اخبار و رویدادها, بازی

Forza Horizon 5 احتمالا بزودی منتشر خواهد شد

Forza Horizon 5

با اینکه معمولا بین هر نسخه از سری Forza Horizon شاهد نسخه‌ی از Forza Motorsport هستیم، اما احتمالا با توجه به حرف‌های جف گراب در رابطه با Forza Horizon 5 این رویه تغییر خواهد کرد. همراه ما باشید.

Forza Horizon 4 بی شک فوق‌ العاده‌ترین بازی Racing در نسل هشتم بود. گرافیک بالا، طراحی شگفت انگیز خودرو‌ها، صدای موتور‌های استثنایی، گیم پلی لذت بخش، نقشه‌ای کامل، سیستم تغییر فصل زیبا و کاربردی و… آن را به اثری بسیار خوش ساخت و بی رقیب بدل کرد. با اینکه هسته‌ی بازی همان نسخه‌های پیش بود، اما سیستم تغییر فصل تحولی بزرگ را در صنعت گیمینگ به خصوص بخش Racing به وجود آورد. از مدتی پیش گمانه زنی درباره‌ی نسخه‌ی بعدی از این مجموعه یعنی Forza Horizon 5 شروع شده است و در تازه‌ترین خبر جف گراب (نویسنده و خبرنگار نشریه گیم‌بیت) اعلام کرده است که نسخه‌ی بعدی این سری احتمالا سال آینده و زود‌تر از نسخه‌ی جدید بازی Forza Motorsport عرضه می‌شود. او می‌گوید:

چند ماه قبل، شاهد پخش شدن نمایشی از Forza Motorsport بودیم، با این حال من فکر می‌کنم که قبل از عرضه‌ی این بازی، نسخه‌ی جدید سری Forza Horizon را دریافت خواهیم کرد. به نظر من این احتمال وجود دارد که در سال آینده شاهد این اتفاق باشیم.

ظاهرا توسعه دهندگان این دو بازی در موقیعت غیر منتظره‌ای قرار داشته‌اند و استودیوی Playground Games نیز اظهار داشته است که شاید آن‌ها بازی خود را زودتر عرضه کنند. من گمان می‌کنم از ویژگی‌های کلی این بازی خبر‌ها و اطلاعات خوبی دارم، اما تا زمان معرفی بازی منتظر خواهیم ماند.

Forza Horizon 5

همانطور که جف گراب گفته‌ است، احتمالا بازی Forza Horizon 5 بزودی عرضه خواهد شد. البته باید به چند نکته توجه داشت که احتمال عرضه‌ی این بازی را در این زمان کم می‌کند. اول اینکه معمولا بین سری‌های Forza به اندازه‌ی یک نسخه فاصله است؛ اگر Forza Horizon 5 سال آینده عرضه شود باعث قرار گرفتن دو نسخه‌ از سری Forza Horizon پشت سر هم می‌شود، بنابراین کمی شبهه در این خصوص پیش می‌آید. دوم آن که استودیو Playground هم اکنون مشغول ساخت یک نسخه از سری Fable است و احتمالا نتواند این دو پروژه را تا ۲۰۲۲ تکمیل کند. البته شایعاتی وجود دارد که احتمال این را می دهد تا عرضه‌ی Fable جدید فاصله‌ی زیادی (شاید در حد ۳ یا ۴ سال) داشته باشیم. سوم، اگر مایکروسافت می‌خواست که این بازی را عرضه کند احتمالا در مراسم ‌ایکس باکس ۲۰۲۰ از آن پرده‌برداری می‌کرد اما به جای آن از نسخه‌ی Motorsport رونمایی کرد.

همین حالا بازی‌های  Forza Motorsport 7 و Forza Horizon 4 جدیدترین نسخه‌ها از سری‌های خود هستند؛ شما می‌توانید آن‌ها را از تیلنو تهیه فرمایید.

برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس نیز می‌توانید وارد فروشگاه تیلنو شوید.

نظر شما در رابطه با Forza Horizon 5 چیست؟ به نظر شما با توجه به کامل بودن Forza Horizon 4 نسخه‌ی بعدی می‌تواند باز هم پیشرفت کند؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamesradar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید