راهنمایی و آموزش, تروفی بازی, راهنمای بازی

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Crash Team Rumble

راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble

بازی Crash Team Rumble یک اثر چندنفره و آنلاین است که اگر به دنبال تروفی‌ها بیش‌تر باشید، خیلی راحت تعداد زیادی از آن‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد. در راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble، شما را به سمت نحوه آزاد کردن تروفی‌ها و اچیومنت‌ها سوق خواهیم داد.

راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble

بازی Crash Team Rumble که یک اسپین آف از مجموعه Crash محسوب می‌شود، یک Brawler چهار علیه چهار است که به صورت آنلاین اجرا شده و گیمرهای واقعی را در مقابل هم قرار می‌دهد. شخصیت‌هایی که در این بازی کنترل‌شان را به دست می‌گیرید، کاراکترهای معروف سری مانند دکتر کورتکس و خود کرش هستند و هر یک قابلیت‌های خاص خود را دارند. هدف اصلی مسابقات این بازی، جمع کردن 2000 عدد Wumpa Fruit در پایگاه تیم خودی است و هر کس که سریع‌تر به این رقم برسد، برنده مسابقه خواهد بود.

شخصیت‌های موجود در بازی Crash Team Rumble به سه دسته با نام‌های Scrorer، Booster و Blocker تقسیم می‌شوند و وظیفه‌های خاص خود را دارند. Scorerها مسئولیت جمع کردن امتیازات، Boosterها مسئولیت کمک به هم تیمی‌ها و Blockerها وظیفه دفاع از نیروی دشمنان را برعهده دارند. به طور کلی، اثر مورد بحث تروفی‌های آسانی دارد که اگر تنها کمی به آن وقت دهید، می‌توانید به سادگی تعداد تروفی‌ها و اچیومنت‌های حساب خود را بالا ببرید. با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble همراه باشید.

راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble

نقشه کلی تروفی‌ها و اچیومنت‌ها

  • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 2.5 از 10
  • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: 20 الی 25 ساعت
  • تعداد تروفی‌های آفلاین: صفر، بازی Crash Team Rumble را فقط به صورت آنلاین می‌توانید بازی کنید
  • تعداد تروفی‌های آنلاین: 45 (1پلاتینیوم، 4 گلد، 6 سیلور و 34 برنز)
  • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: صفر
  • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: صفر
  • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر، چرا که با یک بازی مولتی پلیر طرف هستیم و درجه سختی برای همگی یکسان است
Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Master

تمام تروفی‌های بازی Crash Team Rumble را به دست آورید

Platinum

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Crash Team Rumble را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Tutorial Complete

بخش آموزشی را تکمیل کنید

Bronze

قسمت توضیحاتِ بخش بزرگی از تروفی‌های بازی Crash Team Rumble، نحوه به دست آوردن‌شان را شرح می‌دهند. قسمت توضیحات تروفی Tutorial Complete از جمله این موارد است. همان‌طور که در قسمت توضیحات می‌بینید، هنگامی که بخش آموزشی یا Tutorial را به اتمام برسانید، تروفی مذکور آزاد خواهد شد. حتی اگر در اولین تجربه خود بخش آموزشی را رد کنید، می‌توانید یک بار دیگر وارد این بخش شده و تروفی مربوطه را به دست آورید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Rookie No More

در یک Season به Level یا سطح دو برسید

Bronze

رسیدن به سطح دو در یکی از فصل‌های بازی Crash Team Rumble به هیچ وجه سخت نیست و در حین کسب سایر تروفی‌ها، این کار را انجام خواهید داد. فقط باید به تجربه بازی ادامه دهید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Put a Lid on It

یک کلاه روی سر خود بگذارید

Bronze

هنگامی که به تجربه بازی بپردازید و در Battle Pass پیشرفت کنید، بالاخره یک کلاه یا Hat به دست خواهید آورد. هنگامی که دست‌تان به یک کلاه رسید، به بخش Heroes در منو اصلی بازی بروید و کلاه را برای یکی از شخصیت‌های خود انتخاب کنید. تروفی به محض انجام این کار آزاد خواهد شد.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Pack It In

یک کوله پشتی یا Backpack بپوشید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble به تروفی Pack It In می‌رسیم که برای آزاد کردنش، کافی است یک کوله پشتی یا Backpack را به تن شخصیت خود بپوشانید. هنگامی که به تجربه بازی بپردازید و در Battle Pass پیشرفت کنید، بالاخره یک کوله پشتی به دست خواید آورد. هنگامی که یک کوله پشتی گرفتید، به بخش Heroes در منوی اصلی رفته و یک Backpack را برای شخصیت خود انتخاب نمایید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap To the Nines

یک Custom Gear را برای شخصیت خود انتخاب کنید

Bronze

اگر به تکمیل چالش‌های موجود در بازی بپردازید یا در Battle Pass پیشرفت کنیم، آیتم‌هایی تحت عنوان Custom Gear به دست خواهید آورد. هنگامی که یکی از آن‌ها را به دست آورید، به بخش Heroes در منو اصلی رفته و یک Custome Gear را برای شخصیت خود برگزینید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap No Pain, No Gain

در یک Competitive Match کشته شوید

Bronze

هنگامی که در جریان مسابقات کشته شده و از زمین بازی خارج شوید، تروفی No Pain, No Gain به صورت خودکار آزاد خواهد شد. به همین راحتی.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Fruitful

300 عدد از میوه Wumpa را در یک مسابقه واحد Drop-off کنید

Silver

اول از همه باید بدانید که منظور از Dropf-off، تعداد میوه‌هایی است که در یک تلاش در منبع تیم خود ذخیره می‌کنید. پس باید برای کسب تروفی مورد بحث، 300 میوه Wumpa را به صورت همزمان به منبع اصلی بیندازید. راه‌های مختلفی برای کسب تروفی Fruitful وجود دارد. بیش‌ترین تعداد میوه‌ای که می‌توانید در حالت معمولی و به عنوان یک Scorer حمل کنید، 130 عدد است. حال اگر همه Gem Platformها را فعال کنید، شخصیت شما می‌تواند تا 260 میوه Wumpa را با خود حمل کند. اما انجام این کار هم شما را به مرز 300 عدد نمی‌رساند. پس چه باید کرد؟ باید یکی از سه روش زیر را به امتحان بگیرید:

  1. آیتمی تحت عنوان Wumpa Stash Gear را انتخاب کنید. اگر این کار را انجام دهید، قادر هستید 100 میوه بیش‌تر را با خود حمل کنید
  2. در نقشه Serenity Garden یک قابلیت (Epic Powerup) با نام Big Bonsai وجود دارد که بازهم امکان حمل 100 میوه بیش‌تر را به وجود می‌آ‌ورد
  3. در نقشه Just Beachy یک قابلیت با نام Bonus Bank وجود دارد که اندازه منبع ذخیره شما را دو برابر می‌کند

یکی از این راه‌ها را در پیش بگیرید، 300 میوه جمع کنید و آن‌ها را در یک تلاش به سمت منبع اصلی تیم خویش بیندازید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Teamwork for the Win

‌هنگامی که فقط 200 امتیاز با پیروزی فاصله دارید، منبع ذخیره تیم خود را Ping کنید

Silver

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble به تروفی Teamwork for the Win می‌رسیم. برای آزاد کردن این تروفی باید هنگامی که تعداد میوه‌های ذخیره شده تیم‌تان از عدد 1800 عبور کرد، منبع ذخیره یا Bank تیم خود را Ping کنید. برای انجام این کار کافی است Bank تیم خویش را نشانه گرفته و دکمه R1 را نگه دارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Knockout

در یک مسابقه یکی از دشمنان خود را ناک اوت یا KO کنید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Heavyweight Champion سر بزنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Contender

در یک مسابقه واحد پنج نفر از دشمنان را ناک اوت کنید

Silver

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Heavyweight Champion مراجعه کنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Heavyweight Champ

10 نفر از دشمنان را در یک مسابقه واحد ناک اوت کنید

Gold

برای کسب تروفی Heavyweight Champ بهتر است از یک شخصیت Blocker مانند Dingodile کمک بگیرید. هنگامی که کنترل این شخصیت را به دست گرفتید، با استفاده از دکمه مربع و قابلیت‌های خود به سمت دشمن حمله ور شوید و آن‌ها را بکشید. هنگامی که 10 نفر از دشمنان را در یک مسابقه شکست دهید، سه تروفی Heavyweight Champ، Contender و Knockout را به دست خواهید آورد.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap When Life Gives You Wumpa…

در یک مسابقه واحد 500 میوه به Bank تیم خود اضافه کنید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به تروفی Fruits of Your Labor سر بزنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Nature’s Candy

در یک مسابقه واحد 800 عدد میوه Wumpa را به منبع ذخیره تیم خود اضافه کنید

Silver

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Fruits of Your Laboe سر بزنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Fruits of Your Labor

در یک مسابقه 1200 عدد میوه را به منبع ذخیره تیم خود اضافه کنید

Gold

همان‌طور که می‌توان حدس زد، بهترین راه ممکن برای انجام این کار انتخاب یک شخصیت از کلاس Scorer است. در ادامه فقط باید تلاش کنید تا میوه‌های بیش‌تری به دست آورید و تیم خود را در مسیر پیروزی قرار دهید. اگر توانستید در طی یک مسابقه 1200 عدد میوه را به منبع ذخیره تیم بیفزایید، هر سه تروفی Fruits of Your Labor، Nature’s Candy و When Life Gives You Wumpa… را آزاد خواهید کرد.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Go Forth and Multiply

در یک مسابقه 20 درصد از Gem Boostها را برای تیم خود به دست آورید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Dominator سر بزنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Super Booster

در یک مسابقه 50 درصد از Gem Boostها را برای تیم خود به دست آورید.

Silver

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Dominator سر بزنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Dominator

در یک مسابقه 100 درصد از Gem Boostها را برای تیم خود به دست آورید

Gold

برای آزاد کردن تروفی Dominator کافی است همه Gem Platformهای موجود در یک نقشه را فعال کنید تا به اختیار تیم شما درآیند. برای آسان‌تر شدن کار بهتر است از دوستان خود کمک بگیرید؛ چرا که بدین شکل می‌توانید از هم جدا شوید و تمامی Gem Platformها را به صورت همزمان فعال کنید. هنگامی که تمامی Gem Platformهای یک نقشه را به نفع خود فعال کردید، سه تروفی Dominator، Super Booster و Go Frorth and Multiply آزاد خواهد شد.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap N. Sanely Strong

در یک مسابقه بدون اینکه کشته شوید، پنج نفر از افراد تیم حریف را بکشید

Gold

N. Sanely Strong که در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble در موردش صحبت می‌کنیم، ممکن است که سخت باشد. شما برای کسب این تروفی، باید بدون اینکه در یک مسابقه کشته شوید، پنج نفر از افراد حریف را بکشید. البته اگر در ابتدا نمیرید و سپس بعد از شکست پنج نفر جان خود را از دست دهید، N. Sanely Strong را آزاد خواهید کرد. بهترین راه ممکن برای انجام این کار انتخاب شخصیت Dingodile و قابلیت Garbage Dump است. هنگامی که این ترکیب را کنار هم قرار دادید به قصد کشت به سمت دشمنان حمله کرده و پنج نفر از آن‌ها را بکشید. توجه داشته باشید که نمردن در این رویه ضرروی است و هر موقع که به نقطه مرگ نزدیک شدید، بهتر است از دشمنان فاصله گرفته و با تجدید قوا اقدام به حمله مجدد کنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Playing Favorites

با یک شخصیت به بالاترین Level یا سطح ممکن برسید

Silver

برای کسب تروفی Playing Favorites باید آنقدر در قالب یک شخصیت بازی کنید و سطح آن را بالا ببرید تا به Level یا سطح 15 برسید. تنها راه انجام این کار تجربه مستمر بازی و تلاش برای بردن نبردها است. هنگامی که سطح یک شخصیت را به عدد 15 رساندید، تروفی Playing Favorites برای شما خواهد بود.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Deep Pockets

در یک مسابقه 25 عدد Relic را پیدا کرده و آن‌ها را به طرف Relic Station بیندازید

Bronze

تروفی Deep Pockets به خوبی نحوه کسب کردن خودش را توضیح می‌دهد. برای کسب این تروفی کافی است در یک مسابقه واحد، 25 عدد Relic را پیدا کرده و همه آن‌ها را به منبع Relicها یا Relic Station بیندازید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Epic Epic Epic

در یک مسابقه یک Epic Relic Station را فعال کنید

Bronze

برای کسب تروفی Epic Epic Epic کافی است Relicهای خود را در Powerup که در مرکز نقشه‌ها دیده می‌شود بیندازید. سپس هنگامی که هم تیمی‌های شما آن را فعال کنند، تروفی Epic Epic Epic آزاد خواهد شد.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Trashy

هنگامی که قابلیت Garbage Dump را انتخاب و فعال کرده‌اید یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید

Bronze

این تروفی هم به خوبی نحوه آزاد کردن خود را توضیح می‌دهد. برای این کار کافی است قابلیتی با نام Garbage Dump را انتخاب و فعال کنید. سپس در همین حالت یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید و تروفی Trashy را به دست آورید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Shutdown!

هنگامی که قابلیت Power Drain را انتخاب و فعال کرده‌اید، در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب تروفی مذکور کافی است قابلیت Power Drain را انتخاب و فعال کرده و سپس در همین حال، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Onwards and Upwards

هنگامی که قابلیت Bounce Crates را انتخاب و فعال کرده‌اید، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید

Bronze

برای کسب تروفی مذکور کافی است قابلیت ‌‌Bounce Crates را انتخاب و فعال کرده و سپس در همین حال، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Extraterrestrial Bodyguard

هنگامی که قابلیت Gasmoxian Gaurd را انتخاب و فعال کرده‌اید، در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب تروفی مذکور کافی است قابلیت Gasmoxian Guard را انتخاب و فعال کرده و سپس در همین حال، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Fiscally Responsible

هنگامی که قابلیت Wumpa Stash را انتخاب و فعال کرده‌اید، در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب تروفی مذکور کافی است قابلیت Wumpa Stash را انتخاب و فعال کرده و سپس در همین حال، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Victory Feast

هنگامی که قابلیت Healin Fridge را انتخاب و فعال کرده‌اید، در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب تروفی مذکور کافی است قابلیت Healing Fridge را انتخاب و فعال کرده و سپس در همین حال، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Spit Take

هنگامی که قابلیت Flytrap Spiiter را انتخاب و فعال کرده‌اید، در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب تروفی مذکور کافی است قابلیت Flytrap Spitter را انتخاب و فعال کرده و سپس در همین حال، یک مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Crash Tested

در یک مسابقه به عنوان شخصیت Crash پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت Crash بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Cuckoo for Coco

در یک مسابقه به عنوان شخصیت Coco پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت Coco بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Kickin’ It

به عنوان شخصیت Tawna در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت Tawna بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Diled In

به عنوان شخصیت Dingodile در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت Dingodile بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap I Am Cortex, Hear Me Roar

به عنوان شخصیت Dr. Cortex در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت Dr. Cortex بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Ooze Your Way to Victory!

به عنوان شخصیت N. Brio در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت N. Brio بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap N. Trophy

به عنوان شخصیت N. Tropy در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت N. Tropy بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Unflappable

به عنوان شخصیت Catbat در یک مسابقه پیروز شوید

Bronze

برای کسب این تروفی، باید هنگامی که در قالب شخصیت Catbat بازی می‌کنید، در یک مسابقه پیروز شوید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Second Helping of Paincakes

به عنوان شخصیت Crash و با استفاده از قابلیت Slam یا Super Slam، دو دشمن را به صورت همزمان بکشید

Bronze

هنگامی که به عنوان شخصیت Crash بازی  می‌کنید، دکمه دایره را فشار دهید و در حین پرش، باز هم دکمه دایره را بزنید تا حمله‌ای تحت عنوان Slam شکل بگیرد. حال برای اینکه تروفی Second Helping of Paincakes آزاد شود، باید با استفاده از حمله Slam دو نفر از دشمنان را به صورت همزمان و در یک حرکت از بین ببرید. توجه داشته باشید که همزمان بودن این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر دشمنان را به صورت جداگانه بکشید، تروفی آزاد نخواهد شد.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Off the Wall

در یک مسابقه واحد به عنوان شخصیت Coco، دقیقا 20 نفر از دشمنان را با استفاده از قابلیت Quantum Ball مورد اصابت قرار دهید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble به تروفی Off the Wall می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید 20 نفر از دشمنان را هنگامی که در قالب شخصیت Coco قرار دارید، با استفاده از قابلیت Quantum Walls بزنید. هنگامی که دکمه R2 را به عنوان Coco فشار دهید، یک دیوار به وجود می‌آید. در ادامه شما باید کاری کنید که 20 نفر از دشمنان به این دیوار خورده و از آن آسیب دریافت کنند.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Up to No Good

به عنوان شخصیت Tawna، یک دشمن را با استفاده از آپرکات به هوا فرستاد و پیش از فرود آمدنش، او را بکشید

Bronze

هنگامی که در قالب شخصیت Tawna قرار دارید، نزدیک یک دشمن شده و دکمه دایره را فشار دهید. در این شرایط، Tawna دشمن را با استفاده از یک آپرکات (مشت از طرف پایین به بالا) به سمت هوا پرتاب می‌کند. حال برای اینکه بتوانید به تروفی Up to No Good برسید، باید پس از زدن آپرکات و پیش از فرود آمدن دشمن، او را بکشید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Spin to Win

به عنوان شخصیت Dingodile، سه نفر از دشمنان را به صورت همزمان و با استفاده از قابلیت Charged Tailwhip، به سمت عقب هل دهید

Bronze

برای بهره گرفتن از قابلیت Charged Tailwhip شخصیت Dingodile باید دکمه مربع را نگه دارید. حال برای اینکه تروفی مورد نظر را آزاد کنید، باید با استفاده از این قابلیت سه نفر از دشمنان را به صورت همزمان مورد اصابت قرار داده و به عقب هل دهید. بهترین مکان برای انجام این کار منبع ذخیره دشمن است؛ آن هم در حالی که می‌خواهند میوه‌های خود را به سمت آن بیندازند.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Transformative

در یک بازی واحد و به عنوان شخصیت Dr. Cortex، تمام افراد تیم حریف را تبدیل کنید

Bronze

هنگامی که در قالب شخصیت Dr. Cortex قرار دارید، می‌توانید با نگه داشتن دکمه مربع و فشردن دکمه R2، دشمن مورد نظر را به یک حیوان تبدیل کنید. برای آزاد شدن تروفی Transformative، باید این عمل را روی هر چهار گیمر حریف انجام دهید (با توجه به اینکه در بازی Crash Team Rumble مسابقات به صورت چهار علیه چهار برگزار می‌شود.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap In the Nick of Slime

به عنوان شخصیت N. Brio و با کمک گرفتن از یک Slime Monster، از فعال کردن Gem Platformها توسط دشمنان جلوگیری کنید

Bronze

هنگامی که افراد تیم حریف به سمت Gem Platformها رفته‌اند و می‌خواهند آن‌ها را به سود خود فعال کنند، باید کنترل شخصیت N. Brio را به دست گرفته و با استفاده از قابلیت Monster Slime جلوی ایشان را در آخرین لحظه بگیرید. اما چگونه می‌شود از این قابلیت استفاده کرد؟ در زمانی که کنترل شخصیت N. Brio را به دست دارید، می‌توانید با فشار دادن دکمه R2 این Monster Slimeها را به سمت حریف شلیک کنید. برای کسب تروفی In the Nick of Slime هم صرفا باید با استفاده از این قابلیت، دشمنان را از فعال کردن Gem Platformها باز دارید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Burger Time

به عنوان شخصیت Catball و در حین یک مسابقه، همه هم تیمی‌های خود را Heal کنید

Bronze

شخصیت Catbat قابلیت جالبی دارد و با فشردن دکمه R2، به سمت هم تیمی‌های خود همبرگر پرت می‌کند. این همبرگرها خاصیت Healing دارند و جان افراد تیم را پر می‌کنند. حال برای کسب تروفی Burger Time، باید در قالب شخصیت Catbat و با کمک از قابلیت ذکر شده، هر سه هم تیمی خود را در طی یک مسابقه Heal کنید.

Crash Team Rumble Trophy Guide & Roadmap Pest Control

به عنوان شخصیت N. Tropy، سه نفر از دشمنان را با استفاده از قابلیت Gravity Slam مورد اصابت قرار دهید

Bronze

احتمالا تروفی Pest Control یکی از سخت‌ترین مواردی است که در راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble به آن اشاره می‌کنید. هنگامی که کنترل شخصیت N. Tropy را به دست دارید، به سمت هوا بپرید و با نگه داشتن دکمه دایره Gravity Slam بزنید. با استفاده از این قابلیت، N. Tropy با قدرت به سمت زمین می‌آید و یک موج از انرژی درست می‌کند؛ موجی که به دشمنان پیرامون ضربه می‌زند. حال برای کسب تروفی مورد نظر، باید با استفاده از این قابلیت سه نفر از دشمنان را به صورت همزمان مورد اصابت قرار دهید. بهترین نقطه برای انجام این کار منبع ذخیره میوه دشمنان است.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Crash Team Rumble می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Powerpyx

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *