راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چگونه Inventory خود را در بازی Hogwarts Legacy بزرگ‌تر کنیم؟

چگونه Inventory خود را در بازی Hogwarts Legacy بزرگ‌تر کنیم؟

یکی از بزرگ‌ترین المان‌های عناوین نقش آفرینی، اندازه و سایز Inventory بازیکن به شمار می‌آید. بازی Hogwarts Legacy نیز از این قاعده مستثنی نیست، و به علت تعداد فراوان آیتم‌های موجود در دنیای جادویی این اثر شما نیاز دارید که با پیشرفت در داستان، Inventory خود را افزایش دهید. اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ برخلاف اکثر بازی‌های RPG که در آن‌ها می‌توانید به سادگی و با استفاده از XP و یا شکار حیوانات Inventory خود را بزرگ‌تر کنید، در هاگوارتز مجبورید که آزمایش‌های Merlin را پشت سر بگذارید. ماموریت‌های جانبی مرلین ظاهر ساده‌ای دارند اما ممکن است برای بسیاری از ماها پیچیده باشند و جلوی پیشرفت را بگیرند، تیلنو به همین دلیل در این مقاله نحوه‌ی پشت سر گذاشتن‌ آن‌ها را برای شما آماده کرده است.

همانطور که در مقاله‌ی راهنمایی بازی Hogwarts Legacy برای مبتدیان نیز گفتیم، افزایش سایز Inventory در این اثر از اهمیت فراوانی برخوردار است. شما با گشت و گذار در دنیای جادویی فرنچایز هری پاتر، هر لحظه آیتم‌های جذاب‌تری پیدا می‌کنید و با برداشتن آن‌ها از روی زمین کیف وسایل خود را پر می‌کنید. از آنجایی که در ابتدای بازی تنها ۲۰ فضا دارید، با اضافه کردن لوازم جدید، لوازم قدیمی خود را از بین خواهید برد. دلیل این اتفاق آن است که در Hogwarts Legacy آیتم‌های اضافه بجای افتادن برروی زمین به صورت کامل نابود می‌شوند.

چالش‌های آزمایش‌های مرلین و فضاهای اضافی Inventory

با پیشروی در بخش داستانی، یک ماموریت به نام Girl From Uagadou دریافت خواهید کرد. شما با Natty در روستایی در جنوب Hogsmeade ملاقات می‌کنید و بعد از این اتفاق هدف ماموریت به Trials of Merlin تبدیل می‌شود. بعد از کمک کردن به یک NPC به نام Nora Treadwell، یک Mallowsweet Leaves از او دریافت می‌کنید، آیتمی که برای شروع آزمایش‌های مرلین به آن نیاز دارید.

Merlin Trials با علامت یک برگ در نقشه مشخص می‌شوند. بهترین راه برای پیدا کردنشان آن است که سوار بر جاروی جادویی خود به حومه‌ی شهر بروید و به دنبال موقعیتشان باشید. یک بار استفاده از جادوی Revelio کافیست تا چندین منطقه‌ی مهم مپ بازی برایتان مشخص شوند. پس با استفاده از آن علاوه بر آزمایش‌های مرلین چندین ماموریت جانبی دیگر با XP بالا پیدا کنید.

چگونه Inventory خود را در بازی Hogwarts Legacy بزرگ‌تر کنیم؟

انواع آزمایش‌های مرلین

هدف مخفی آزمایش‌های مرلین برای افزایش Inventory در بازی Hogwarts Legacy، استفاده از جادوهای مختلف برای انجام ماموریت‌های پازل گونه است. ما چند مثال‌ از آن‌ها را در پایین همراه با روش انجامشان قرار دادیم:

 • کرم‌های شب تاب – چندین محراب و یا لوکیشن، منطقه‌ی آزمایش را محاصره می‌کنند. با استفاده از جادوی Lumos کرم‌های شب تاب را جذب کنید و آن‌ها را به سمت محراب‌ها ببرید.
 • توپ‌های بیلیارد – چندین قسمت برروی زمین همراه با سوراخ‌هایی مشخص شده‌اند. در نزدیکی آن‌ها گوی نیز خواهید دید. با استفاده از جادوهای Accio و Levioso گوی‌ها را به سمت قسمت‌های مشخص شده ببرید. Wingardium Leviosa هم برای انجام این کار کنترل بیشتری به شما می‌دهد.
 • مشعل‌ها را روشن کنید – سه مشعل را می‌توانید در اطراف خود ببینید، که هرکدام ارتفاع مختص به خود را دارند. هدف آن است که با استفاده جادوهای آتشین دوربرد همچون Confringo مشعل‌ها را مورد هدف قرار دهید. برای انجام ماموریت هر سه Torch باید با فاصله‌ی زمانی اندک و پشت سر هم روشن شوند.
 • شکستن قابلمه‌ها – اشیایی قابلمه‌ مانند به ستون‌های کوچکی وصل شده‌اند. همه‌ی آن‌ها را بشکنید.
 • غل دادن تخته سنگ‌ها – یک تخته سنگ بزرگ در نزدیکی شما قابل مشاهده است. با استفاده از جادوی Depulso به سمت سوراخی در زمین غل دهید.
 • تعمیر مجسمه – این آزمایش چند مجسمه‌ی خراب شده در منطقه را نشان می‌دهد. با استفاده از Reparo همه‌ی آن‌ها را درست کنید.
 • پرش و رد کردن – با استفاده از Ravelio چندین سکوی سنگی را پیدا کنید. شما نیاز دارید که از این سکوها و یا ستون‌های سنگی برای رسیدن به مقصد مشخص شده بهره ببرید.
 • ستون‌های روبیکی – این چالش معمولا سه ستون کوچک دارد که قسمت بالاییشان را می‌توان با جادوی Flipendo چرخاند. مقداری آزمون و خطا دخیل خواهد بود اما هدف شما آن است که نشانه‌های موجود برروی قسمت‌های حرکت کننده با نشانه‌های ستون‌ها یکسان باشند.

فضاهای اضافی Inevntory به عنوان جایزه

چرا نیاز دارید که این چالش‌ها را پشت سر بگذارید؟ به صورت ساده، این تنها روشی است که با آن می‌توانید Inventory در بازی Hogwarts Legacy را افزایش دهید. این جوایز به چندین سطح تقسیم می‌شوند که هرکدام از آن‌ها چهار فضای Inventory دیگر به شما می‌دهد. نحوه‌ی کار این سطوح بسته به مقدار چالش‌های انجام شده توسط شما است. به این شکل:

 • سطح یک: چهار چالش مرلین را کامل کنید.
 • سطح دوم: شش چالش مرلین را کامل کنید.
 • سطح سوم: ده چالش مرلین را کامل کنید.

بر این اساس، هنگامی که به سطح آخر برسید Inventory شما ۴۰ فضا خواهد داشت.

چگونه Inventory خود را در بازی Hogwarts Legacy بزرگ‌تر کنیم؟
از جمع آوری جایزه‌ی افزایش Inventory خود در منوی چالش‌ها اطمینان حاصل کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *