اخبار و رویدادها, بازی

بازی God of War Ragnarok احتمالا در سال ۲۰۲۱ عرضه نمی‌شود

بازی God of War Ragnarok

با توجه به شایعات منتشر شده، بنظر می‌رسد بازی God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد. همراه تیلنو باشید.

سری خدای جنگ، یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین انحصاری‌های سونی به شمار می‌رود. سری بازی جذابی که تا به امروز نسخه‌‌های مختلفی از آن در دسترس طرفداران قرار گرفته و گیمرها با کریتوس (Kratos)، تمام خدایان یونان و برخی خدایان اسکاندیناوی را سلاخی کرده‌اند. داستان خونین و غم‌انگیز بازی، در کنار شخصیت‌پردازی باورپذیر و گیم پلی جذاب، حسابی این سری را بین گیمرهای سرتاسر جهان محبوب کرد. آخرین نسخه این سری در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و جوایز زیادی را درو کرد. از بهترین بازی سال در مراسم گیم اواردز ۲۰۱۸ گرفته تا ده‌‌ها جایزه دیگر در مراسمات مختلف. در مراسم Play Station Showcase بود که سونی تعداد زیادی از بازی‌های انحصاری خود در نسل جدید را معرفی کرد. لحظات پایانی این مراسم، سوپرایز نهایی سونی از راه رسید. نسخه جدید سری گاد آف وار با تیزری کوتاه، معرفی شد. باتوجه به تیزر، وقت آن رسیده بود که در سال ۲۰۲۱ و با بازی God of War Ragnorak، گیمرها بار دیگر کریتوس و آترئوس را در سلاخی خدایان اساطیری، یاری کنند. اگر دوست دارید به لیست بلد و بالای خدایان کشته شده توسط کریتوس نگاهی بیندازید، می‌توانید با مراجعه به مطلب سری God of War: معرفی خدایان کشته شده به دست کریتوس، تمام این خدایان بخت‌برگشته را بشناسید.

بازی جدید

حال در جدیدترین شایعات منتشر شده، بنظر می‌رسد عرضه بازی در سال ۲۰۲۱ با تاخیر مواجه خواهد شد. طبق شایعات بنظر می‌رسد بازی تا پایان مراحل ساخت راهی زیاده داشته و فعلا، قابل انتشار نیست. نمایش تیزری کوتاه و بدون هیچ اطلاعات خاصی از گاد اف وار رگنوراک، می‌تواند نشان دهنده تکمیل نشدن بازی، حداقل تا زمان انتشار تیزر بیست و هفتم شهریور بوده باشد. البته تاخیر احتمالی بازی می‌تواند نکته مثبتی برای اثر نهایی باشد. با توجه به اینکه نسخه قبلی سری گاد اف وار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، می‌دانیم کار روی نسخه قبلی قبل از همه‌گیری ویروس کرونا شروع شده و تا انتشار جهانی این ویروس، پیشرفت‌ داشته است. یکی از نکاتی که سر و صدای زیادی به پا کرده، درباره معرفی زود هنگام بازی است. بعضی شایعات منتشر شده اعلام می‌کنند سونی برای افزایش فروش اولیه کنسول خود، بازی را خیلی زودتر از زمان انتشار معرفی کرده است. حال باید منتظر ماند و دید چه زمانی، سونی به این شایعات پاسخ خواهد داد و اطلاعات بیشتری را از این اثر موردانتظار، منتشر می‌کند. نباید فراموش کرد که تاخیر احتمالی بازی، می‌تواند موجب رفع ایرادات و باگ‌های زیادی از بازی شده و اثر کم‌ایرادی‌تری را، تحویل مخاطبان می‌دهد. البته لیست بازی‌های انحصاری سونی در سال ۲۰۲۱ اصلا و ابدا ضعبف نیست. از تاکید چندین باره‌ی ژاپنی‌‌ها بر عرضه بازی Horizon: Forbidden West در سال ۲۰۲۱ بگیر تا انتشار احتمالی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart در سال جاری میلادی، وضعیت خوبی را برای پلی استیشن 5 و کاربران آن رقم زده است. علاوه‌بر انحصاری‌ها، بازی‌های ترد پارتی زیادی برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر می‌شوند و طرفداران نگرانی خاصی بابت بازی‌های درخور تجربه، نخواهند داشت.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌ کنسول‌های سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال اقدام کنید.

نظر شما درباره این شایعات چیست؟ بنظر شما شاهد تاخیر خوردن بازی خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید