اخبار و رویدادها

رویداد جدید حالت چند نفره Legends بازی Ghost Of Tsushima

رویداد جدید حالت چند نفره Legends بازی Ghost Of Tsushima

به تازگی محتوایی آنلاین و رایگان در اختیار کاربران بازی Ghost Of Tsushima به نام Legends قرار گرفته است. این حالت چند نفره بازیکنان را به دنیای ماورایی و اساطیری ژاپن می‌برد و بازیکنان در گروه‌های چهار نفره و در چهار کلاس سامورایی، اساسین، رونین و هانتر می‌توانند به تجربه این محتوا بپردازند. حالا طبق اخبار و گفته‌های استودیو ساکر پانچ، رویداد جدید بازی Ghost Of Tsushima در راه است. همراه تیلنو باشید.

رویداد جدید و آنلاین بازی Ghost Of Tsushima

رویداد جدید حالت چند نفره Legends بازی Ghost Of Tsushima

استودیو ساکر پانچ به تازگی فاش کرده که اولین رویداد برای حالت چند نفره جدید بازی Ghost Of Tsushima یعنی Legends، در 30 اکتبر آغاز می‌شود. این رویداد، با عنوان The Tale Of Iyo، یک ماموریت سه مرحله‌ای است که گیمرها را به دل دنیای Iyo می‌برد. بازیکنان به حداقل سطح ۱۰۰ و تیمی کامل از چهار Ghost برای دفع هجوم نیاز دارند. ساکر پانچ به بازیکنان این بازی توصیه می‌کند که داستان Legends را به پایان برسانند و مراحل را با درجه سختی بالاتر برای کسب وسایل بهتر، پشت سر بگذارند. این کارها بازیکنان را برای این رویداد بهتر آماده می‌کنند. برای آشنایی کامل با این بخش، مقاله‌ی معرفی بخش Legends را مطالعه نمایید.

اگر می‌خواهید که بخش Legends را تجربه کنید، می‌توانید با خرید بازی Ghost of Tsushima آن را به طور کاملا رایگان دریافت کنید.

زمان شروع رویداد هجوم Legends

حالت چند نفره Legends بازی Ghost Of Tsushima

زمانی دقیق برای شروع The Tale Of Iyo، هنوز به درستی تایید نشده است. ساکر پانچ اظهار داشته که اطلاعات بیشتری را در زمان نزدیک به لانچ شدن این رویداد، روی حساب رسمی این استودیو منتشر خواهد کرد.

این استودیو هم‌جنین اعلام کرده که چالش‌های هفتگی جدید، هر جمعه ساعت 8 صبح به وقت سواحل غرب آمریکا و ساعت 11 ظهر به وقت سواحل شرق ایالات متحده شروع می‌شود. یک مرحله داستانی دو نفره و چالش بقای 4 نفره، همراه با سیستمی خاص که به بازیکنان پبروز بهترین لوازم را جایزه می‌دهد. هم‌چنین مراحل فرعی روی سطح دشواری Nightmare، تنظیم شده‌اند.

Legends با این‌که تنها حدود یک هفته در دسترس قرار گرفته، در میان طرفداران بازی Ghost Of Tsushima، بسیار محبوب و پرطرفدار است. به گفته‌ی استودیو ساکر پانچ، این حالت چند نفره شاهد بیش از دو میلیون بازی انجام شده آنلاین بوده است. بازی Ghost Of Tsushima با عملکرد بهبود یافته به PS5 هم می‌آید. با نرخ فریم بالاتر که باعث واضح‌تر و زنده‌تر شدن مبارزات بازی می‌شود.

با توجه به اخبار ساکر پانچ، پچ 1.13 را برای رفع تعدادی از باگ‌ها و مشکلات دیگر عرضه می‌کند. این استودیو هم‌چنین در جست‌وجوی نویسنده‌های علاقه‌مند به دوره‌ی فئودالی ژاپن نیز است. با توجه به لیست کاری جدید این استودیو برای جذب نیرو، به نظر می‌رسد ساکر پانچ به دنبال توسعه‌ی عنوانی جدید حول این اثر فو‌قالعاده‌ی خودش است.

در تیلنو ما سعی داریم تا با راهنمایی‌ها و مقاله‌ها تجربه‌های لذت‌بخشی در بازی‌های مختلف برای شما ایجاد کنیم. شما می‌توانید برای مشاهده این راهنماها مانند راهنمای تروفی بازی Ghost of Tsushima به بخش راهنمایی و آموزش وارد شوید.

نظر شما در مورد حالت آنلاین و چند نفره‌ی بازی Ghost Of Tsushima چیست؟ آیا بخش آنلاین این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *