اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

به روزرسانی گرافیکی بازی God of War برای PS5

بازی God of War

بازی God of War میزبان یک به روز رسانی گرافیکی جدید شده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد این بار داستان کریتوس را روی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و کفیت 4K دنبال کنند. با تیلنو همراه باشید.

استودیو Santa Monica، در اقدامی جالب خبر از عرضه‌ی به روزرسانی گرافیکی بازی God of War داد که عملکرد این بازی روی پلی استیشن 5 را به مراتب بهتر می‌کند. این پچ (Patch) که از همین الان هم در دسترس است، عملکرد نسخه‌ی جدید گاد آو وار را با قدرت سخت افزاری کنسول نسل نهمی سونی هماهنگ می‌کند. پیش از این، اگر کسی قصد داشت بازی God of War را روی پلی استیشن 5 خود بازی کند، باید این کار را با استفاده از قابلیت Backward Compatibility انجام می‌داد، اما پس از این به روزرسانی گرافیکی که مختص PS5 است، بازیکنان می‌توانند آخرین ماجراجویی کریتوس را با کیفیت بهتری دنبال کنند. از جمله ویژگی‌هایی که این به روز رسانی به بازی اضافه می‌کند، قابلیت پشتیبانی از نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، کفیت 4K و جنبه‌های بصری بهبود یافته است.

البته، اگر شما تجربه‌ی بازی را روی تنظیمات اورجینال آن ترجیح می‌دهید، آزاد هستید که این کار را بکنید. فعال کردن این گزینه، بازی را با کفیت 4K و نرخ ۳۰ فریم اجرا می‌کند که مربوط به به روز رسانی گرافیکی نسخه‌ی نسل هشتمی و مخصوص PS4 Pro است. هر چند که وجود چنین گزینه‌ای کمی عجیب است، اما همه‌ی کاربران کنسول PS5 می‌توانند از آن استفاده کنند.

بازی God of War

طبق گفته‌ی استودیو Santa Monica، آن‌ها از روی عرضه‌ی پلی استیشن 5، درگیر این به روز رسانی گرافیکی بودند تا بازیکنان بتوانند بازی God of War را یک بار دیگر و این بار با کیفیتی بهتر، تجربه کنند. هم چنین، اگر شما پیش از این به تجربه‌ی این بازی نپرداخته‌اید و دوست دارید پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی جدید در جریان داستان این مجموعه قرار بگیرید، الان بهترین زمان ممکن است. در این میان، اگر می‌خواهید با نسخه‌ی جدید این مجموعه‌ی بزرگ و اطلاعات مربوط به آن بیش‌تر آشنا شوید می‌توانید به مقاله‌ی ۵ نکته و ۵ شایعه‌ای که باید در مورد بازی God of War: Ragnarok بدانید مراجعه کنید.

درست است که اعضای سانتامونیکا در طی این پست اشاره‌ای به بازی God of War: Ragnarok نکرده‌اند، اما ما می‌دانیم که آن‌ها در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی این بازی گذاشته‌اند؛ اثری که قرار است در سال ۲۰۲۱ به صورت انحصاری برای PS5 عرضه شود. البته برخی از شایعه‌ها نیز وجود داشتند که از احتمال عرضه‌ی Ragnarok روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 به طور همزمان می‌گفتند. حالا باید صبر کنیم و ببینیم که سازندگان کی در این مورد صحبت می‌کنند.

هم چنین اگر قصد دارید از به روز رسانی جدید بازی God of War استفاده کرده و آن را با کیفیت بهتری تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی سر بزنید.

نظر شما در مورد این به روز رسانی گرافیکی چیست؟ آیا این موضوع شما را برای تجربه‌ی دوباره‌ی بازی تشویق می‌کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید