یادداشت, بازی, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5

آشنایی با ربات‌های بازی Horizon Forbidden West

آشنایی با ربات‌ هایی که تاکنون در بازی Horizon Forbidden West فاش شده‌‌اند

در حالی که هر روزه به تاریخ عرضه بازی Horizon Forbidden West نزدیک و نزدیکتر می‌شویم، اطلاعات بیشتری از این بازی به دستمان می‌رسد، اطلاعاتی که اینبار در رابطه با ربات‌هایی است که در بازی حضور دارند. اگر شما نیز دوست دارید بدانید چه ربات‌هایی در بازی وجود دارند و باید با آنان به مبارزه بپردازید، با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

در اینجا ما می‌خواهیم درباره تمامی ربات‌هایی که تا به امروز از بازی Horizon Forbidden West فاش شده‌اند را مورد بررسی قرار دهیم و تمامی اطلاعات لازم در رابطه با آنان را بدانیم. البته بازی Horizon Forbidden West یک بازی جهان باز و اکشن است که هرچه در آن بیشتر غرق شویم ممکن است اطلاعات بیشتری از دنیا و موجودات آن بدست بیاوریم. عبور از مسیرهای سخت و روبرو شدن با ربات‌های شگفت‌انگیز و وحشتناک، از بزرگترین جاذبه‌های بازی Horizon هستند که به نظر می‌رسد Horizon Forbidden West در این جبهه وعده‌های هیجان‌انگیزی به بازیکنان می‌دهد. استودیو Guerrilla Games سازنده سری Horizon تعدادی ربات جدید را معرفی کرده است که در این بازی به نمایش گذاشته خواهند شد، در حالی که احتمالاً چندین ربات دیگر نیز وجود دارند که هنوز معرفی نشده‌اند. اکنون که تنها هنوز چند هفته به عرضه بازی زمان باقی مانده است، ما می‌خواهیم نگاهی به تمامی ربات‌های جدیدی که تاکنون فاش شده‌اند و تمام جزئیاتی که در مورد آنها می‌دانیم، بیندازیم.

ربات SLITHERFANG

ربات SLITHERFANG

بیایید ابتدا بررسی خودمان را با ربات جدیدی که در بازی Horizon Forbidden West معرفی شده است، شروع کنیم. Slitherfang یک مار کبری مکانیکی عظیم و سر به فلک کشیده بوده که بر اساس اطلاعاتی که تاکنون در مورد آن می‌دانیم، دشمنی بسیار سرسخت و ترسناک است. ربات Slitherfang با پژواک‌هایی که ارسال می‌کند، می‌تواند ایلوی را برای مدتی گیج کند، با استفاده از دم خود ایلوی را به اطراف پرتاب کند و به شما جریان‌های اسیدی پرتاب کند. همانطور که گفتیم این ربات بسیار بزرگ و ترسناک است، پیکر این ربات به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند به دور ساختمان‌ها و ویرانه‌های مختلف بپیچد.

ربات CLAWSTRIDER

ربات CLAWSTRIDER

ربات Clawstrider الهام گرفته از دایناسور velociraptor است که جثه بزرگی ندارد و در زمان رویارویی در بازی Horizon Forbidden West خطر کمتری ایلوی را تهدید می‌کند. اما حرکات او ممکن است قابل پیش‌بینی نباشد، پس باید مراقب این ربات باشید. ربات Clawstriders به صورت دسته جمعی یافت می‌شوند و کاملا چابک، زیرک و تهاجمی هستند. با حرکات و جهش‌های سریع‌شان، شناسایی آنها سخت خواهد بود، بازیکنان می‌توانند با استفاده از تجهیزات خود با آنان مبارزه کند. نکته‌ای که در بازی تایید شده این است که شخصیت Aloy می‌تواند از مبارزه با این ربات‌ها صرف نظر کند و از آنان به عنوان اسب استفاده کند.

ربات ROLLERBACK

ربات ROLLERBACK

ما تا به حال نمایش‌های مختلفی از ربات Rollerback دیده‌ایم و می‌دانیم نام اصلی این ربات چیست، اما استودیو گوریلا گیمز در مورد این ربات جدید چیز زیادی نگفته است. بدنه رولربک‌ها از روکش فلزی ضخیم در پشت‌شان تشکیل شده است. ما می‌دانیم که در مبارزات، Rollerback‌ها دوست دارند شبیه توپ بر روی زمین بغلتند و هر چیزی را که در مسیرشان قرار دارد را صاف کنند، همچنین می‌توانند پوشش زرهی خود را که در بالا ذکر کردیم تعمیر کنند، بنابراین برخورد با آنها باید جالب و هیجان‌انگیز باشد.

ربات TREMORTUSK

ربات TREMORTUSK

یکی از ربات‌های جدید بازی Horizon Forbidden West به نام Tremortusks معرفی شد که به صورت واضح نمی‌توان تشخیص داد این ربات قرار است چه خطراتی برای شخصیت دوست داشتنی ما یعنی، ایلوی به همراه داشته باشد. ربات Tremortusks شبیه ماموت‌های عظیمی هستند که با عاج‌های بزرگ دارند. جثه بزرگی که آن‌ها دارند، حاکی از این است که در گذشته جنگجویان باستانی از این حیوانات در جنگ‌های خود استفاده می‌کردند. علاوه بر این مورد، بدنه و جثه ربات Tremortusks از نظر بصری بسیار تاثیرگذار هستند. ربات Tremortusks می‌تواند به سمت شما حمله کند، حتی درخت‌هایی را که در مسیرشان قرار گرفته‌اند رابه زمین بزنند، آنان می‌توانند توپ‌هایی به سمت شما پرتاب کنند و آنان (توپ‌های پرتابی) را با عاج‌های خود شعله‌ور کنند. البته پوشش زرهی که این نوع ربات‌ها دارند آنان را در برابر ضربات مختلف مقاوم می‌کند. این نوع ربات‌ها احتمالا از کشنده‌ترین ربات‌های موجود در بازی هستند.

ربات SUNWING

ربات SUNWING

برخلاف چند رباتی که تاکنون در مورد آنها صحبت کردیم، استودیو Guerrilla Games اطلاعات زیادی درباره ربات Sunwings فاش نکرده است، البته که در بازی Horizon Zero Dawn ربات پرنده بسیاری دیده نمی‌شود پس می‌توانیم بگوییم که با اضافه شدن تعدادی ربات پرنده هیجان و جذابیت بازی چندین برابر می‌شود. سوالاتی که در رابطه با این ربات وجود دارد این است که این ربات چقدر در بازی حضور دارد، رفتار آنان چگونه است یا در موقعیت‌های جنگی چه تهدید و خطراتی برای ایلوی دارند؛ صبر کنید چیزی به عرضه بازی نمانده، همه این سوالات پاسخ داده می‌شوند.

ربات TIDERIPPER

ربات TIDERIPPER

همانطور که در پیش نمایش‌ها دیدیم بازی Horizon Forbidden West دارای بخش‌هایی است که ایلوی می‌تواند در زیر آب شنا کند و به نوعی بخش‌های زیرآبی به بازی اضافه شده است. با این تفاسیر، پس باید با ربات‌هایی که می‌توانند در زیر آب نیز شنا کنند، روبرو شویم. ربات‌های Tideripper نمونه‌ای از این ربات‌های زیرآبی هستند، که باید با آنان مبارزه کنید. ما تاکنون اطلاعات کمی در مورد این نوع ربات داریم، مخصوصاً وقتی صحبت از نحوه عملکرد آن در جنگ می‌شود. با این اطلاعات اندک، حداقل ما چندین تصویر از این ربات زیرآبی در پیش نمایش‌های مختلف دیده‌ایم.

ربات SHELLSNAPPER

ربات SHELLSNAPPER

ربات Shellsnapper یکی دیگر از ربات‌های بازی Horizon Forbidden West بود که برای اولین بار معرفی شد. با توجه به طراحی بصری متمایز آن، به راحتی می‌توان فهمید که چرا گوریلا گیمز تصمیم گرفت آن را زودتر به نمایش بگذارد. ربات Shellsnapper شبیه یک لاک پشت مکانیکی عظیم الجثه است که تمایل دارد در باتلاق‌ها و زیر آب‌ها زندگی کنند. این ربات به خاطر پشته‌ای که روی سطح بدن خود دارد که دارای شاخ و برگ‌های فراوانی است، به ندرت می‌توان آن را دید. از نظر تهاجمی می‌توانیم بگوییم که این ربات می‌تواند حرکت‌های مختلفی از خود نشان دهد. البته که در مورد حرکت و رفتارهای تهاجمی این ربات سوالات بسیاری وجود دارد که با عرضه بازی می‌توانیم به پاسخ سوالاتمان برسیم.

ربات CLAMBERJAW

CLAMBERJAW

Clamberjaw الهام گرفته از بابون‌ها، این پتانسیل را دارند به یکی از جالب‌ترین ربات‌های جدید بازی Horizon Forbidden West تبدیل شوند که صرفاً براساس طراحی بصری فوق‌العاده‌ای به اجرا درآمده‌اند. گوریلا گیمز گفته است که این ربات‌های میمون‌سانیان به بازیکنان به صورت دسته‌ای حمله می‌کنند و سریع، خشن و چابک خواهند بود. آنها علاوه بر وارد کردن ضربه‌های مرگبار با چنگال و دم خود، قادر خواهند بود از دیوارها بالا بروند و با حملات مختلف از فاصله دور به Aloy ضربه بزنند. به عبارتی دیگر، آن‌ها تمام عناصر مناسب را در اختیار دارند تا در صورت تصمیم به نبرد، هیجان‌انگیزترین میزان چالش را برای ایلوی ایجاد کنند.

ربات BRISTLEBACK

ربات BRISTLEBACK

یکی دیگر از ربات‌هایی که به تازگی در بازی Horizon Forbidden West دیده شده است ربات Bristleback است که ما اطلاعات کمی در مورد آن داریم. براساس تصاویری که ما از این ربات دیدیم متوجه شدیم که ربات Bristleback دارای چنگک و عاج‌هایی است که می‌تواند با استفاده از آنان در نبردها شرکت کند. در تریلرهایی که از بازی نشان داده شده چند نمایش از این ربات‌ها دیده می‌شد که توسط گروه شورشی Regalla به تسلط درآمده بودند. هنوز ما اطلاع دقیقی نداریم که آیا می‌توان از آنان به عنوان ابزار حمل و نقل استفاده کرد یا خیر. تا زمانی که خودمان در بازی با آنها روبرو نشویم از این موضوع مطلع نخواهیم شد.

ربات BURROWER

ربات BURROWER

Burrower اساساً انواع جدیدی از Watcher‌های بازی Horizon Zero Dawn هستند که قابلیت‌های حرکت در زیر آب را دارند. ربات Burrower ترکیبی از گورکن و سمور هستند که هم در خشکی می‌توانند زندگی کنند و هم در آب. این نوع ربات‌ها اگر حضور دشمنی در اطراف خود حس کنند، می‌توانند با صداهای بلندی که ایجاد می‌کنند ربات‌های بزرگ و تهاجمی اطراف خود را باخبر کنند. البته خودشان نیز در این حمله شرکت می‌کنند. جالب‌ترین ویژگی Burrower همانطور که از نامش پیداست، فرو رفتن در عمق زمین و سپس خروج از مکان‌های غیرمنتظره است.

سخن آخر

در آخر امیدواریم با این مقاله توانسته باشیم با شما اطلاعاتی در رابطه با ربات‌های بازی Horizon Forbidden West به اشتراک بگذاریم و امیدواریم از این محتوا لذت برده باشید. همواره منتظر نظرات شما خواهیم بود.

منبع: Gamingbolt

اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://bit.ly/3ASZnPX https://yun.ir/yk0snc https://zx1.ir/StQeM
https://b2n.ir/b24814 https://is.gd/BeKDKr https://tinyurl.com/5ywyupub

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *