اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

برگزاری رویداد جدید بازی فورتنایت در تاریخ ۱۲ آذر

بازی Fortnite

در فصل چهارم از بخش دوم (Chapter 2) بازی فورتنایت، شاهد اضافه شدن ابرقهرمانان دنیای مارول به بازی بودیم. حالا با نزدیک شدن به روزهای انتهایی این فصل، مثل همیشه قرار است که رویداد بزرگی به فورتنایت بیاید. همراه تیلنو باشید.

در اوایل سیزن چهار بود که متوجه شدیم طی قراردادی بین کمپانی Epic Games و انتشارات مارول (Marvel)، قرار است که تعداد زیادی از این شخصیت‌ها را در این فصل ببینیم. خط داستانی بازی با آمدن شخصیت ثور به دنیای فورتنایت شروع شد؛ ثور به ساکنان این جزیره هشدار داد که گلکتوس به سمت سیاره‌ی آن‌ها در حال حرکت است و هرکس باید خودش را برای مقابله با او آماده کند. از سمتی ثور با کمک پل رنگین کمان بایفراست (Bifrost) که آن را زیاد در اساطیر نورس دیده‌ایم، تعدادی دیگر از شخصیت‌های مارول را به این جزیره آورد. آیرون من، استورم، دکتر دوم، گروت و میستیک چندتا از این قهرمان‌ها بودند. در مقاله‌ای جداگانه به ۱۰ دلیل موفقیت بازی فورتنایت پرداختیم و شما می‌توانید آن را در تی بلاگ مطالعه نمایید.

در طی این چندماه نیز شاهد اضافه شدن قهرمان‌هایی مثل سیلور سرفر، شی هالک، Blade، دردویل و به تازگی ونوم (Venom) بودیم. حال کمتر از ۶ روز با پایان این فصل زمان داریم و سازندگان فورتنایت وعده‌ داده‌اند که قرار است یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخ این بازی را شاهد باشیم. رویدادی که به نظر می‌رسد اتوبوس معروف بازی نقش زیادی در آن دارد. اپیک گیمز اعلام کرده که بهتر است حداقل ۱ ساعت قبل از شروع رویداد در بازی حاضر شوید تا آن را از دست ندهید. رویداد Galactus ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت E.T برگزار می‌شود؛ یعنی چهارشنبه‌ی هفته آینده ساعت ۱۲:۳۰ بامداد. این را هم فراموش نکنید که برای این رویداد باید وارد حالت مخصوصی شوید که نیم ساعت قبل از شروع رویداد باز می‌شود. برای ارتباط بهتر با دوستانتان می‌توانید از برنامه‌ی Houseparty نیز استفاده کنید.

با توجه به گفته‌های رییس اپیک گیمز، این شرکت تا سال‌ها با مارول همکاری خواهد کرد و قرارداد آن‌ها طولانی مدت خواهد بود. به تازگی نیز شنیده می‌شود که اسکین شخصیت ماندالورین و بیبی یودا نیز در فصل ۵ به بازی اضافه می‌شوند.

برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما درباره‌ی این رویداد چیست؟ آیا در این تاریخ وارد بازی می‌شوید تا تجربه‌ای متفاوت داشته باشید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: GamesRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *