بررسی ویدیویی, راهنمای خرید بازی PS4, گیم پلی بازی

استریم و بررسی اولیه بازی Gang Beasts

حرید بازی‌های PS5

بازی Gang Beasts اثری عجیب و غریب، اما ساده و به دور از پیچیدگی است که به واسطه آن می‌توانید ساعت‌ها در کنار دیگران از تجربه بازی لذت ببرید. با لتس پلی این بازی همراه تیلنو باشید.

در زیر می‌توانید استریم و بررسی اولیه بازی Gang Beasts را مشاهده کنید. امیدواریم از تماشای این لتس پلی لذت ببرید.

بازی Gang Beasts که اثری در سبک بیتم آپ (Beat ’em up) محسوب می‌شود، توسط استودیو مستفل Boneloaf ساخته و برای پلتفرم‌های متعددی از جمله پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شده است. بازی مذکور تجربه‌ای جمعی است که در قالب آن باید با استفاده از شخصیت‌های ژلاتینی و نا‌متعادل با حریفان مبارزه کرده و آن‌ها را حذف کنید. استیج‌های متنوع بازی گنگ بیستس که از بین آن‌ها می‌توان به ایستگاه مترو، کارخانه، برج‌های مرتفع، چرخ‌وفلک، کامیون‌ها و آسانسور‌ها اشاره کرد، همگی در کلانشهر خیالی به نام بیف سیتی (Beef City) قرار دارند. در تعدادی از استیج‌ها بخش‌های مختلفی وجود دارد که بازیکنان در کنار مواردی همچون مشت یا لگد زدن و ناک اوت حریفان، می‌توانند برای پیروزی از آن‌ها استفاده کنند.

بازی gang beasts

بازی Gang Beasts به واسطه گیم‌پلی عجیب، اما سرگرم‌کننده خود توانست توجه بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های چند‌نفره و سبک بیتم آپ را به خود جلب کند. عملکرد موفق این اثر تا جایی پیشرفت که بسیاری از منتقدین رسانه‌های مشهور از جمله The Guardian و Engadget آن را مورد تحسین قرار دادند. بازی مذکور نامزد جوایزی مختلفی از جمله بهترین بازی چند‌نفره از جوایزه BAFTA 2018 بوده است.

نظر شما راجع به بازی گنگ بیستس چیست؟ آیا موفق به تجربه آن شده‌اید؟ آیا این اثر برای جمع‌های دوستانه یا بازی چند‌نفره انتخاب می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *