راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای بازی Hogwarts Legacy برای مبتدیان

راهنمای بازی Hogwarts Legacy برای مبتدیان

در Hogwarts Legacy می‎‌توانید فعالیت‎‌های گوناگونی داشته باشید که برخی از آن‌ها بسیار ساده می‌‎باشند، به همین دلیل ممکن است که انجام آن‌‌ها را فراموش کنید. اما نگران نباشید، زیرا ما 11 نکته برای شما آماده کرده‌‎ایم تا با صرف نظر از درجه سختی، ماجراجویی شما در این دنیای جذاب کمی آسان‎‌تر شود. پس اگر به این اثر علاقه دارید با مقاله‌ی راهنمای بازی Hogwarts Legacy همراه ما باشید.

هنگام استفاده از جادو Revelio، به صدای زنگ گوش دهید

Revelio جادویی است که در اوایل بازی به دست می‌‎آورید و مانند Detective Vision در عناوینی مثل سری Batman Arkham عمل می‌‎کند. Revelio تمام آیتم‌‎های اطراف را به شما نشان می‎‌دهد و به همین دلیل نسبت به دیگر جادوها بسیار کاربردی است. آیتم‎‌های قابل Loot با رنگ طلایی، دشمنان با رنگ قرمز و پازل‎‌ها با رنگ آبی نمایش داده می‎‌شوند. حتی Collectibleها را نیز می‌‎توانید مشاهده کنید اما صدای زنگی که می‌‎شنوید راهنمایی دقیق‎‌تری خواهد بود. هر زمانی که این صدا را شنیدید، محیط را برای پیدا کردن راهنماها، Gear و پازل‎‌های مختلف جست و جو کنید.

مراقب اطرافتان باشید

حتی اگر یک جادوگر ماهر باشید باز هم یک صخره بزرگ می‌‎تواند به شما آسیب وارد کند. بااینکه سازندگان در قرار دادن دیوارهای نامرئی موفق عمل کرده‎‌اند، اما باز هم امکان دارد که از یک صخره بزرگ به پایین پرتاب شوید. پس اگر از یک راه میانبر به مقصد می‌‎روید مراقب اطراف باشید، چند معجون Healing نیز همراه خود داشته باشید. در میانبرها ممکن است به برخی دشمنان لول بالا هم برخورد کنید.

از قابلیت Transmog استفاده کنید

راهنمای بازی Hogwarts Legacy برای مبتدیان

Hogwarts Legacy مانند بازی‎‌های God of War Ragnarok و Assassin’s Creed Valhalla دارای سیستم Transmog است. این قابلیت به شما اجازه تغییر ظاهر یک لباس با حفظ قابلیت‎‌های آن را می‎‌دهد. به عنوان مثال شما یک Robe با ویژگی‎‌های بسیار خوبی دارید اما ظاهر زشتی دارد، با این قابلیت می‌‎توانید ظاهر Robe خود را تغییر دهید. راهنمای انجام این کار را به زودی در سایت برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

زمان را با استفاده از جادو تغییر دهید

اگر می‎‌خواهید که در طول روز یا شب سفر کنید و یا بازی شما را ملزم به صبر کردن تا ساعتی می‌کند، می‌‎توانید با استفاده از جادو این را کار انجام دهید. برای این کار ابتدا نقشه بازی را باز، سپس گزینه Wait را انتخاب کنید. از این قابلیت می‎‌توانید برای به دست آوردن Moon Collectibleها که تنها در شب ظاهر می‎‌شوند استفاده کنید.

اکثر انتخاب دیالوگ‌ها نتیجه یکسانی دارند

زمانی که با یک شخصیت در حال گفت و گو هستید، لیستی از دیالوگ‌ها برای انتخاب در اختیار شما قرار دارد، اما انتخاب آن‌ها در بیشتر مواقع  نتیجه یکسانی دارد. این نتایج بیشتر به شما بستگی دارد که آیا می‌خواهید همکلاسی خود را آزار دهید یا با او مهربان باشید.

برای به دست آوردن پول، لباس‌‎های خود را بفروشید

فروش لباس‌‎ها و دیگر آیتم‌ها یک راه بسیار عالی برای کسب پول است. همانطور که در داستان بازی پیشروی می‌کنید تعداد زیادی تجهیزات به دست می‌آورید که از اکثر آن‌ها استفاده‌‎ای نخواهید کرد. پس به جای نابود کردن این تجهیزات از طریق فروشگاه‌های بازی آن‌ها را بفروشید.

زمان، هنگام نگاه کردن به جادوها متوقف می‌شود

راهنمای بازی Hogwarts Legacy برای مبتدیان

اگر در زمان مبارزات جادوهایی که انتخاب کرده‌اید کاربرد و قدرت کافی را نداشتند، می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید. هنگامی که در منو جادوها هستید زمان متوقف می‌شود و نیاز نیست که نگران دشمنان اطراف باشید.

می‌‎توانید دشمنانی که به شما حمله نمی‌کنند را Stupefy کنید

وقتی که حمله یک دشمن را بلاک می‌کنید، می‌توانید برروی او جادوی Stupefy را اعمال کنید کنید. اما اگر دشمن دیگری را هدف بگیرید امکان Stupefy آن‌ها نیز وجود دارد. این جادو در دنیای هری پاتر برای گیج کردن و حواس پرت کردن دیگران استفاده می‌شود.

هنگام استفاده از جادوهای Ancient آسیب دریافت نمی‌کنید

درحالی که مشغول مبارزه با دشمنان هستید، از نوع خاصی جادو با نام Ancient Magic می‌‎توانید استفاده کنید که آسیب زیادی نیز به دشمن وارد می‎‌کند اما بعد از استفاده برای لحظاتی نمی‌‎توانید از آن استفاده کنید تا دوباره Refill شود. پس اگر فرصت استفاده از آن را داشتید وقت را تلف نکنید زیرا هنگام اجرای این قابلیت آسیبی از سمت دشمنان دریافت نخواهید کرد.

در کلاس‌ها شرکت کنید

با پیشروی در داستان اصلی، چندین جادو جدید یاد خواهید گرفت. اما با انجام تکالیف و ماموریت‌های اساتید کلاس‌هایتان جادوهای جذاب بیشتری را یاد می‌گیرید. بعد از انجام این فعالیت‌ها، کارکتر شما و یکی از همکلاسی‌هایتان در یک کات سین با هم گفت و گو می‌کنند و در آخر استاد، جادو جدیدی به شما آموزش می‌دهد.

چالش‌های Merlin را کامل کنید

راهنمای بازی Hogwarts Legacy برای مبتدیان

چالش‌های Merlin با پیشروی در داستان بازی آزاد می‌شوند. با این چالش‌‎ها تقریبا اوایل بازی آشنا می‌شوید که با به اتمام رساندن آن‌ها می‌‎توانید تجهیزات بیشتری حمل کنید. حمل تجهیزات بیشتر در اوایل بازی بسیار کاربردی خواهد بود زیرا مقدار زیادی Gargantuan Tomes در دست خواهید داشت که فقط فضای Inventory پر و شما را سنگین می‌کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *