عمومی

معرفی بهترین بازی های اندروید که پایان ندارند

بازی های اندروید

امروزه بازی‌ های اندروید همانند بازی‌های ویدیویی کنسول‌ها طرفدار‌هایی دارد. بنابرین ما قصد داریم که در ادامه‌ی مطلب، برخی از بازی‌های تفننی رایگان اندروید را معرفی کنیم. با تیلنو همراه باشید.

سیستم عامل اندروید برای اولین بار در سال 2008 منتشر شد و به آرامی توانست سیستم عامل‌های جاوا و سمبیان را در بازارهای جهانی کم‌رنگ کند. بعد از ورود اندروید به بازار، بازیهای تلفن همراه رنگ و بوی تازه به خود گرفت. بازی های اندروید با گذشت زمان طرفدارانی را مثل بازی های ویدیویی پیدا کردند. با پیشرفت تکنولوژی دست سازندهها در ساخت بازی، باز‌تر از قبل شد و بازیهای زیادی در سبکهای مختلف برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر شد. در ادامه‌ی مطلب ما قصد داریم که برخی از بازیهای اندروید که پایان مشخصی ندارد و بیشتر جنبه‌ی رقابتی و امتیازی دارد را معرفی کنیم.

بازی های اندروید

بازی Star Jolt

بازی Star Jolt، یک بازی بی‌پایان است که برای گرفتن امتیاز زیاد باید تلاش کنید. روند بازی به این صورت است که شما در حال جمع آوری آشغال‌های فضایی هستید. اما دلیل اینکه چرا این همه آشغال در یک تونلی که شما با سرعت زیاد می‌روید، وجود دارد ، هرگز مشخص نیست. با این حال، این یک تجربه جالب و کاملا جذاب است که انگشت خود را به چپ و راست می‌کشید و قبل از اینکه به دیوار برخورد کنید، از مرگ خود فرار می‌کنید.

در حین بازی کردن و جمع کردن آشغال‌ها، با تغییر کردن رنگ دیوارها، زنده ماندن سخت‌تر می‌شود. این بازی با مخلوطی از شوخ‌طبعی، تصاویری با رنگ‌های ریترو و گیم‌پلی سخت است که بعد ده بار بازی کردن، شما را ترغیب می‌کند که یک بار دیگر هم بازی کنید. در نهایت باید بگوییم، بازی استار جولت یک بازی رایگان با گیم پلی آزار دهنده ولی لذت بخش است.

بازی های اندروید

بازی Saily Seas

بازی Saily Seas یک بازی بی پایان یک انگشتی است که شما را وسط دریا در یک قایق کوچک تنها می‌گذارد و شما را برای زنده ماندن به چالش می‌کشد. پیمایش امواج و زنده ماندن در بازی آسان است، ولی چیزی که بازی را سخت می‌کند، قایق‌هایی هستند که در راهتان سبز می‌شوند. همچنین نهنگی که شما را تعقیب می‌کند که شما را ببلعد، استرس‌زا است.

اگر در ابتدای بازی بتوانید از نهنگ نجات پیدا کنید، در ادامه کوسه‌ها، عقاب و اختاپوس انتظار شما را می‌کشند. بازی کاملا می‌تواند تکراری شود. ولی بازی خیلی باهوش عمل کرده، زیرا حالت‌های نور و آب و هوا بسیار عالی کار شده‌اند و دریا در بازی کاملا شبیه به واقعیت است.

بازی های اندروید

بازی ChessFinity

بازی ChessFinity با مخلوط کردن شطرنج و بازی‌های دونده‌ی بی‌پایان، یک تجربه کاملا جدید از شطرنج را برای شما به ارمغان می‌آورد. بازی ChessFinity شما را در یک تخته‌ای قرار می‌دهد که در عرض خود فقط پنج مربع دارد، اما طول تخته بی‌نهایت است.

هنگام بازی کردن و گیر افتادن می‌توانید که مهره‌ی خود را عوض کنید تا بهترین و سریع‌ترین راه را برای جلو رفتن پیدا کنید. اگر وقت یا مهره‌های شما تمام شود، بازی به اتمام می‌رسد. این یک تجربه متفاوت از شطرنج در بین بازی های اندروید است.

بازی های اندروید

بازی Race the Sun Challenge Edition

در بازی، یک فضاپیما که با انرژی خورشیدی کار می‌کند و سرعت زیادی هم دارد را کنترل می‌کنید. دلیل اینکه چرا با کنترل این فضاپیما ریسک بزرگی می‌کنید معلوم نیست. به هر حال، شما در یک فضای بازی آرکید قرار دارید، چیزی در اینجا معنی خاصی ندارد. تنها کاری که قرار است این نوع از بازی‌ها با شما بکنند، بالا بردن آدرنالین است، این بازی به خوبی در این امر موفق است. چالش‌های روزانه‌ی بازی، به شما اطمینان می‌دهد که بازی زود خسته کننده نمی‌شود.

بازی های اندروید

بازی PAKO Forever

بازی PAKO Forever  با سبک تعقیب و گریز ماشینی است که باید بگوییم در بین بازی های اندروید کمی دیوانه‌وار است. همین دلیل، این بازی را با بقیه بازی‌ها در این سبک متمایز می‌کند. این بازی شما را در یک پارکینگ با وسعت جهان با تعداد نامحدودی از ماشین پلیس که قصد کشتن شما را دارند، رها می‌کند. اوایل بازی، فقط چند ثانیه می‌توانید دوام بیاورید. ولی خیلی زود یاد می‌گیرید که چطور رانندگی کنید و موانع را پشت سر بگذارید. در حین بازی، می توانید شروع به جمع آوری پاداش‌های موقت کنید، یا به دنبال وقایع عجیب مانند UFOها و فوران‌های آتشفشانی باشید.

بازی های اندروید

بازی Alto’s Odyssey

بازی Alto’s Odyssey دقیقا مانند به همان چیزی است که در بازی Alto’s Adventure تجربه کردید، با یک تفاوت که بر خلاف آنجا، شما در این بازی در تپه‌های شنی قرار دارید. مجدداً ، در یک سفر بی پایان قرار گرفته‌اید و از منظره‌های خیره کننده چشم پوشی می کنید و مرتباً به خاطر کارهای عجیب و غریب، خود را به هوا می اندازید.

بازی خیلی شبیه به نسخه قبلی خود شروع می شود، تا حدی که ممکن است احساس کنید که فقط تصاویر جدیدی به همان بازی قبلی اضافه شده‌اند. در طول بازی مانند گذشته تعقیب می‌شوید و باید از تمام قابلیت‌هایی که بازی در اختیار شما قرار داده است، مانند پریدن و خیزش برای فرار استفاده کنید.

ولی در اینجا خیلی زود مکان‌های جدیدی را کشف می کنید و قابلیت‌های جدیدی مانند راه رفتن روی دیوار را مشاهده می کنید.

بازی های اندروید

بازی Will Hero

بازی Will Hero یک بازی بسیار دیوانه وار و باشکوه است که شامل تعداد بسیار زیادی از مربع ها است. شاید انیمیت کردن چنین موجوداتی ساده‌تر باشد، اما فقدان پیچ و خم‌ها و اندام‌هایشان، حتی یک ذره از سختی دشمنان بازی کم نکرده است.

در ابتدا، شما تلاش می‌کنید که به جلو بروید و مانند بازی ماریو، روی سر دشمنان خود ‌بپرید. اگر جعبه‌ها را در حین بازی بگیرید، ممکن است شمشیر یا موشک در داخل آنها پیدا کنید. این امر به شما کمک می‌کند که در بازی راحت‌تر پبش بروید.

در طول بازی آتش بازی‌های زیادی هم وجود دارد، مثلا ترکاندن دشمنان خود با نارنجک. باید این را در نظر داشته باشید که اگر یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهید ممکن است توسط آسیاب‌های بادی به طرز شگفت آور و خطرناکی نابود شوید.

بازی های اندروید

بازی Power Hover: Cruise

بازی Power Hover Cruise یک اس‌پین آف برای بازی Power Hover محسوب می‌شود.

شما به عنوان یک آدمک در طول بازی با چالش‌های بی‌نهایت که روند آن ها سخت و سخت‌تر می‌شود، رو به رو می‌شوید. سفر در طول بازی بسیار جالب و هیجان‌انگیز است. چندین حالت بازی Power Hover Cruise می‌تواند ثابت کند که این بازی جزء بهترین بازی‌های بی پایان و تفننی در بین بازی‌های اندروید است.

در ابتدا با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی، بر روی سختی گیم‌پلی بازی تمرکز پیدا می‌کنید. در طول بازی باید از لیزر‌های متحرک و مانع‌های دیگر مانند جسم‌هایی که توسط یک هیولای دیوانه پرتاب می‌شوند، تفره بروید.

بازی های اندروید

بازی Glitch Dash

بازی Glitch Dash دارای سیستم روند خودکار (auto-runner) است. روند بازی بسیار، بسیار، بسیار سخت است. شما در واقع در این بازی، در یک دنیای شطرنج مانند که پر از تله است، قرار می‌گیرید. شما باید با حرکت‌های جاخالی دادن و پریدن، بتوانید از دیوارها، لیزرها، و داس‌های بزرگ، سالم عبور کنید.

گیم پلی بازی دارای یک موسیقی است که با حرکت‌های شما مطابقت دارد. در حین بازی باید در لحظه درست عمل کنید. چون به دلیل سریع شدن بازی تمرکز خود را از دست می‌دهید و شکست می‌خورید. ولی جذابیت بازی اصلا اجازه‌ی تسلیم شدن را نمی‌دهد.

بازی های اندروید

بازی Infiniroom

در بازی infiniroom در یک اتاق کوچک جریان دارد. شما برای جلوگیری از جعبه‌های الکتریکی که از هر سطحی از اتاق که در آن قرار گرفته اید ظاهر می‌شود، باید با ضربه زدن بر روی صفحه از برخورد به آنها جلوگیری کنید.

با یک بازی بسیار گیج کننده و شلوغ طرف هستید. اما با تغییر زمینه‌ی بازی، تنش را بیشتر می‌کند. در هر لحظه ممکن است قبل از ناپدید شدن تکه‌ای از فضا، یک اخطار ثانویه دریافت کنید. سپس بازی به طرز دلهره آور شروع می شود.

این یک بازی آرامش بخش نیست، اما شما با این حال دوباره و دوباره بازی خواهید کرد. با توجه به کوتاهی بازی، هیچ وقفه‌ای در بین راند‌های بازی وجود ندارد.

بازی های اندروید

بازی Flipping Legend

در آغاز، بازی در یک مسیر شطرنج مانند شروع می‌شود و شخصیت بازی تنها میتواند به صورت مورب حرکت کند. پیچیدگی راه در ابتدا باعث سرگیجه در شما میشود. برای جلوگیری از خطر های زیادی که در راه خود دارید باید از ویژگی‌های بازی خوب استفاده کنید. یکی از قابلیت‌های موجود در بازی این است که اگر وارد دیوار سمت چپ وارد شوید، از دیوار سمت راست دوباره ظاهر می‌شوید.

برای سخت‌تر شدن بازی، شما یک نوار سلامتی دارید که مدام در حال کم شدن است. فقط با زدن دشمنان نوار سلامتی شما پر می‌شود. برای شکست دادن دشمنان بیشتر باید اشیا ارزشمند پیدا کنید که قدرت‌هایی را بدست آورید.

با یک موسیقی متن پرانرژی، مجموعه ای از شخصیت ها و یک سبک هنری بسیار هوشمندانه، بازی Flipping Legend نشان می دهد که هنوز بازی‌های بی‌پایان ارزش تجربه را دارند.

بازی های اندروید

بازی Binary Dash

بازی Binary Dash یکی دیگر از بازی‌های بی‌پایان است که با عمل پریدن باید از مانع‌ها عبور کنید. نکات بسیار زیاد مانند ترکیب گیم‌پلی بسیار سریع، طراحی فوق العاده مراحل و زیبایی بصری شما را به بازی‌های اواخر دهه‌ی 1970 می‌برد.

از این تقریبا می‌توان به‌عنوان یک بازی عالی در بین بازی های اندروید یاد کرد. در آغاز فکر می‌کنید مربوط به یک کنسول باستانی آتاری است. با این حال، می‌توانید شست خود را با رقص مورد نیاز برای پرش و پرت کردن خود به انتهای سطوح بعدی به چالش بکشید.

بازی های اندروید

بازی Sky Dancer

یک بازی بی پایان دیگر که شباهت بسیار زیادی به Temple Run دارد. بازی Sky Dancer یک چیز خاص دارد که باعث می‌شود شما از بازی دست نکشید. هر بار که می‌پرید دلهره‌ی بسیار زیاد به شما وارد می‌شود.

جهان بازی پر از تکه‌های سنگی بزرگ است که در هوا معلق هستند. وقتی که از یک لبه می‌پرید، باید سریع عمل کنید تا روی سکوی بعدی فرود بیایید. نبرد با جاذبه بسیار هیجان انگیز است، به ویژه هنگامی که بازی سرعت می‌یابد و می‌دانید که کوچکترین محاسبه اشتباه باعث می‌شود که شما اشتباه سقوط کنید.

بازی های اندروید

بازی PinOut

بازی PinOut، نسخه‌ی پیشرفته‌ی pinball است. دارای یک دنیای نئونی با یک موسیقی متن زیبا و یک میز عظیم است. زمین بازی شامل ده‌ها میز کوچک مینیاتوری و تعدادی تله است. در هر نوبت هدف شما این است که خیلی سریع به سمت میز کوچک بعدی حرکت کنید.یادگیری رد شدن از سکو ها بسیار مهم است. بنابراین تسلط بر فیزیک بازی و چیدمان مراحل مختلف آن ضروری است.

برای هواداران، این یک نسخه‌ی جدید از pinball در بین بازی های اندروید است که به شکلی درخشان در قالب موبایل کار می‌کند و به افراد تازه وارد باید اعلام کنیم که بازی PinOut با Pinball کمی متفاوت است، اما هیچ یک از هیجان‌های وحشتناک خود را از دست نداده است.

بازی های اندروید

بازی Disney Crossy Road

بازی Disney Crossy Road یک نسخه‌ی به‌روز رسانی شده‌ از بازی Frogger است.

در آغاز فقط با میکی موس (Mickey Mouse) بازی را شروع می‌کنید. اگر به بازی کردن ادامه بدهید، شخصیت‌های دیگری از انیمیشن‌های دیزنی (Disney) مانند انیمیشن شیر شاه (Lion King)، انیمیشن رالف خرابکار (Wreck-It Ralph) و انیمیشن داستان اسباب بازی (Toy Story) نیز آزاد خواهید کرد.

باید بگوییم که این‌ها تمام ویژگی‌های این بازی نیستند. هر جهان دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که جزئیات گرافیکی، طرفداران را هیجان زده می‌کند. همچنین تغییراتی ظریف در نحوه‌ی بازی بوجود می‌آید که شما را مجبور می کند رویکرد خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید.

بازی های اندروید

بازی Rust Bucket

بازی Rust Bucket، کلاه ایمنی کارتونی با یک شمشیر و انواع و اقسام دشمنان ناز اما کشنده را نشان می دهد.

سختی و طبیعت وحشیانه‌ی بی پایان آن، آن را به یک بازی پازل مانند مناسب برای تلفن‌های همراه تبدیل می‌کند. باید یاد بگیرید که چگونه دشمنان حرکت می کنند و واکنش نشان می‌دهند، هر قدم خود را باید برنامه ریزی کنید و همیشه در نظر داشته باشید که یک خطا می تواند شما را عذاب را دهد. بازی Rust Bucket خیلی باهوش و عادلانه عمل می‌کند که مخاطب از ادامه‌ دادن خسته نشود.

این لیستی از بهترین بازی‌های اندروید به انتخاب تیم تیلنو بود است که شما می‌توانید دانلود به‌طور رایگان دانلود کنید.

اگر شما هم بازی بی پایانی(تفننی) در بین بازی های اندروید در نظر دارید که در این لیست وجود ندارد، اسم بازی را در بخش ارسال دیدگاه بنویسید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید