راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

فیفا ۲۲: روش‌های کسب سکه در بخش Ultimate Team

فیفا 22

سکه‌ها یا همان Coinها یکی از مهم‌ترین واحد‌های پول فیفا 22 در بخش Ultimate Team هستند و برای ساختن یک تیم با بازیکنان خوب به شدت به آن‌ها نیاز دارید. اگر به دنبال کسب Coin بیشتر برای تقویت تیم خود هستید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

چگونه باید Coin بیشتری در طی تجربه خود از بخش آلتیمیت تیم به دست آوریم؟ این سوالی است که بازیکنان تازه وارد از خود می‌پرسند. به دست آوردن سکه مناسب و خرج کردن آن، یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین کارهای ممکن برای ادامه روند پیشرفت در فیفا 22 است؛ به گونه‌ای که اگر راه آن را یاد بگیرید تجربه لذت بخش‌تری خواهید داشت. البته پول درآوردن در آلتیمیت تیم زیاد سخت نبوده و تنها کافی است حواس خود را به کارهایی که انجام می‌دهید، جمع کنید.

شما پس از انجام هر بازی و بدون توجه به نتیجه احتمالی آن، مقدار محدودی Coin از بازی دریافت می‌کنید. اما این پول دریافتی برای تقویت ترکیب تیم اصلا کافی نبوده و برای این که به بازیکنان ایده آل خود برسید، باید مقادیر عظیمی از سکه را به دست آورید. تیم تیلنو هم قصد دارد در یکی دیگر از مجموعه مقالات آموزش فیفا 22 بهترین راه‌های پول درآوردن در بخش آلتیمیت تیم را به شما آموزش دهد.

بازی FIFA 22: آموزش به دست آوردن Coin در بخش Ultimate Team

پس از تجربه ساعات اولیه خود در آلتمیت تیم و مشخص کردن سیستم‌های ترکیب خود، حالا موقع آن است که بازیکنان مناسبی را برای هر پست پیدا کنید. تیم تیلنو پیش از این و در قالب مقالات بهترین تاکتیک‌های فیفا ۲۲ در بخش Ultimate Team (بخش اول) و بهترین تاکتیک‌های فیفا ۲۲ در بخش Ultimate Team (بخش دوم) به معرفی بهترین تاکتیک‌ها و سیستم‌های موجود پرداخته است. متاسفانه برای به دست آوردن بازیکنان دلخواه خود نیاز به حجم عظیمی از پول دارید؛ چه بخواهید او را از Transfer Market بخرید و چه با تکمیل چالش‌های SBC این کار را انجام دهید.

فیفا 22

تا می‌توانید بازی کنید

این نکته شاید بیش از حد پیش پا افتاده به نظر برسد، اما باور کنید که بازی کردن و تکمیل مسابقات مختلف یکی از بهترین راه‌های به دست آوردن Coin در فیفا 22 است. در واقع بازی کردن و صرف کردن وقت برای بخش آلتیمیت تیم، به مقادیر بزرگی از پول ختم می‌شود. همان طور که پیش از این گفتیم، شما پس از انجام هر مسابقه و با توجه به عملکرد خود پول به دست می‌آورید. بدیهی است که پس از پیروزی در یک بازی پول بیشتری به جیب می‌زنید، اما اگر بازی را هم ببازید باز هم با دست خالی مسابقه را ترک نمی‌کنید. همچنین باید بدانید که با پیشروی در روند بازی و رسیدن به مقاطع مشخصی، Coin Boost به دست می‌آورید. هنگامی که این آیتم‌ها فعال شوند، قادر خواهید بود در مدت زمان معینی Coin بیشتری از تکمیل بازی‌ها به دست آورید.

وقت خود را صرف دو بخش Squad Battles و Division Rivals کنید

دو تا از ساده‌ترین بخش‌هایی که می‌توانند Coin خوبی را برای شما به ارمغان آورند، حالت‌های Squad Battles و Division Rivals هستند که می‌توانید هر هفته به سراغ آن‌ها بروید. در هر دو بخش، شما می‌توانید با بردن یا حتی باختن بازی‌ها امتیاز کسب کنید و به Tierهای بالاتر برسید. هر چقدر که Tier بالاتری کسب کنید، پاداش‌های ارزشمندتری انتظار شما را خواهند کشید. البته توجه داشته باشید که این بخش‌ها در مدت زمان‌های هفت روزه برگزار می‌شوند و پس از هفت روز، همه چیز دوباره صفر می‌شود و باید از اول شروع کنید. پاداش‌های دو بخش Squad Battles و Division Rivals در قالب سکه، پک بازیکنان یا ترکیبی از هر دو به شما ارائه داده می‌شوند که می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. نکته‌ای که باید در ذهن داشته باشید، این است که اگر قصد دارید بازیکنان به دست آمده از پک‌ها را در Transfer Market بفروشید، از پک‌هایی که با نام Untradeable Packs نمایش داده می‌شوند، دوری کنید.

همیشه نیم نگاهی به Transfer Market داشته باشید

بخش Transfer Market نه تنها محل مناسبی برای تقویت ترکیب شما به شما می‌رود، بلکه می‌توانید Coin زیادی را از طریق آن به دست آورید. هنگامی که همیشه نیم نگاهی به Transfer Market (حال می‌تواند از طریق خود بازی باشد یا نسخه وب) داشته باشید، می‌توانید بازیکنانی پیدا کنید که با قیمت بسیار پایین‌تری از ارزش واقعی خود به فروش می‌رسند. برای مثال اگر بازیکنی با قیمت صد هزار سکه را با پنجاه هزار سکه بخرید، مشخصا سود زیادی کرده‌اید؛ چرا که می‌توانید بعدا بازیکن مذکور را با قیمت واقعی خود در Transfer Market بفروشید.

فیفا 22

بازیکنانی که نیاز ندارید را بفروشید

اگر وقت زیادی را صرف تکمیل بخش SBC یا همان Squad Building Challenge می‌کنید، فروش بازیکنانی که نیازی به آن‌ها ندارید، ایده خوبی است. اگر بازیکنی را از بخش مذکور به دست آورید که جایی در ترکیب شما ندارد، فروختن او می‌تواند میزان Coinهای شما را افزایش دهد. البته همیشه وبسایت‌های مختلف را چک کنید تا قیمت میانگین کارت‌های مختلف را متوجه شوید؛ این گونه آن‌ها را با قیمتی کم‌تر از عدد مناسب نخواهید فروخت. پیشنهاد ما این است که کمی صبر کنید تا بازیکنان خود را با بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانید. معمولا پنج شنبه و جمعه‌ها موقعیت مناسبی برای فروش کارت‌ها با قیمت بالا هستند.

به بخش Squad Building Challenge توجه کنید

در طول عمر هر نسخه از مجموعه FIFA، شرکت EA چالش‌های مختلفی را تحت عنوان SBC در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد که دارای مدت زمان محدودی هستند. چه قصد تکمیل این چالش‌ها را دارید یا اهمیتی به آن‌ها نمی‌دهید، خوب است که نیم نگاهی به آن‌ها داشته باشید و به سادگی از کنار آن‌ها نگذرید. هنگامی که این چالش‌ها را تکمیل کنید، بازی کارت‌های مختلفی را تحت عنوان پاداش در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید با فروش آن‌ها در Transfer Market فیفا 22 پول خوبی به دست آورید. پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها بهترین زمان ممکن برای فروش بازیکن‌هایی است که از بخش Squad Building Challenge به دست آمده‌اند.

اقدام به خرید Gold Packها نکنید

بازی فیفا 22 در هر بیست و چهار ساعت این شانس را به شما می‌دهد که پیش از باز کردن یک پک طلایی یا نقره‌ای، محتویات داخل آن را مشاهده کنید. پس بهتر است از این قابلیت استفاده کنید؛ چرا که در برخی از مواقع ممکن است شانس با شما یار بوده و آیتم‌های ارزشمندی از آن‌ها به دست آید. اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که به هیچ وجه اقدام به خرید پک‌های طلایی یا Gold Packs با استفاده از سکه‌های خود نکنید. مهم‌ترین دلیلی که پشت پیشنهاد مذکور وجود دارد این است که شما پس از تکمیل Squad Battles، Division Rivals و SBCها شانس زیادی برای کسب پک‌های طلایی دارید. علاوه بر این، از آنجایی که شانس خرید بازیکن‌های طلایی یا Gold‌ بالا است، می‌توانید تعداد زیادی از آن‌ها را در Transfer Market مشاهده کنید که با قیمت‌های به شدت پایینی به فروش می‌رسند. اگر می‌خواهید از سکه‌های خود برای خرید پک استفاده کنید، پس بهتر است تمرکز خود را روی خرید پک‌های برنز و نقره‌ای بگذارید. در واقع از آنجایی که تعداد بازیکن‌های برنزی و نقره‌ای در Transfer Market به مراتب کم‌تر از بازیکنان طلایی است، می‌توانید از فروش آن‌ها پول خوبی به دست آورید. همچنین شما می‌توانید با استفاده بازیکنان برنزی و نقره‌ای SBCهای را تکمیل کنید تا صاحب پاداش‌های ارزشمندتری شوید.

فیفا 22

مربی‌ها و Consumableها را فراموش نکنید

هنگامی که در حال استفاده از Transfer Market هستید، احتمال فراموش کردن سایر آیتم‌هایی که از پک‌ها به دست آوردید وجود دارد. Consumable و مربی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می‌توانند با توجه به لیگی که در آن فعالیت می‌کنند تیم شما را ارتقا دهند. همه‌ی این موارد به این معنا هستند که آن‌ها با ارزش هستند و اگر احساس نیاز نمی‌کنید، فروش این دسته از کارت‌ها می‌تواند پول راحتی را برای شما به ارمغان آورد. البته اگر احساس می‌کنید که هر یک از این کارت‌ها می‌توانند به تیم شما کمک کنند، بهتر است فروش آن‌ها را فراموش کنید. شاید این گونه پول خاصی کسب نکنید، اما دیگر نیازی به خرج سکه‌های اضافه برای خرید آیتم‌های جدید نخواهید داشت. آیتم‌های تزئینی مانند استادیوم‌ها و کیت‌ها هم از ارزش بالایی برخوردار نیستند، اما اگر حجم بزرگی از آن‌ها غیرقابل استفاده مانده‌اند بهتر است به فکر فروش باشید.

در پایان اگر قصد دارید به تجربه جدیدترین نسخه از مجموعه FIFA بپردازید، می‌توانید از طریق لینک‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند به صفحه خرید آن مراجعه کنید:

نظر شما در این باره چیست؟ آیا در کسب Coin و خرید بازیکنان جدید موفق بوده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Push Squareاینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “فیفا ۲۲: روش‌های کسب سکه در بخش Ultimate Team

 1. علی گفت:

  دوستان سلام کسی میدونه چطوری توps4چند تا اکانت eaبزنم در صورتی که ممکنه کنسول بن بشه اخه من چند جا رفتم دیدم که طرف تو یک کنسول ۱۰ تا اکانت زده بود و هر روزم دو بار حداقلsbc ها رو میزد حتی با دیلیت کلابم نهایت بشه چند بار sbc زد

 2. سینا گفت:

  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون.ببخشید من اس بی سی های التیمیت رو کامل کردم حالا میخوام دلیت کلاب کنم و از اول بسازم اگر دلیت کنم کوین های من هم پاک میشن یا میمونن؟

  1. ارحام ادبخواه گفت:

   سلام وقت بخیر
   فکر کنم همشو از دست می‌دید، چون رسما یه تیم جدید می‌زنید که ارتباطی با قبلی نداره

 3. کیارش گفت:

  کسی میدونه اگه همه ی بازی ها رو ببری تو چند هفته پانزده هزار تا کوین جمع میشه؟سطح حریف تاثیر در کوین داره؟لطفا هر کس میدونه بگه

  1. محمد صادق شجاعی گفت:

   سلام دوست عزیز
   با برد کوین قابل توجهی به دست میارین. بله سطح تاثیر داره.

 4. amir_complex گفت:

  سلام . من تو عمرم تا حالا التیمیت تیم بازی نکردم ولی دوست دارم بازی کنم و dybala رو بگیرم . و اصلا نمیدونم چجوری میشه بازیکن خرید و کلی چیز های دیگه میشه لطفا یه مقاله ی اموزشی بذارید در مورد تمام نکات بازی برای تازه کار ها و همه ی چیز های مورد نیاز مثل روش خرید بازیکن و …. رو یاد بدید ؟ و یه سوال دیگه داشتم که من فیفا ۲۲ دارم ولی هنوز التیمیت تیم ندارم . تو ps4 هستم . میخواستم بدونم اگر فقط یک بار پلاس بخرم و برم التیمیت تیم رو باز کنم تا ابد برام میمونه التیمیت تیم یا بعد از تموم شدن اشتراک پلاس اون بخش هم قفل میشه . ps4 ام هم عادیه ندادم جایی قفل شکستش کنن بازی های انلاین رو هم باهاش بازی میکنم . و سوال اخر اینکه تو التیمیت تیم میشه بازیکنا رو ارتقا داد مثلا از ۸۰ بکنیمشون ۸۵ و اینکه اگه یه بازیکن رو بخریم تا ابد میمونه ؟ ممنون میشم همه ی سوال ها رو تک تک جواب بدید و مقاله ی اموزشی برای تازه کار ها هم بزارید چون واقعا نیاز دارم یکی بهم جواب بده

  1. ارحام ادبخواه گفت:

   سلام وقت بخیر
   اول اینکه حتما نگارش یه مقاله آموزشی در این مورد رو در نظر می‌گیریم. دوم اینکه برای تجربه آلتیمیت تیم که یه بخش آنلاین قاعدتا نیاز به اشتراک پلاس دارید. البته وقتی که پلاس شما تموم شه، قاعدتا تا زمانی که حسابتون رو دوباره شارژ نکنید نمی‌تونید واردش شید؛ درست مثل حالت آنلاین هر بازی دیگه‌ای. در مورد مسئله ارتقا بازیکن‌ها هم باید بگم که توی آلتیمیت تیم بعد از مدتی انقدر کارت‌های مختلف به دست میارید که اصلا به ارتقا یه کارت مخصوص فکر هم نمی‌کنید:) در مورد سوال آخر هم باید بدونید که توی آلتیمیت انواع مختلفی از کارت‌ها وجود داره که یک سری‌هاشون برای همیشه براتون میمونه. البته یک سری کارت‌های دیگه هم هستن که محدودیت زمانی دارن و بعد از مدتی از بین میرن. این چیزا رو وقتی واردش شید خودتون راحت یاد می‌گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *