بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای پایان مخفی بازی High On Life

راهنمای پایان مخفی بازی High On Life

یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده بر روی سرویس گیم‌پس در سال گذشته، عنوان High On Life ساخته‌ی جاستین رویلند خالق انیمیشن ریک و مورتی بود. این اثر درست مانند دیگر کار‌های رویلند، علاوه بر صحنه‌های اکشن و هیجان انگیز، پر از لحظات خنده‌دار و کمدی‌ای است که برای ساعت‌ها بازیکن را به خود سرگرم می‌کند. از اسلحه‌های سخنگو گرفته، تا موجودات فضایی رقصنده، این بازی در طول مدتی که مشغول آن هستید، هرگز مزه‌ و خنده‌ی خود را از دست نمی‌دهد.

High On Life با وجود آن که برای ارتباط با مخاطب عام در اکثر اوقات، ساده پیش می‌رود و رمز و راز بزرگی مانند دیگر بازی‌های ویدیویی ندارد، اما شامل یک پایان مخفی می‌شود. این پایان مخفی به همان اندازه که پیدا کردنش آسان است، چشم پوشی ازش نیز ساده است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم یک راهنمای کوتاه و جامع برای دسترسی به این اندینگ برای شما قرار دهیم، تا این اثر دلنشین را به صورت کامل تجربه کنید.

چگونه اندینگ مخفی بازی High On Life را ببینیم؟

قبل از اعلام قدم‌های اصلی رسیدن به این اندینگ، باید موارد پیش نیاز آن را به شما بگوییم. احتمالا همانطور که حدس زدید برای رسیدن به یک پایان مخفی، ابتدا باید پایان اصلی بازی را بدست بیاورید و برای انجام این کار باید Garmantuous را به قتل برسانید. علاوه بر این شما نیاز دارید تمام Bounty‌های بازی در لیست مراحل آن را نیز انجام داده باشید. اگر این کارها را از قبل به اتمام رسانده بودید، در ادامه با راهنمای قدم به قدم ما همراه باشید.

این پایان مخفی پشت یک درب در Human Haven قرار گرفته و می‌توانید این گونه آن را باز کنید:

  • بعد از تماشای تیتراژ پایانی، بر روی دکمه‌ی Continue Game بزنید.
  • از Bounty-5000 استفاده کنید و به قسمت Planet Selection بروید.
  • سیاره‌ی Nova Sanctis و موقعیت Clugg’s Office را به ترتیب انتخاب کنید.
  • کارت امنیتی روی میز Clugg را بردارید.
  • به خانه برگردید و دوباره با استفاده از Bounty-5000 موقعیت Unknown Sector انتخاب کنید.
  • Human Haven را انتخاب کرده و سپس به دنبال پلتفرم‌هایی بگردید که با پریدن به روی آن‌ها به بالا بروید.
  • از جت‌پک خود استفاده کنید تا به بالا‌ترین نقطه برسید و در آن جا یک درب که با چراغ‌های قرمز مشخص شده را پیدا کنید.
  • درب ذکر شده را با کارت امنیتی‌ای که برداشتید باز کنید و بعد از رفتن به داخل آن، پایان مخفی را ببینید.
راهنمای پایان مخفی بازی High On Life

تمام محتویات این اتاق را برای شما بر ملا نمی‌کنیم اما به نظر می‌رسد سازندگان بازی قصد داشتند با این پایان، یک اشاره‌ای نیز به انتشار نسخه‌ دوم High On Life داشته باشند. اچیومنتی که بعد از ورود به اتاق دریافت می‌کنید Sequel Bait یا به فارسی “تله‌ی نسخه‌ی دوم” نام دارد. در نهایت باید صبر کنیم و ببینیم که Squanch Games، عنوان High On Life 2 را در آینده‌ای نزدیک اعلام می‌کند یا خیر، اما تا آن لحظه می‌توانیم امیدوار باشیم.

منبع: The Loadout

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید