم در قسمت جنوب غربی سواحل یارا دید. احتمالا این جزیره‌های کوچک محلی برای شروع بخش آزمایشی بازی هستند یا قرار است مانند بازی Far Cry 3 در آن مکان‌ها با باس آخر مقابله کنیم.

نقشه یارا که توسط guccitorial_gangulas پست شد با سایر تصاویر از نقشه بازی فارکرای 6 جور در می‌آید و احتمالا تقلبی نیست. نقشه‌ای مشابه با همین تصویر را می‌توانید در تریلر بازی فارکرای 6، هنگام صحبت‌های نوید خاوری، کارگردان بخش داستانی بازی روی دیوار پشت سرش ببینید. به نظر می‌رسد نقشه بازی به مناطقی مانند جنگل‌ها، سواحل و سایر مکان‌هایی که یوبیسافت توصیف کرده بود تقسیم‌بندی شده است. پیش از این در تیزر بازی نیز مکان‌های نظیر فانوس دریایی، فرودگاه و دیگر ساختمان‌ها را مشاهده کردیم.

 

تصویری از نقشه بازی Far Cry 6 منتشر شد

نمی‌توان به سادگی اندازه دقیق جهان بازی را تخمین زد، اما یوبیسافت تایید کرده که جهان بازی فارکرای 6 بزرگ‌ترین جهان در کل مجموعه خواهد بود. همچنین جهان بازی Far Cry 6 از نظر گوناگونی مناطق نیز از سایر نسخه‌ها متنوع‌تر است. درست است که بزرگ بودن جهان یک بازی دلیل بر خوب بودن آن نیست، اما بازی Far Cry 6 با عملکرد خوب در بخش تیراندازی و مبارزات می‌تواند به این مجموعه جانی تازه بدهد.

بازی Far Cry 6 در تاریخ 15 مهر ماه قرار است برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، پی سی و استادیا عرضه شود.

شما درباره بازی فارکرای 6 چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما این بازی می‌تواند این مجموعه را احیا کند؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید