بازی, داستان, یادداشت

بازی Gotham Knights: حقایقی از The Court Of Owls که باید بدانید

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

The Court Of Owls گروهی مخفی و مرموز در دنیای بتمن است که نقش مهمی را در بازی Gotham Knights ایفا خواهد کرد. در این مطلب اطلاعاتی از این گروه را با شما به اشتراک می‌گذاریم که قبل از تجربه بازی مذکور باید آن‌ها را بدانید. با تیلنو همراه باشید.

تمامی دشمنان شخصیت Batman به روش‌های مختلف تهدیدی برای شوالیه تاریکی محسوب می‌شوند. اما گروه مخفی The Court Of Owls که در شهر گاتهام مستقر بوده، به یقین یکی از خطرناک‌ترین آن‌ها است. معرفی محفل جغد‌ها به سال ۲۰۱۱ و کمیک‌های بتمن که توسط اسکات اسنایدر (Scott Snyder) و گرگ کاپولو (Greg Capullo) خلق شده‌اند، باز‌می‌گردد. حال پس از حضور موفق در کتاب‌های کمیک، این گروه قرار است به عنوان آنتاگونیست اصلی بازی Gotham Knights ایفای نقش کند. در این اثر بدون شک متحدان بتمن مبارزات سخت و دشواری با دشمنانی که ماسک جغد به صورت دارند، خواهند داشت. با این حال اگر آشنایی چندانی با کمیک‌های بتمن نداشته باشید، سوالات بسیاری پیرامون The Court Of Owls و اهداف آن‌ها  ذهن شما را به خود کرده است. در ادامه جزئیاتی از این گروه را شرح می‌دهیم که علاقه‌مندان بازی مذکور لازم است از آن‌ها اطلاع داشته باشند.

محفل جغدها به صورت مخفیانه بر شهر گاتهام حکمرانی می‌کند

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

در وهله اول باید بدانید که The Court Of Owls یک محفل مخفی است که در شهر گاتهام فعالیت می‌کند. اعضای این گروه را ثروتمندترین و بانفوذ‌ترین شهروندان شهر گاتهام تشکیل می‌دهند. با کنار هم قرار گرفتن قدرت و منابع مالی آن‌ها، محفل جغدها به صورت مخفیانه کنترل و حاکمیت شهر گاتهام را در اختیار دارد. بر این اساس می‌توان از The Court Of Owls به عنوان حاکم واقعی شهر نام برد. بدیهی است که به عنوان یک محفل مخفی، هویت‌های اعضا برای عموم مردم ناشناخته است. حتی زمانی که اعضا در یک مکان قرار دارند، برای مخفی کردن هویت خود از ماسک‌های جغد استفاده می‌کنند. مردم شهر گاتهام آگاهی چندانی نسبت به The Court Of Owls نداشته و بسیاری از آن‌ها، وجود چنین محفلی را یک افسانه می‌دانند. یکی از دلایل شناخت شدن The Court Of Owls به عنوان یک افسانه، وجود شهری کودکانه است که بسیاری از شهروندان گاتهام آن را می‌دانند. نکته اصلی در مورد این شعر کودکانه این است که اگر فردی آن را زمزمه کند، محفل جغدها یک تالون (قاتلین گروه) را برای کشتن او می‌فرستد.

The Court Of Owls از قرن‌ها پیش وجود داشته است

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

یک گروه مخفی در حد و اندازه‌های محفل جغدها که کنترل کامل شهری را در اختیار دارد، یک شبه به وجود نمی‌آید. در کمیک‌ها گفته شده که The Court Of Owls صدها سال قدمت داشته و تاریخ پیدایش آن‌ها به دوران استعمار باز می‌گردد. با این حال، جزئیات ریشه‌ها و تاریخچه این گروه همچنان مبهم است. آیا بازی گاتهام نایتز ابعاد جدیدی از این گروه به نمایش گذاشته و ما را با گذشته آن‌ها آشنا می‌کند؟ این سوالی است که امیدواریم پاسخ آن را هر چه زودتر دریافت کنیم. از آن جایی که قدمت گروه محفل جغدها به اندازه خود شهر گاتهام است، اعضای آن به طور پراکنده با اجداد بروس وین درگیر بوده‌اند. در گروهی که عمدتا از ثروتمندان تشکیل شده، خانواده وین یک استثنا محسوب می‌شود و اعضای آن هرگز عضوی از این محفل نبوده‌اند.

تالون‌ها به عنوان قاتلین محفل جغدها عمل می‌کنند

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

گروهی همانند The Court Of Owls مطمئنا به نیرویی که اراده و خواست آن را اجرا کند، نیاز دارد. این کار توسط گروهی از قاتلان حرفه‌ای و آموزش‌دیده به نام تالون‌ها (Talons) انجام می‌شود. به طور معمول، تنها یک تالون برای انجام دستورات محفل جغدها انتخاب و مامور می‌شود. با این حال استثنا‌هایی برای این قانون وجود دارد. برای مثال هنگامی که یک تالون قادر به انجام وظیفه خود نباشد، تالون دیگری جایگزین او می‌شود. یکی از نکات جالب در مورد قاتلین The Court Of Owls این است که تالون‌های بازنشسته (کشته شده) به طور کامل کنار گذاشته نمی‌شوند. در این شرایط محفل از آن‌ها نگهداری کرده و در صورت لزوم آن‌ها را احیا می‌کند. به همین دلیل می‌توان تالون‌ها را جاودانه و نامیرا دانست.

از بین بردن تالون‌های احیا شده بسیار سخت است

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

همان روندی که باعث شده تالون‌ها برای قرن‌ها زنده بمانند، باعث شده که کشتن آن‌ها به طرز باورنکردنی سخت و دشوار باشد. پس از احیا و زنده شدن تالون‌های مرده، به این قاتلان سرمی تزریق می‌شود که توانایی‌های فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند. به این ترتیب، تالون‌ها می‌توانند از شدید‌ترین صدمه‌ها و سهمگین‌ترین ضربات جان سالم به در ببرند. تنها راه مقابله با این سطح از مقاومت تالون‌ها، قرار دادن آن‌ها در دمای بسیار پایین است. این شرایط باعث اختلال در عملکرد تالون‌ها شده و آن‌ها را به حالت قبل از احیا باز‌می‌گرداند. بدون شک استفاده از این نقطه ضعف در بازی Gotham Knights می‌تواند جالب باشد.

روش‌های جذب نیرو در The Court Of Owls

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

چگونه می‌توان به عضویت تالون‌ها در آمد؟ بسیاری از تالون‌ها، اعضای سابق سیرک هستند که در دوران کودکی ربوده شده و برای تبدیل شدن به قاتلین حرفه‌ای آموزش دیده‌اند. در کمیک‌ها، دیگ گریسون (Dick Grayson) پیش از آن که توسط بتمن به فرزند‌خواندگی پذیرفته شود، قرار بود به یک تالون تبدیل شود. سال‌ها آموزش سخت و بی‌رحمانه باعث می‌شود که تالون‌ها بی چون و چرا مطیع اوامر The Court Of Owls باشند. مهارت بالا در جنگ، تالون‌ها را به دشمنانی بسیار خطرناک تبدیل می‌کند که قادر هستند پیش از شکست خوردن، صدمه جبران‌ناپذیری را به قهرمانان بازی Gotham Knights وارد کنند.

The Labyrinth محل آزمون محفل جغدها است

گروه The Court Of Owls بازی Gotham Knights

یکی از وحشتناک‌ترین مکان‌های مرتبط با The Court Of Owls، محلی به نام The Labyrinth است. در این هزارتو بزرگ و پر پیچ و خم، تالون‌ها باید توانایی‌های خود را به اثبات رسانده و با تالون پیش از خودشان مبارزه کند. پیروز این میدان یا لقب خود را به عنوان یک تالون حفظ می‌کند یا فرد دیگری جایگزین او می‌شود. در کمیک‌ها، The Labyrinth مکانی است که The Court Of Owls در آن به شکنجه روحی و فیزیکی بتمن پرداخته و تلاش می‌کنند عزم و اراده او را از بین ببرند. در حالی که بتمن در چند قدمی مرگ قرار داشت، موفق می‌شود از هزارتو جان سالم بدر ببرد. این مکان برای محفل جغدها از اهمیت خاصی برخوردار است و مطمئنا حضور در آن در قالب بازی Gotham Knights جالب خواهد بود.

بازی گاتهام نایتز در سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پی سی عرضه خواهد شد. نظر شما راجع به گروه The Court Of Owls چیست؟ آیا این گروه می‌تواند به عنوان انتاگونیست اصلی، موفق ظاهر شود؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

اینستاگرام تیلنو

در این بازی می‌توانید در قالب شخصیت‌های نایت وینگ (Nightwing) ، رابین (Robin)، رد هود (Red Hood) و بت گرل (Batgirl) به انجام مراحل بپردازید.

این بازی در دوران پس از مرگ بتمن و کمیسر گوردون جریان دارد.

خیر. این بازی محصولی از استودیو WB Games Montréal است که داستانی اورجینال و مستقل را روایت می‌کند.

پلتفرم‌های مقصد این بازی عبارتند از: پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *