اخبار و رویدادها, بازی

بازیگر بازی Horizon Forbidden West از بزرگ‌تر بودن آن نسبت به نسخه‌ قبل می‌گوید

بازی Horizon Forbidden West

اشلی بورچ (Ashly Burch)، بازیگر نقش Aloy، ادعا می‌کند که بازی Horizon Forbidden West از نسخه‌ی اول بهتر است و هر آن چه که مردم در مورد Zero Dawn دوست داشتند با مقیاسی بهتر و بزرگ‌تر در بازی جدید حضور دارد.

بدون شک بازی Horizon Zero Dawn یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر و نسل هشتم دنیای بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود و تا سال‌ها در ذهن طرفداران باقی خواهد ماند. همین دلیل، باعث می‌شود که انتظارها در مورد بازی Horizon Forbidden West بیش‌تر شود و طرفداران انتظار اثری را داشته باشند که به یکی از بهترین‌های سال ۲۰۲۱ تبدیل شود. حالا اشلی بورچ، که به خاطر هنرنمایی در قالب شخصیت Aloy شناخته می‌شود، با گفته‌های خود هایپ حول این بازی را بیش از پیش بالا می‌برد.

اشلی بورچ که در حال حاضر در توسعه‌ی ساخت بازی Horizon Forbidden West فعالیت می‌کند، در مصاحبه‌ای که با وبسایت GamesRadar داشت، در مورد پروژه‌ی جدید استودیو Guerilla Games صحبت کرد. او به عنوان یکی از پایه‌های اصلی این بازی ادعا می‌کند که Forbidden West بسیار بزرگ‌تر و بهتر از Zero Dawn خواهد بود و این کار را با بهبود مکانیک‌های نسخه‌ی اول انجام می‌دهد. به عبارت دیگر، هر عنصر و جزئی که در Zero Dawn وجود داشت، با مقیاس بهتر و پرجزئیات‌تر در بازی جدید حاضر می‌شود.

بازی Horizon Forbidden West

بورچ در این باره توضیح داد:

من نمی‌توانم در این مورد زیاد صحبت کنم، ولی می‌توانم بگویم هر آن چه که مردم در مورد Zero Dawn مانند دنیای زیبا، داستان عمیق و گیم پلی فوق العاده دوست داشتند، Forbidden West آن‌ها را بیش‌تر و بهتر خواهد داشت.

همان طور که مشخص است، بورچ اطلاعات زیادی در مورد این بازی دارد؛ مانند این که داستان چگونه پیش خواهد رفت یا این که ماجراجویی‌ها سرنوشت Aloy را چگونه رقم می‌زنند. او نه تنها به عنوان جزئی از از تیم توسعه دهنده، بلکه به عنوان یک بازیکن، حسابی برای تجربه‌ی Forbidden West هیجان زده است.

محیط‌های جدید که Aloy به آن‌ها سفر می‌کند، قبیله‌هایی که با آن‌ها ملاقات می‌کند و داستانی که این سفرها را به یکدیگر مصتل می‌کند همگی فوق العاده هستند. در آغاز و پیش از شروع فیلمبرداری، تیم نویسندگی من را با قوس داستانی آشنا کرد و من در آن زمان مانند کودکی بودم که در کنار یک آتش نشسته و به داستان گوش می‌دهد. من خیلی برای این بازی هیجان زده هستم! من هم یکی از طرفداران بازی هستم و هنگامی که یک از صحنه‌ها را ضبط می‌کنیم، این گونه هستم که نمی‌توانم برای آن مبارزه یا جست و جود در آن محیط صبر کنم! پس بله، من واقعا فکر می‌کنم که مردم حسابی از آن لذت ببرند.

در این نقطه، باید بدانید که بازی Horizon Forbidden West با توجه به شایعات و حدس‌هایی که زده می‌شود، در سال جاری برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. البته، هنوز مشخص نیست که آیا این بازی هم مانند نسخه‌ی اول برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد یا خیر.

در پایان، اگر قصد دارید پیش از عرضه‌ی بازی جدید استودیو Guerilla Games به تجربه‌ی نسخه‌ی اول Horizon بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Horizon Zero Dawn مراجعه کنید. هم چنین، اگر دوست دارید بازی Horizon Forbidden West را به محض عرضه با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی مراجعه کنید.

نظر شما در مورد Forbidden West چیست؟ آیا این بازی می‌تواند مانند گفته‌های اشلی بورچ بهتر و بزرگ‌تر از نسخه‌ی ابتدایی باشد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *