اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

Ghost of Tsushima یک حالت مولتی پلیر همکاری تیمی به نام Legends دریافت خواهد کرد

بازی Ghost of tsushima

بازی Ghost of Tsushima به عنوان یک بازی تک نفره عرضه شد، اما ساکر پانچ می‌خواهد راه جدیدی ارائه کند تا بیشتر با این بازی سرگرم شوید. همراه ما باشید.

گوست آف سوشیما به عنوان یک بازی تک نفره و داستان محور عرضه شد و کاربران نیز بسیار از این بازی لذت بردند و طرفداران بسیاز ریادی نیز پیدا کرد. اما ساکر پانچ می‌خواهد ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه کند تا گوست آف سوشیما بتواند برای زمان بیشتری بازیکنان را سرگرم کند. حالت جدید: مولتی‌پلیر همکاری تیمی (Co-Op Multiplayer). این حالت چند نفره که لجندز (Legends) نام دارد، در اواخر سال جاری به طور رایگان منتشر خواهد شد.

با توجه به پستی که در وبلاگ پلی‌‍استیشن منتشر شد، لجندز یک حالت بازی کاملا جدید است که به هیچ وجه از ماجراجویی‌های جین (Jin)، شخصیت اصلی بازی، پیروی نمی‌کند. در عوض، این حالت حول تقریبا چهار جنگجو و افسانه‌ها در سوشیما می‌چرخد. همچنین مکان‌ها و دشمنان در این حالت خیالی تر می‌شوند و بر اساس داستان‌ها و اسطوره‌های خیالی عامیانه‌ی مردم ژاپن خواهند بود.

افسانه‌ها به طور انحصاری تنها برای حالت همکاری تیمی بازی در دسترس خواهند بود، با گروه‌های 2-4 نفره. شما میتوانید ار بین چهار کلاس مختلف کاراکترها انتخاب کنید: سامورائی (Samurai)، هانتر (Hunter)، رونین (Ronin) یا اساسین (Assassin). با یک گروه دونفره می‌توانید ماموریت‌های داستانی حالت همکاری تیمی را انجام دهید. با یک گروه چهار نفره‌‎ی کامل اما میتوانید حالت بقا (Survival) را انتخاب کنید. همچنین یک حالت فوقالعاده دشوار چهارنفره به نام Raid نیز وجود دارد که بعد از انتشار لجندز منتشر خواهد شد.

تابحال اطلاعات بیشتری داده نشده، اما ساکر پانچ می‌گوید با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی لجند اطلاعات بیشتری از این حالت مانند کلاس شخصیت‌ها و شخصی سازی با ما به اشتراک خواهد گذاشت.

نظر شما در مورد حالت چند نفره‌ی بازی Ghost of Tsushima چیست؟ آیا مشتاق به بازی کردن این حالت هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

بازی Ghost of tsushima

اگر تا به حال بازی Ghost of Tsushima شاهکار استودیو ساکرپانچ را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید همین حالا این بازی را با تخفیف ویژه‌ی سه درصدی از تیلنو و از طریق همین لینک خریداری کنید.

خرید بازی Ghost of Tsushima

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید