بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای بهترین پایان بازی Forspoken

راهنمای بهترین پایان بازی Forspoken

قبل از شروع این راهنمایی باید به شما اخطار دهیم، همانطور که انتظار می‌رود، این مقاله حاوی اسپویلر است. با نزدیک شدن به پایان بازی Forspoken، فری کنترل سرنوشتش را در دست می‎‌گیرد تا پایان ماجراجویی خود را رقم بزند. آیا او پورتال سمت چپ را انتخاب و به محافظ Athia تبدیل می‎‌شود، یا با انتخاب پورتال سمت راست به نزد گربه‌ی خود یعنی Homer و شهر نیویورک  باز می‎‌گردد؟

برخلاف دیگر بازی‎‌های این سبک، انتخاب نهایی شما در داستان تاثیرگذار است، اما با نوع روایت اتفاقات به سرعت مشخص می‌شود که بهترین پایان بازی با انتخاب پورتال سمت چپ رقم خواهد خورد. با این حال، اگر درحال مطالعه این مطلب هستید، به احتمال زیاد دنبال پی بردن به سرنوشت فری با انتخاب مسیر سمت راست هستید، یا می‎‌خواهید که خلاصه‌‎ای بدون اسپویل از نتیجه نهایی انتخاب‎‌ها در Forspoken را ببینید. با کمترین اسپویل ممکن، به سراغ اتفاقات داستان پس از انتخاب پورتال سمت چپ یا راست می‌‎رویم. همچنین فراموش نکنید که قبل از انتخاب مسیر مد نظر می‎‌توانید بازی را Save و به آسانی هر دو پایان را تجربه کنید.

بهترین پایان Forspoken: کدام پورتال را انتخاب کنیم؟

اگر پورتال سمت چپ را انتخاب کنید:

  • فری تصمیم می‌‎گیرد تا Mantle of Protector of Athia را به دست آورد و با آخرین Boss بازی سرشاخ شود.
  • انتخاب پورتال سمت چپ، حدود یک ساعت به GamePlay بازی اضافه می‌‎کند که شامل Boss Fightها و موارد داستانی جدید می‌‎شود.
  • پس از اتمام داستان می‎‌توانید به کاوش در جهان Athia مشغول شوید.
  • این پایان، “پایان خوب” و اصلی بازی Forspoken است.

اگر پورتال سمت راست را انتخاب کنید:

  • فری به زندگی گذشته خود در شهر New York باز می‎‌گردد و در کات سینی می‌‎گوید: ” حالا کجا برویم؟ “
  • تیتراژ پایانی بلافاصله و بدون مبارزه با Boss Fight نهایی پخش می‎‌شود.

بنابراین با اینکه برای پایان بازی چند انتخاب دارید، اما درواقع فقط یکی از آن‌ها اندینگی درست و کامل به حساب می‌آید. پورتال New York بیشتر به صورت یک Easter Egg عمل می‌‎کند که پس پایان اصلی می‌‎توانید از آن لذت ببرید. البته که بر خلاف مسیر سمت چپ، در این حالت دیگر نمی‌توانید به صورت آزادانه در سرتاسر آتیا به گشت و گذار بپردازید. به عقیده‌ی بسیاری به علت عوض نشدن شخصیت فری در طول بازی، در نهایت اندینگ نیویورک بیشتر به نفع او خواهد بود!

منبع: VG247

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *