راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دوم سیزن ۱ از چپتر ۳)

فورتنایت

چالش‌های هفته دوم سیزن ۱ از چپتر سوم فورتنایت در دسترس قرار گرفته که شامل چلنج‌های مختلفی می‌شود. اگر قصد تکمیل این چالش‌ها و به دست آوردن مقدار زیادی XP دارید، با راهنمای چلنج های فورتنایت تیلنو همراه شوید.

پس از انتظارهای فراوان سیزن اول چپتر سوم بازی Fortnite در دسترس قرار گرفته تا بازیکنان باری دیگر وارد دنیای این بازی شوند و ساعت‌ها به مبارزه بپردازند. اولین سیزن این چپتر، به شدت هیجان‌انگیز بوده و شامل یک بتل پس غیرمنتظره و پرمحتوا هم می‌شود که در میان اسکین‌های موجود در آن، می‌توانیم چهره‌های آشنایی مانند اسپایدرمن و دویین جانسون (Dwayne Johnson) را در آن مشاهده کنیم. با توجه به اتفاقاتی که این چند روز رخ داده، متوجه شدیم که راک (لقب دویین جانسون) تاثیر زیادی روی دنیای بازی گذاشته و به عنوان فرد پشت شخصیت The Foundation و سازمان The Seven هم شناخته می‌شود.

جالب است بدانید با توجه به اقدامات شرکت Epic Games هم اسکین The Foundation و هم اسکین اسپایدرمن از طریق بتل پس فصل جدید فورتنایت قابل دریافت هستند و با پیش‌روی در آن، قادر به استفاده از این اسکین‌ها خواهید بود. البته پیش‌روی و دست یافتن به مراحل بالای Battle Pass به این راحتی‌ها نیست و باید برای این کار XP زیادی به دست آورید. اما به دست آوردن XP کار زیاد عجیبی نیست و همین که به انجام بازی و کشتن دشمنان بپردازید، مقدار زیادی از این مولفه را دریافت خواهید کرد. در نظر داشته باشید که بهترین کار برای به دست آوردن بیشترین XP ممکن، تکمیل چالش‌های هفتگی است. چالش‌های هفتگی در فصل جدید جایگزین پانچ کارت‌های قبلی شدند تا کار را برای بازیکنان راحت‌تر کنند. تکمیل هر چالش هفتگی به شما ۲۵,۰۰۰ واحد XP می‌دهد که در نوع خود مقدار زیادی محسوب می‌شود. همچنین انجام چالش‌های روزانه که در طی هر ۲۴ ساعت برای هر بازیکن به روز رسانی می‌شوند، روش مناسب دیگری برای Level-UP در بتل پس فورتنایت است. البته توجه کنید که چالش‌های روزانه برای هر بازیکن متفاوت است و به صورت اتفاقی برای شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد چپتر سوم بازی Fortnite به دست آورید، می‌توانید به مقاله هر آنچه که باید در مورد چپتر سوم فورتنایت بدانید مراجعه کنید.

همچنین از آنجایی که چالش‌های هفتگی این سیزن تا پایان فصل در دسترس قرار دارند، می‌توانید همواره به تکمیل آن‌ها بپردازید. پس اگر قصد به انجام چلنج‌های هفته‌های گذشته دارید، می‌توانید به مقالات زیر مراجعه کنید:

چلنج های هفته اول سیزن ۱ چپتر ۳ فورتنایت

توضیحات نام چالش

از آب‌های منطقه Sleepy Sound یا Loot Lake سه عدد ماهی بگیرید

Catch  Fish at Sleepy Sound or Loot Lake (3)

با استفاده از اسلحه MK-Seven Assault Rifle از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، به دشمنان ۲۰۰ واحد آسیب بزنید

Damage opponents from 50 or more meters with the MK-Seven Assault Rifle (200)

با استفاده از Web-Shooterهای اسپایدرمن در یک حرکت، بیش از ۵۰ متر جا به جا شوید

Using Spider-Man’s Web-Shooters, travel 50 meters in one swing (1)

از شخصیت‌های موجود در نقشه سه عدد آیتم بخرید Purchase items from Characters (3)
هنگام سُر خوردن (Sliding) روی زمین، از یک Med-Mist استفاده کنید Use a Med-Mist while sliding (1)
هنگامی که یک اسلحه اپیک، لجندری یا میثیک (Mythic) دارید، در چهار فاز از Storm زنده بمانید Survive Storm circles while carrying a weapon of Epic rarity or higher (4)
دو آیتم را در یک Tent بگذارید Stash items in a tent (2)
با استفاده از شاتگان (Shotgun)، به دشمنان خود ۱۰۰۰ واحد آسیب وارد کنید Damage opponents with a Shotgun (1000)
۱۵ عدد Chest را باز کنید Search chests (15)

چلنج های فورتنایت در این هفته باز هم کارهای ساده‌ای از شما می‌خواهد و برای انجام دادن آن‌ها به دردسر خاصی نخواهید افتاد. برای تکمیل اولین چالش در ابتدا باید یکی از دو منطقه Sleepy Sound یا Loot Lake را از روی نقشه پیدا کنید و سپس به سمت آن بروید. سپس با استفاده از یک چوب ماهی‌گیری (Fishing Rod) یا Harpoon Gun از آب‌های یکی از دو منطقه مذکور، سه عدد ماهی بگیرید تا چالش به اتمام برسد. برای انجام دادن دومین چالش این هفته فورتنایت هم باید اول از همه یک اسلحه MK-Seven Assault Rifle پیدا کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، باید با استفاده از این اسلحه هنگامی که در فاصله ۵۰ متری (یا بیشتر) دشمنان قرار دارید، ۲۰۰۰ واحد به آن‌ها آسیب بزنید. توجه داشته باشید که انجام این کار محدودیت خاصی ندارد و می‌توانید در طی چندین مسابقه به تکمیل این چالش بپردازید. تکمیل سومین چالش هفته دوم سیزن ۱ چپتر ۳ بازی Fortnite نیز نیاز به پیدا کردن آیتمی به نام Spider-Man Web Shooter دارد. این آیتم به شما اجازه می‌دهد که درست مانند مردعنکبوتی به ساختمان‌ها و محیط اطراف تار بزنید و از این راه در محیط جا به جا شوید. اما باید بدانید که این چالش از شما می‌خواهد تنها با زدن یک تار، ۵۰ متر در محیط جا به جا شوید. انجام این کار زیاد سخت نبوده و تنها کافی است تلاش کنید هنگام تار زدن تا جای ممکن مسافت‌های طولانی را پشت سر بگذارید.

چهارمین چالش این هفته فورتنایت از شما می‌خواهد که از شخصیت‌ها یا همان NPCهای حاضر در نقشه بازی، سه عدد آیتم بخرید. تنها باید توجه داشته باشید که برای خرید آیتم‌های مختلف از این شخصیت‌ها، به Gold Bar نیاز خواهید داشت. شما می‌توانید این Gold Barها را با Loot کردن نقشه و کشتن سایر دشمنان به دست آورید. برای انجام دادن چالش پنجم، باید هنگامی که در حال سُر خوردن روی زمین هستید، از آیتمی به نام Med-Mist استفاده کنید. Med-Mist نام یکی از آیتم‌های جدید این فصل بوده که قابلیت Heal کردن شما را دارد. هنگامی که یک Med-Mist پیدا کردید، کافی است از مکانیک جدید سُر خوردن (Sliding) روی زمین استفاده کرده و در همین حالت، از آیتم مذکور بهره ببرید.

فورتنایت

ششمین چالش هفته دوم سیزن جدید فورتنایت هم از شما می‌خواهد هنگامی که یک اسلحه اپیک (Epic)، لجندری (Legendary) یا میثیک (Mythic) دارید، در چهار فاز از Storm درون بازی زنده بمانید. این کار زیاد سختی نیست و کافی است هنگامی که یک اسلحه با Rarityهای مذکور دارید، صرفا تا جای ممکن زنده بمانید تا چالش به اتمام برسد. برای تکمیل چالش هفتم هم باید یک چادر که خود بازی از آن با نام Tent یاد می‌کند، بهره ببرید. شما می‌توانید این Tentها را به صورت آیتم یا در سطح نقشه پیدا کرده و علاوه بر قرار دادن آیتم‌های خود درون آن، خط سلامتی (HP) خود را پر کنید. اما برای انجام چالش، کافی است نزد یکی از آن‌ها بروید و تنها دو عدد از آیتم‌های خود را درون آن قرار داده یا Stash کنید.

انجام دادن چالش هشتم هم زیاد سخت نبوده و تنها کافی است هنگام تجربه حالت Battle Royale در بازی‌های مختلف، با استفاده از شاتگان‌های موجود به دشمنان ۱۰۰۰ واحد آسیب بزنید؛ کاری که به احتمال زیاد خود شما آن را به طور طبیعی انجام خواهید داد. آخرین چالش این هفته هم با تجربه بازی به طور طبیعی تکمیل خواهد شد و کافی است برای انجام آن، ۱۵ عدد از Chestهای موجود در نقشه را باز کنید.

در این نقطه به پایان چالش‌ هفته دوم سیزن ۱ از چپتر ۳ فورتنایت می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا موفق به انجام چالش‌ها شدید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *