بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy

راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy

احتمالا تا به الان در تریلرهای بازی Hogwarts Legacy دیده‌اید که در مدرسه‌ی جادویی دنیای فرنچایز هری پاتر، باید برای باز کردن برخی درها پازل‌هایی را پشت سر بگذارید. در حالی که این معماها آنقدر پیچیده نیستند، اما می‌توانند برای تعدادی زیادی از ما گیج کننده و یا حوصله سربر بشوند. به دلیل تعداد فراوان درهایی که با حل پازل باز می‌شوند، ما تصمیم گرفتیم در قالب یک مقاله راه حل کلی آن‌ها را با دو مثال آموزش دهیم. پس اگر شما هم با پازل درهای بازی Hogwarts Legacy مشکل دارید، همراه ما باشید.

فهمیدن پازل‌ درهای بازی 

وقتی یکی از درهای سمبل دار را در Hogwarts Legacy مشاهده کنید متوجه نکات زیر می‌شوید:

  • معادل اعداد – هنگامی در Divination Tower در حال جست و جو هستید، با یکی از این پازل‌ها مواجه می‌شوید. صندوقچه‌ای در همان نزدیکی قرار دارد که شامل یک نوشته با نشان حیوانات و معادل عددیشان است.
  • حیوانات – بر روی هر کدام از درها چندین نشان از حیوانات و موجودات دیگر حکاکی شده است. این نشانه‌ها معادل اعدادی که گفتیم هستند و از عدد ۱ تا ۹ را پوشش می‌دهند. ترتیب آن‌ها نیز مانند عقربه‌های ساعت از چپ پایین به راست پایین است.
  • معادله‌های نموداری – هنگامی با درها Interact کنید، دیاگرام و یا نمودار اصلی که در حقیقت یک معادله‌ی عددی است خودش را نشان می‌دهد. به صورت خلاصه اعداد و نشان‌ها دور نمودار باید با عدد داخل آن برابر باشند.
  • Roll نمادها – درست در کنار و یا نزدیکی درب یک علامت سوال با دکمه‌ی “Roll” را می‌بینید که مرتبط با علامت سوال موجود در نمودار است ( “?” مربوط به معادله‌ی بالا و “??” مربوط به معادله پایین می‌شود)
راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy

پازل درب اتاق کلاس Charms

این پازل از پازل درهای بازی Hogwarts Legacy که در تصویر می‌بینید در راهروی بیرون اتاق کلاس Charms قرار دارد. از آنجایی که به احتمال زیاد اولین درب معما داری است که هنگام گشت و گذار پیدا می‌کنید، ما تصمیم گرفتیم از آن به عنوان مثال استفاده کنیم. دو معادله و راه‌حل آن‌ها به این صورت است:

راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy
  • معادله‌ی بالا: 3 + 0 + ? = 5؛ این یعنی جواب “?” نماد موجود شبیه به فیل است.
  • معادله‌ی پایین: 4 + اسب تک شاخ (1) + ?? = 12؛ شما به ۷ نیاز دارید که معادل موجود شبیه به هشت‌پا است.

به محض آن که موجودات صحیح را انتخاب یا همان “Roll” کنید و در دایره‌ها قرار دهید می‌توانید درب را باز کنید. صندوقچه‌ای در این منطقه وجود دارد که به شما یک وسیله‌ی Rare هدیه می‌دهد، این جایزه برای ما Stylish Blazer School Uniform بود.

راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy

پازل Central Hall

مثالی دیگر از درهای بازی Hogwarts Legacy در Central Hall و در کنار راهرویی که به Transfiguration Courtyard می‌رسد، قرار دارد.

راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy

راه حل این نمودار:

  • معادله‌ی بالا: 11 + فیل (2) + ? = 21؛ نیاز به ۸ دارید که معادل آن عنکبوت است.
  • معادله‌ی پایین: خرچنگ (5) + گل شقایق (9) + ?? = 17؛ این یعنی جواب Hydra است زیرا که معادل عدد 3 به حساب می‌آید.

دکمه‌ی “?” در کنار درب و دکمه‌ی “??” بالای آن قرار گرفته است.

راهنمای پازل درهای بازی Hogwarts Legacy

پس از حل این پازل نیز یک آیتم Rare جایزه خواهید گرفت. برای ما Ceramic Mask در صندوقچه قرار داشت. حواستان به دیگر درهای پازلی باشد زیرا آیتم‌های فراوانی در خود دارند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *