اخبار و رویدادها, بازی

معرفی کوتاه شخصیت‌های بازی Gotham Knights

Gotham-Knights

بازی Gotham Knights شاید از نظر بصری و گیم‌پلی نکاتی شبیه به سری محبوب Arkham را داده است، ولی این بار ما با داستانی جدید رو‌به‌رو خواهیم بود. توسعه دهنده WB Montreal می‌گوید که بازی Gotham Knights در مسیری تازه حرکت می‌کند و به مجموعه‌ی آرکام، ساخته‌ی استودیو Rocksteady، متصل نیست. حال WB Games توصیفاتی از شخصیت‌های داخل بازی Gotham Knights، از Red Hood و Robin گرفته تا Batgirl و Nightwing را به اشتراک گذاشته است.

batgirl

شخصیت بت گرل (Batgirl)، یکی از جذاب‌ترین شخصیت‌های مونث دنیای DC و معروف به باربارا گوردون، یک مبارز حرفه‌ای و هکری ماهر است. او در مقام دختر رییس پلیس شهر گاتهام (جیمز گوردون)، در گذشته به عنوان یک همکار به بتمن کمک کرده است. حال پس از سال‌ها بهبود یافته و آمادگی دارد که پا به نقش جدید خود در گاتهام بگذارد تا با استفاده از توان‌های مبارزاتی خود مثل کیک بوکسینگ و نینجوتسو، در این شهر با متهمان مبارزه کند.،

nightwing

دیک گریسون یا همان نایت وینگ (Nightwing)، اولین رابینی است که قبل از درجه‌ی فعلی خود، در کنار بتمن بوده و فعالیت می‌کرده است. او یک رهبر لایق و بزرگ در خانواده بتمن است. تسلط Nightwing در مهارت‌های آکروباتیک با استفاده از سلاح تخصصی‌اش یعنی Escrima Sticks است که قدرتی بسیار را به او در درگیری با دشمنان این شهر تاریک می‌بخشد.

Red_Hood

ردهود (Redhood) که با نام جیسون تاد شناخته می‌شود،‌ یک ضد قهرمان به شدت ناپایدار است که ناشی از مرگ و قیام اجباری وی توسط یکی از خطرناکترین دشمنان بتمن است. Redhood در کنترل خلق و خوی خود مشکل دارد اما در صورت تهدید شدن یکی از دوستان خود، وارد خط آتش حمله می‌شود. آموزش و تمرینات وی به او قدرت و مهارت خاصی داده است که می‌گذارد از هر اسلحه‌ای که دوست دارد استفاده کند و با آن‌ها دشمنان خود را از پا درآورد.

robin

تیم دریک یا رابین (Robin) اعجوبه‌ی جوان و نابغه این خانواده است که در زمینه‌ی فنون پیشرفته و تکنولوژی مهارت‌های بسیاری دارد. وی به عنوان یک معتقد واقعی به بتمن و ماموریت‌های او، اعتقاد دارد که گاتهام سیتی نیاز به یک محافظ دائمی دارد و امیدوار است که به قهرمانی مانند بتمن تبدیل شود . رابین یک مبارز خبره است که می‌تواند از اسلحه‌های مختلفی استفاده کند.. همچنین او دارای سابقه روانی نامناسبی است که بر او تاثیرات مخربی گذاشته.

در پایان، نظر شما درباه‌ی این بازی چیست؟ آیا بازی Gotham Knights می‌تواند به یک بازی باکیفیت و قابل احترام تبدیل شود؟ آیا سازندگان این بازی در استودیو WB Games Montreal می‌توانند اهداف و آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *