بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه در بازی Hogwarts Legacy تجهیزات خود را ارتقا دهیم؟

چگونه در بازی Hogwarts Legacy تجهیزات خود را ارتقا دهیم؟

هنگام گشت و گذار در دنیای جادویی فرنچایز هری پاتر در بازی Hogwarts Legacy شما دو راه برای بالا نگه داشتن سطح تجهیزات خود دارید. راه اول که کارآمدی چندان زیادی ندارد اما به سادگی قابل انجام است، پیدا کردن لوازم سطح بالا با پیشرفت در داستان و مراحل فرعی می‌باشد. راه دوم که مقداری پیچیده است، بالا بردن سطح تجهیزاتی که در حال حاضر در دست دارید به حساب می‌آید. برخلاف اکثر عناوین نقش آفرینی که در آن‌ها می‌توانید با رفتن به یک آهنگر و پرداخت مقداری پول لوازم خود را قوی‌تر کنید، در هاگوارتز لگسی مجبور هستید که به شکار حیواناتی نایاب بپردازید. این کار در ظاهر ساده، چندین نکته‌ی سخت و یا قابل از دست دادن دارد که ممکن است شما را گیج کنند. برای کنار آمدن با این موانع ذکر شده همراه ما باشید.

نیاز به موادی از موجودات جادویی دارید

چگونه در بازی Hogwarts Legacy تجهیزات خود را ارتقا دهیم؟

مدتی کوتاه بعد از رفتن به اولین کلاس از کلاس‌های Beasts در زمستان و تمام کردن همه‌ی ماموریت‌های داستانی موجود در آن زمان، پروفسور ویزلی توسط یک جغد به شما خبر می‌دهد که یک چیز جدید در Room of Requirement دارد، با رفتن به آن جا مرحله‌ی داستانی “The Elf, The Nab-Sack, and The Loom”، را شروع خواهید کرد. این کوئست توسط Deek، الفی که در اتاق ذکر شده سکونت دارد به شما داده می‌شود. هنگام انجام این ماموریت، شما یاد می‌گیرید که چطور حیوانات وحشی جمع‌آوری کنید و سپس در Room of Requirement به مراقبت از آن‌ها بپردازید.

شما یک Puffskien، Jobberknoll و Mooncalf جمع‌آوری خواهید کرد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید به اولین سطح پیشرفته از تجهیزات خود دسترسی پیدا کنید. هنگامی که ماموریت ذکر شده را تمام کنید، دیک به شما یک دستگاه بافندگی هدیه خواهد داد و آن را به Room of Requirement اضافه خواهد کرد. با استفاده از این وسیله می‌توانید در ادامه‌ی راه هروقت که خواستید تجهیزات خود را بهتر کنید.

در مورد جمع‌آوری مواد از این موجودات جادویی نیز باید بگوییم که شما هر ۲۵-۳۰ دقیقه می‌توانید، در صورتی که به آن‌ها غذا داده باشید و نوازششان کرده باشید، مواد مورد نیاز خود را بدست آورید. برای صرفه جویی در وقتتان به Tomes and Scrolls در Hogsmeade بروید و یک غذا دهنده‌ی اتوماتیک در آن جا پیدا کنید. این کار علاوه بر آسان کردن عملیات، یک Slot جادوی شما را نیز آزاد خواهد کرد.

بالا بردن سطح تجهیزات در بازی Hogwarts Legacy 

چگونه در بازی Hogwarts Legacy تجهیزات خود را ارتقا دهیم؟

هر بخش از لوازم شما مقدار و ترکیبی مشخص از مواد موجودات جادویی را برای پیشرفت نیاز دارد، البته که این مسئله به چند فاکتور بستگی دارد. نایاب بودن (Rarity) یکی از آن‌ها است که لوازمی با سطح نایاب بودن پایین کلا قابل آپگرید کردن نیستند، در قدم بعدی نیز کاربرد تجهیزاتی که می‌خواهید بهتر کنید مد نظر است. اگر یک وسیله‌ای دارید که قدرت اصلی‌اش دفاع کردن است، با بالا بردن سطح آن می‌توانید مقداری بخش حمله و هجومی‌اش را بهتر کنید. هر کدام از لوازمی که دارید را می‌توانید ۳بار ارتقا دهید، البته برای انجام این کار نیاز به موادی از نایاب‌ترین موجودات دنیای بازی دارید.

شما همچنین می‌توانید به تجهیزات خود ویژگی‌هایی را اضافه کنید و یا قدرت‌های قبلی آن‌ها را عوض کنید. این کار نیز نیاز به موادی دارد که البته آنقدر نایاب نیستند. کیفیت ویژگی‌ها و قدرت‌هایی که می‌توانید در هر کدام از لوازم خود بزارید بسته به سطح نایاب بودن آن‌ها است. قاعدتا، بهترین ویژگی‌ها برای بهترین آیتم‌ها و تجهیزات رزرو شده‌اند.

اگر نیاز به موادی دارید که مربوط به موجودی خاص نیست، می‌توانید آن را از Brood and Peck در Hogsmeade خریداری کنید زیرا این فروشگاه تقریبا تمام آیتم‌های موجود در دنیای بازی را می‌فروشد. مشکل این کار آن است که این مغازه به شدت گران‌فروش است و با هربار خرید از آن باید منتظر باشید تا دوباره محصولاتش ریست شوند. در کل پیشنهاد می‌کنیم که به شکار موجودات بپردازید و خود کفا شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *