اخبار و رویدادها, بازی, عمومی, مقالات عمومی

تصاویر هنری جدیدی از بازی Watch Dogs 2 منتشر شد

Watch dogs 2

آدی سلمان (Aadi Salman)، هنرمندی که بر روی تصاویر هنری شخصیت‌های بازی بازی Watch Dogs 2 کار می‌کرد. تعدادی از این  آثار را بر روی وبسایت شخصی خود منتشر کرده است. در این بخش تعدادی از طرح‌های اولیه‌ی سلمان برای بازی واچ داگز 2 را برای شما آماده کردیم.

Marcus_Holloway

خلاصه‌ی داستان بازی Watch Dogs 2 :

در دوران کودکیِ مارکوس نسخهٔ ارتقاء یافتهٔ CtOS، یعنی CtOS 2.0 او را به اشتباه عامل جرمی معرفی می‌کند که هیچ‌گاه مرتکب نشده بود. پس از این اتفاق، مارکوس با پی بردن به صدماتی که این سیستم می‌تواند به شهروندان بی‌گناه سان فرانسیسکو وارد کند، وارد عمل می‌شود و تصمیم می‌گیرد که با گروهی از هکرها به نام دِدسِک همکاری کند تا سیستم CtOS و شرکت سازنده‌‌ی آن یعنی Blume را تخریب کنند.

Dušan Nemec1
Horatio Carlin
Lenora Kastner1
Raymond Kenney
Watch dogs-1
Wrench4

در قسمت زیر می‌توانید سایر تصاویر طراحی شده توسط این هنرمند برای بازی Watch Dogs 2 را تماشا کنید. هم‌چنین برای اطلاع از سایر آثار وی نیز می‌توانید از طریق این لینک به وبسایت شخصی سلمان مراجعه کنید.

همان‌طور که اطلاع دارید، در ادامه‌ی بازی Watch Dogs 2 ، بازی Watch Dogs Legion، در تاریخی نامعلوم از نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ توسط  شرکت یوبی سافت (Ubisoft) منتشر می‌شود. در ابتدا این عنوان برای انتشار در تاریخ ۶ مارچ ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود ولی یوبی سافت با اعلام تاخیر در عرضه‌ی بازی، اعلام کرد:

ما برای پیاده‌سازی کنترل تمام مردم لندن در داخل بازی، نیازمند زمان بیشتری هستیم و این تاخیر در زمان عرضه‌ی بازی، به ما اجازه‌ی انتشار عنوانی باکیفیت بالاتر را می‌دهد.

Watch-Dogs-Legion

خلاصه‌ی داستان بازی Watch Dogs Legion:

ماجرای بازی در مورد گروهی از هکرها با عنوان دِدسِک خواهد بود که با رژیم اقتدارگری که کنترل بریتانیا را در دست دارد، مقابله می کنند، در این نسخه نیز شهری که بازی در آن روایت می‌شود، به وسیله‌ی سیستمی با عنوان ctOS کنترل می شود. گروه دِدسِک، افراد و هکرهایی را برای تشکیل گروه مقاومت در جهت ازادی شهر دور هم جمع می‌کند. تمام شخصیت‌های درون بازی، پیش‌زمینه‌ی داستانی مخصوص به خود  را دارند. لازم به ذکر است که این افراد امکان حضور به عنوان شخصیت اصلی را نیز دارند.

برای خرید بازی Watch Dogs 2 بصورت پلمپ یا کارکرده به لینک‌ها مراجعه کنید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *