اخبار و رویدادها, بازی

چه اتفاقی برای بخش آنلاین بازی Cyberpunk 2077 خواهد افتاد؟

بازی Cyberpunk 2077

آن طور که از اطلاعات مخشص است، باید چند وقتی را برای تجربه‌ی بخش آنلاین بازی Cyberpunk 2077 صبر کنیم، بخشی که به گفته‌ی سازندگان یک بازی جدا به حساب می‌آید. همراه ما باشید.

استودیو CD Projekt RED، پس از عرضه‌ی به نسبت موفق بازی Cyberpunk 2077 می‌خواهد در آینده‌ای نه چندان نزدیک یک بخش آنلاین شبیه به GTA Online را وارد بازار کند. این استودیوی لهستانی، در حال حاضر بر روی بروزرسانی‌ها و رفع مشکل نسخه‌های مختلف این بازی کار می‌کند و با توجه به همین موضوع، به احتمال زیاد باید کمی برای تجربه‌ی بخش آنلاین منتظر بمانیم. شما می‌توانید در مقاله‌ی بررسی بازی Cyberpunk 2077 از دید سایت‌های معتبر دنیا، با مشکلات و ویژگی‌های این بازی بیش‌تر آشنا شوید. هم چنین، اگر قصد دارید از جدیدترین اثر استودیو CD Projekt اطلاعات بیش‌تری کسب کنید، می‌توانید به پیش نمایش بازی Cyberpunk 2077 سر بزنید.

همین چند وقت پیش بود که آدام کسینسکی (Adam Kacinski)، موسس و مدیر عامل CD Projekt، اظهار کرد که بخش آنلاین سایبرپانک حکم یک محصول و بازی جدا را دارد. در واقع، سازندگان بخش آنلاین را با نگاه یک بازی مستقل می‌بینند و اعتقاد دارند که پتانسیل زیادی برای ارائه دارد. هم چنین مایکل نواکوفسکی (Michal Nowakowski)، مدیر ارشد انتشارات CD Projekt، گفت از آن جایی که تأخیرهای متعدد و بهبود بازی آنقدری طول کشیده که دیگر وقتی برای بخش آنلاین باقی نمانده است. در واقع، به احتمال زیاد ۲۰۲۱ سال احتمالی عرضه‌ی بخش آنلاین بازی Cyberpunk 2077 نخواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077

این تمامی اطلاعاتی بود که به طور رسمی از بخش آنلاین سایبرپانک می‌دانیم. CD Projekt با قرار گرفتن در سکوت خبری در مورد بخش آنلاین، علامت سوال‌های زیادی را در ذهن ما به جا گذاشته است. به هر حال، از آن جایی که شهر نایت سیتی به شدت پویا و پرجزئیات است، به احتمال زیاد بخش آنلاین هم در این شهر جریان خواهد داشت و شاهد نقشه‌ی جدید نخواهیم بود. هم چنین، به نظر می‌رسد که زاویه‌ی دید اول شخص هم در آینده باقی خواهد ماند تا بازیکنان بتوانند از همه‌ی ویژگی‌های این بازی استفاده کنند. البته چه کسی می‌داند، شاید بخش آنلاین توانست زاویه‌ی دید سوم شخص را هم به بازی اضافه کند.

اگر بخواهیم پس از این موارد نکات دیگری بگوییم، در واقع در حال حدس و گمان هستیم. به طور کلی، می‌توان انتظار داشت که حالت چندنفره‌ی بازی Cyberpunk 2077 مانند GTA Online خواهد بود و نایت سیتی میزبان تعداد زیادی از بازیکنان خواهد شد. البته شاید هم CD projekt برنامه‌های دیگری در ذهن دارد که ما در حال حاضر نمی‌توانیم آن را تصور کنیم. هر اتفاقی هم که در آینده رخ دهد، به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ موفق به تجربه‌ی این بخش خواهیم شد.

نظر شما در مورد بخش احتمالی آنلاین بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ این حالت در چه زمانی منتشر خواهد شد و چگونه خواهد بود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamesradar

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *