اخبار و رویدادها, تریلر بازی

بازی Final Fantasy XVI در مراسم پلی استیشن پنج معرفی شد

بازی Final Fantasy XVI

بازی Final Fantasy XVI بعنوان اولین بازی در مراسم پلی استیشن پنج با نمایش یک تریلر توسط شرکت اسکوئر انیکس معرفی شد. بازی Final Fantasy XVI به زودی عرضه خواهد شد و این یک بازی انحصاری برای پلی استیشن خواهد بود. با تیلنو همراه باشید.

بازی Final Fantasy XVI

بازی Final Fantasy از زمان رونمایی از آن در سال 1987 در فضای بازی با نقش آفرینی پیشتاز بوده است. در سالهای اخیر، این سری با بازی Final Fantasy VII Remake به موفقیت خیلی زیادی رسیده است. اما آخرین بازی شماره دار سری، یعنی بازی Final Fantasy XVI در سال 2016 منتشر شد. به نظر می‌رسد این نسخه، سیستم مبارزاتی قدیمی که نوبتی بود را عوض کردند و به یک جنگ واقعی تبدیل شده است. همچنین برخلاف احساس علمی-تخیلی بازی‌های اخیر Final Fantasy مانند Final Fantasy XV و Final Fantasy XIII از زیبایی ظاهری قرون وسطایی بیشتری برخوردار است. همچنین به نظر می‌رسد که تمرکز آن بر کنترل تنها یک شخصیت است.

بازی Final Fantasy XVI

اگرچه بسیاری از بازی‌های این مجموعه برای چندین پلتفرم عرضه می‌شوند و این مجموعه به عنوان انحصاری نینتندو زندگی خود را آغاز کرد، ولی بازی Final Fantasy ارتباط زیادی با پلی استیشن دارد. بسیاری از به یاد ماندنی ترین بازی‌های آن از جمله بازی Final Fantasy VII به عنوان عناوین پلی استیشن آغاز شد و همچنین بازی Final Fantasy VII Remake انحصاری PlayStation 4 است. شرکت Square Enix فقط گفت که بازی Final Fantasy XVI یک بازی انحصاری برای کنسول PlayStation خواهد بود، بنابراین همچنان می‌تواند در رایانه‌های شخصی نمایش داده شود و همچنین می‌تواند در PlayStation 4 در دسترس باشد. اما در Switch یا Xbox وجود نخواهد داشت.

نظر شما راجب بازی Final Fantasy XVI چیست؟ آیا از طرفداران این مجموعه دپست داشتنی هستید؟ نظرات خود را با ما و تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید