اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

ارزش ۶۳۰۰ دلاری بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس در سال ۲۰۲۱

گیم پس

با توجه به محاسبات وبسایت The Loadout، بازی‌های جدیدی که در طی سال ۲۰۲۱ به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شده‌اند، بیش از ۶۳۰۰ دلار ارزش داشتند. این در حالی است که که مشترکین Xbox Game Pass، تنها با پرداخت ده دلار به صورت ماهانه می‌توانند از همه بازی‌های موجود در سرویس لذت ببرند.

سرویس ایکس باکس گیم پس بهترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و مانند همیشه بازی‌های باارزش و متعددی را درون خود جا داده است. حال با توجه به محاسبات انجام شده، بازی‌هایی که در سال ۲۰۲۱ به این سرویس اشتراکی اضافه شده‌اند بیش از ۶۳۰۰ دلار ارزش دارند. به بیانی دیگر، اگر قیمت همه بازی‌های اضافه شده را با یکدیگر جمع کنیم، به عددی بیش از ۶۳۰۰ دلار خواهیم رسید. این در حالی است که برای ورود به جمع مشترکین این سرویس، پرداخت ۱۰ دلار به صورت ماهانه کافی خواهد بود. به همین روال، شما با پرداخت ۱۲۰ دلار به صورت سالانه (اگر همیشه سرویس خود را تمدید کنید)، به مجموعه‌ بزرگی از بازی‌های جدید که در سال ۲۰۲۱ اضافه شده‌اند دسترسی خواهید داشت. البته این در حالی است که حدود چهار سال از شروع کار Xbox Game Pass می‌گذرد و آثار متعددی در این فاصله چهار ساله راه خود را به سرویس اشتراکی مایکروسافت باز کرده‌اند.

اگر بخواهیم در این اعداد ریزتر شویم، باید بدانید ارزش بازی‌های اضافه شده در ماه مارس سال ۲۰۲۱، چیزی حدود ۶۹۵ دلار بود و ارزش آثار ماه آوریل، عدد ۳۳۰ دلار را نشان می‌دهد. با توجه به همین جزئیات، ماه مارچ و آپریل به ترتیب حکم گران‌ترین و ارزان‌ترین دوره‌های سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص می‌دهند. از مهم‌ترین بازی‌هایی که در سال ۲۰۲۱ به این سرویس اضافه شده‌اند، می‌توانیم به آثار زیر اشاره کنیم:

  • بازی Psychonauts 2
  • بازی Halo Infinite
  • بازی Forza Horizon 5
  • بازی NBA 2k 21
  • بازی Marvel’s Avengers
گیم پس

سرویس ایکس باکس گیم پس به مشترکین خود اجازه دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی مختلف را می‌دهد و این در حالی است که آثار انحصاری کنسول‌های Xbox هم در روز عرضه برای این سرویس منتشر می‌شوند. اگر قصد دارید به جمع مشترکین این سرویس بپیوندید، می‌توانید از لینک‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند بهره ببرید:

نظر شما در این باره چیست؟ از کدام یک از بازی‌های Xbox Game Pass در سالی که گذشت بیشترین لذت را برده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: VGC

اینستاگرام تیلنو
author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *