راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چالش هفتگی Fortnite (قسمت دوم)

چالش-راهنمای چالش هفتگی Fortnite

اسم بازی Fortnite را مطمئنا تا به امروز هممون یک بار شنیده‌ایم. این بازی Free-to-play برای بیشتر کنسول‌های خانگی موجود و موبایل موجود است و کاملا رایگان می‌تونید این بازی را تهیه کنید. این بازی از جامعه‌ی کاربران بسیار بزرگی برخورداره و تحولات زیادی هم تو این صنعت ایجاد کرده. در Fortnite، پنج‌شنبه‌ی هر هفته‌ی چالش‌ هایی گذاشته میشه تا بازیکنان با انجامشون، XP خودشون را بالا ببرن و جایزه‌های خوبی در کنارش کسب کنن. در این بخش سعی می‌کنیم تا راهنمای انجام چالش‌ها را در اختیارتون بزاریم. با تیلنو همراه باشید.

اپیک گیمز (Epic Games)، دیروز اعلام کرد که فصل سوم این بازی تا 4 ژوئن عقب افتاده و دیگر قرار نیست که 30 آپریل منتشر شود. اپیک گیمز قول داده که با اضافه کردن محتوای جدید و چالش‌های جذابتر، این تاخیر را جبران کند.

شما همچنین می‌توانید راهنمای چالش‌های هفته‌ی قبل را در این صفحه بخوانید.

شروع چالش 28 فروردین

برای این هفته، Midas به عنوان شخصیت اصلی چالش‌ها در نظر گرفته شده است. این شخصیت در چپتر دوم بازی اضافه شده و می‌تونید اونو در The Agency پیدا کنید. برای باز کردن گاوصندوق Agency، حتما باید Midas را شکست دهید و کارت گاوصندوق را بردارید. Midas جزو شخصیت‌هایی است که اسلحه‌ی Myth دارند. اگر بتونید این سلاح را بدست بیارید، شانس بسیار زیادی برای پیروزی دارید. برای Midas 20 چالش طراحی شده که 10 تای دوم آن، هفته‌ی بعد منتشر می‌شود.

چالش 1:

صندوق‌های معین شده را باز کنید.

وقتی که وارد بازی می‌شوید، 5 تا از مناطق بازی برای شما مشخص می‌شود. به این 5 مکان برید و چست‌ها را باز کنید. یا

چالش 2:

300 دمج (Damage) با اسنایپر (Sniper Rifle) به دشمنان وارد کنید.

معمولا هر تیر اسنایپر، 150 دمج از جان دشمن را کم می‌کند. از این مقدار، 100 تاش برای شیلد است و 50 تاش برای Health اصلی می‌باشد. پس اگر دو تا تیر اسنایپر به هدف بزنید، این چالش کامل خواهد شد.

چالش 3:

آپگرید کردن یکی از سلاح‌ها به Legendary توسط Upgrade Bench.

برای آپگرید کردن هر سلاح، نیاز به مقدار زیادی از منابع دارید. یعنی باید 200 تا چوب، 200 تا آهن و 200 تا آجر دارید. حالا یکی از اسلحه‌هایی که رنگ بنفش دارد را انتخاب کنید و آپگرید کنید. وقتی که سلاحتان نارنجی شد، در واقع به Legendary تبدیل شده و چالش را کامل کرده‌اید. در تصویر زیر جای این Benchها مشخص شده است.

چالش-راهنمای چالش هفتگی Fortnite

چالش 4:

یک لاما (Llama)، یک Legendary Chest و یا یک Supply Drop باز کنید.

لاماها معمولا به صورت رندوم در نقشه قرار دارند. برای لجندری چست‌ها باید به مناطقی مثل The Rig، The Agency و Shark بروید. برای پیدا کردن Supply Drop هم کافیست نقشه را باز کنید و به دنبال بالن‌های آبی‌ای که می‌بینید، بروید.

چالش 5:

به یک هلیکوپتر در حال پرواز، 100 دمج وارد کنید.

برای این چالش کار راحتی دارید و کافیست با شلیک به یکی از هلیکوپتر‌های دشمن، 100 تا از جانش را کم کنید. معمولا با 10 تیر می‌تونید این کار را بکنید.

چالش 6:

5 تا XP Coins جمع کنید.

در سرتاسر نقشه و به طور رندوم، XP هایی قرار داده شد که با اونا می‌تونید لول خودتون را بالا ببرید. این سکه‌ها در سه رنگ سبز، بنفش و طلایی پیدا می‌شن. مقدار XP که سکه‌ی طلایی به شما می‌دهد، مقداری بیشتر است. برای تکمیل این چالش فرقی نمی‌کند که کدام رنگ را پیدا کنید. در عکس زیر جای همه‌ی این سکه‌ها نشان داده شده است.

چالش-راهنمای چالش هفتگی Fortnite

چالش 7:

یک Teddy Bear صورتی بزرگ را با خودتون 100 متر حمل کنید.

در منطقه‌ی Risky Reels، تعدادی عروسک بزرگ صورتی جاسازی شده که باید یکی آن‌ها را پیدا کنید و 100 متر جا به جاش کنید. در تصاویر زیر، محل این خرس‌ها نشان داده شده است.

چالش-راهنمای چالش هفتگی Fortnite
چالش-راهنمای چالش هفتگی Fortnite

چالش 8:

پیدا کردن لامای طلایی Midas.

در توضیحات این چالش نوشته شده که این لاما، بین مناطق Junkyard، Gas Station و RV Campsite قرار داده شده است. برای راحتی کار شما، در تصویر زیر محل دقیق این لاما مشخص شده است. وقتی وارد این ساختمان می‌شوید، ممکن نیست که این لامای طلایی را نبینید.

چالش-راهنمای چالش هفتگی Fortnite

چالش 9:

جمع کردن اینتل‌ها در Spy Games.

در مسابقات Spy games Operation، باید 10 اینتل را زودتر از تیم رقیبتان جمع کنید.

چالش 10:

بدست آوردن سه مدال طلایی Survival، Combat و Scavenger.

مدال طلایی Survivor در صورتی بدست میاد که فقط 10 نفر در بازی مانده باشند.

برای مدال طلایی Combat، باید 8 دشمن را در یک مسابقه بکشید.

در آخر، باید حداقل 12 چست، لاما و یا بالن باز کنید تا مدال طلایی Scavenger را بدست بیارید.

راهنمای 10 چالش بعدی Midas را هفته‌ی بعد در تیلنو بخوانید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید