تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Rainbow Six Extraction

بازی Rainbow Six Extraction

اگر به تازگی بازی Rainbow Six Extraction را تهیه کرده‌اید و می‌خواهید علاوه بر سلاخی تمام دشمنان تروفی‌ها و اچیومنت‌های آن را هم به دست آورید، راهنمای تروفی Rainbow Six Extraction را از دست ندهید.

بازی Rainbow Six Extraction یک نسخه فرعی از Rainbow Six Siege بوده که با الهام‌گیری از رویداد Outbreak ساخته شده است. به عبارتی دیگر، Outbreak یکی از رویدادهای محدود بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۸ بود که در طی آن، بازیکنان درست مانند سایر آثار Horde Shooter باید با دسته‌های بزرگی از دشمنان مبارزه می‌کردند. ریبنو سیکس اکسترکشن بر پایه مکانیک‌های رینبو سیکس سیج ساخته شده و اگر پیش از این به تجربه این شوتر فوق‌العاده محبوب پرداخته باشید، Extraction حس آشنایی به شما منتقل می‌کند. این بازی شما را در قالب تیم‌های سه نفره قرار می‌دهد و به نبرد موجوداتی به نام Archaean می‌فرستد. کار تیمی و هماهنگی میان اعضا یکی از مهم‌ترین راه‌های موفقیت در بازی مورد بحث به شمار می‌رود.

برخلاف بازی Rainbow Six Siege، بازی Rainbow Six Extraction یک اثر Co-op با محوریت مبارزات بازیکن علیه هوش مصنوعی یا PvE است. البته توجه کنید که قابلیت تجربه این بازی به صورت تنهایی وجود دارد و اگر دوستی برای این کار ندارید، از بازی کردن محروم نخواهید شد. خبر خوب دیگری که وجود دارد، این است که حالت Solo اکسترکشن به شکل عجیبی متعادل یا بالانس بوده و اگر تنهایی به تجربه آن بپردازید، به مشکل خاصی برخورد نمی کنید. البته اگر می‌خواهید درجه سختی را روی گزینه‌های دشوارتر قرار دهید، به کمک بازیکنان اتفاقی (Random) یا دوستان خود نیاز پیدا دارید.

 • سختی کسب تروفی پلاتینیوم: ۶ از ۱۰
 • مدت زمان تقریبی برای کسب همه تروفی‌ها: بیش از ۵۰ ساعت (این موضوع به مهارت بازیکن و هم‌تیمی‌های او هم بستگی دارید)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: ۴۳ (۱trophy، ۳trophy، ۱۳trophy، ۲۶trophy)
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: ندارد (برای تجربه بازی Rainbow Six Extraction اتصال به اینترنت ضروری است)
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: ندارد؛ شما هیچ یک از تروفی‌های بازی را از دست نمی‌دهید و می‌توانید هر موقع که خواستید به سراغ آزاد کردن آن‌ها بروید
 • تعداد تروفی‌های گلیچ‌شده: هنوز تروفی گلیچ‌شده خاصی شناسایی نشده است
 • آیا درجه سختی (Difficulty) بازی Rainbow Six Extraction روی روند کسب تروفی‌ها تاثیر می‌گذارد؟ بله، باید حداقل پنج Assignment یا Crisis Difficulty Incursion را پشت سر بگذاریذ
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: برای کسب همه تروفی‌ها، باید حداقل ۲۰ ماموریت را در هر یک از چهار Region تکمیل کنید. البته عدد مذکور حداقل بوده و به احتمال زیاد باید ماموریت‌های بیشتری را پشت سر بگذارید
 • آیا امکان انتخاب مراحل وجود دارد؟ بله، شما می‌توانید تمام ماموریت‌ها را هرچند بار که دوست دارید تکرار کنید

اقدامات لازم برای کسب تروفی پلاتینیوم بازی Rainbow Six Extraction

قدم اول: به روال طبیعی بازی کنید و مکانیک‌های پایه را یاد بگیرید

هنگامی که برای اولین بار وارد بازی Rainbow Six Extraction می‌شوید، بازی شما را به سمت یک سری ماموریت‌های آموزشی می‌فرستد که باید آن‌ها را انجام دهید. شما می‌توانید این مراحل آموزشی را Skip کرده و یک راست به سراغ ماموریت‌های اصلی بروید؛ اما بهتر است برای یاد گرفتن مکانیک‌های پایه و چگونگی تکمیل ماموریت‌ها آن‌ها را نادیده نگیرید. به محض اینکه بخش Tutorial به اتمام رسید، آزاد هستید به روش دلخواه خود به سراغ ماموریت‌ها و Objectiveهای مختلف بروید. هنگامی که Incursionها را انجام می‌دهید، XP به دست آورده و Level خود را بالاتر می‌برید. هنگامی که Level شما بالا می‌رود به مناطق، آیتم‌ها و اپراتورهای (منظور شخصیت‌های قابل کنترل است) جدیدی دسترسی پیدا می‌کنید. پس شما می‌توانید با بازی کردن و تکمیل ماموریت‌ها روند پیشرفت بازی که با نام Progression Milestones را رو به جلو ببرید و به مرور گزینه‌های جدیدی آزاد کنید.

قدم دوم: تکمیل Research Objectiveها و Point of Interestها

به محض اینکه با اصول ابتدایی بازی آشنا شدید و مراحل آموزشی را پشت سر گذاشتید، باید تمرکز خود را روی Research Objectiveها و به دست آوردن تروفی‌های مربوط به Point of Interestها بگذارید. تکمیل Research Objectiveها XP خوبی به شما می‌دهد که می‌توانید با استفاده از آن، Level خود را بالا برده و React Techهای جدیدی آزاد کنید. تنها نکته‌ای که در این میان باید به آن اشاره کرد، این است که برای به دست آوردن تروفی‌های مربوط به Point of Interestها، باید به صورت Solo با آن‌ها تعامل برقرار کنید.

قدم سوم: انجام ماموریت‌های سخت‌تر، تمیز کردن نقشه‌ها و Grinding

پس از تجربه طولانی مدت بازی، خواسته یا ناخواسته مراحل به تکرار می‌افتند و باید برای کسب XP بیشتر آن‌ها را به صورت مجدد تکرار کنید. از طرفی دیگر، برخی دشمنان که برای تکمیل برخی اهداف خاص مورد نیاز هستند، تنها در Threat Levelهای بالا یافت می‌شوند. بنابراین، باید همواره به فکر بالا بردن Level و پیدا کردن اپراتور مناسب با توجه به سبک بازی خود باشید.

اما نیاز به قوی کردن اپراتورها به این نقطه ختم نمی‌شود و برای آزاد کردن برخی تروفی‌های دیگر باید Level بالایی داشته باشید. برای مثال، برای به دست آوردن یکی از تروفی‌های بازی، باید پنج Crisis Incursion یا Assignment را در حالی تکمیل کنید که در پایان مرحله حداقل ۳۰,۰۰۰ واحد XP جمع شده باشد. یا در نمونه‌ای دیگر، باید برای کسب تروفی High Score، یک Incursion را با ۵۵,۰۰۰ واحد XP جمع‌آوری شده به پایان برسانید. به طور کلی، در روند کسب تروفی پلاتینیوم بازی Rainbow Six Extraction، به Level-Up و ارتقا سطح اپراتورها نیاز پیدا خواهید کرد.

بازی Rainbow Six Extraction
Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Platinum Performance

تمام تروفی‌های بازی Rainbow Six Extraction را به دست آورید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

درست مانند هر اثر دیگری، هنگامی که تمامی تروفی‌های بازی Rainbow Six Extraction را به دست آورید، تروفی پلاتینیوم آن به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Slap Fight

سه نفر از دشمنان را با Melee Attack مورد اصابت قرار دهید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

همان‌طور که بخش توضیحات این تروفی نشان می‌دهد، برای کسب آن کافی است با استفاده از دکمه R3 (:R3:)، سه نفر از دشمنان را بزنید. البته توجه کنید که Melee Attackهای معمولی زیاد قدرتمند نیستند و بیشتر برای عقب راندن دشمنان کوچک‌تر مانند Gruntها به درد می‌خورند.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Vertigo

۱۰۰ نفر از دشمنان را Stun یا گیج کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برای Stun یا گیج کردن دشمنان راه‌های متفاوتی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توانیم به قابلیت GRZMOT Mine شخصیت Ela اشاره کنیم. البته یک سری Stun Grenade هم وجود دارند که می‌توانید با استفاده از هر اپراتوری آن‌ها را انتخاب کرده و به میدان مبارزه ببرید. هنگامی که از قابلیت ذکر شده استفاده می‌کنید یا Stun Grenadeها را به سمت دشمن می‌فرستید، آن‌ها برای یک مدت کوتاه Stun می‌شوند و نمی‌توانند کار خاصی مانند حمله یا دفاع انجام دهند. در این برهه زمانی، می‌توانید به آن‌ها حمله کرده و کارشان را یک‌سره کنید. برای کسب تروفی Vertigo بازی Rainbow Six Extraction باید ۱۰۰ نفر از دشمنان را با هر روشی که دوست دارید، Stun کنید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Boom

۵۰ نفر از دشمنان را با مواد منفجره یا Abilityها بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برخی از اپراتورها دارای قابلیت یا Abilityهایی هستند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به طور مستقیم به دشمنان آسیب وارد کنید. البته این قابلیت‌ها به طور معمول برای کشتن دشمنان به اندازه کافی قدرتمند نیست و بهتر است برای کسب تروفی Boom، به فکر استفاده از مواد منفجره React Tech باشید.

به هر حال، در ادامه می‌توانید لیست اپراتورهایی که قابلیت‌شان به دشمنان آسیب وارد می‌کند را مشاهده کنید:

 • Hibana
 • Sledge
 • Jager
 • Fuze
 • Smoke
 • Tachanka
 • Capitao
 • Gridlock

مواد منفجره و آیتم‌های انفجاری React Tech هم عبارتند از:

 • Impact Damage
 • Claymore
 • Fragmentation Grenade
 • Nitro Cell

روش انتخابی بستگی به خود شما دارد و باید با هر راه‌حلی که راحت‌تر هستید، روند کسب تروفی را دنبال کنید. تنها باید با استفاده از روش‌های مذکور ۵۰ نفر از دشمنان را بکشید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Eagle Eye

۵۰ نفر از دشمنان را با React Techها اسکن کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برخی از Abilityها و React Techها وجود دارند که قادر به اسکن دشمنان و نمایش اهداف ماموریت هستند. دو اپراتور Alibi و Lion می‌توانند با استفاده از قابلیت خود دشمنان را برای مدت کوتاهی اسکن کرده و آن‌ها را با رنگ مشخصی نشان دهند. دو React Tech با نام‌های Scan Mine و Scan Grenade هم وجود دارند که قادر به اکسن کردن دشمنان هستند. با استفاده از هر روشی که دوس دارید، ۵۰ نفر از دشمنان را اسکن کنید تا تروفی Eagle Eye بازی Rainbow Six Extraction را به دست آورده باشید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Stayin’ Alive

سه نفر از هم‌تیمی خود را Revive کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

اپراتورهای بازی Rainbow Six Extraction هنگامی که از حد معنی بیشتر آسیب دریافت کنند، Knock Down (که خود بازی از آن با نام DBNO یاد می‌کند) می‌شوند. هنگامی که یک اپراتور در این شرایط قرار بگیرد، می‌تواند توسط هم‌تیمی‌های خود Revive شود تا به جریان مبارزه بازگردد. البته اگر با استفاده از قابلیت شخصیت Doc یا آیتم Revive Kit React Tech خود را Revive کنید، باز هم تروفی را به دست خواهید آورد. هنگامی که سه نفر را Revive کردید، تروفی Stayin’ Alive برای شما آزاد خواهد شد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Keep ‘Em Comin’

پنج نوع مختلف از دشمنان را در یک Incursion واحد بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برای به دست آوردن تروفی Keep ‘Em Comin’ باید در یک ماموریت Incursion واحد، پنج نوع مختلف از دشمنان را بکشید. این کار زیاد سختی نیست و خود شما احتمالا به صورت طبیعی آن را به دست خواهید آورد. کافی است یک مرحله Incursion را آغاز کنید و انواع مختلفی از دشمنان مانند Gruntها، Spikerها، Breacherها، Bloatersها و… را بکشید. فقط توجه کنید که نابود کردن Nestها و Blinding Sporeها هم در روند کسب این تروفی حساب می‌شوند و نابود کردن آن‌ها مساوی با کشتن دو نوع مختلف از دشمنان است.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Dissected

۵۰ عدد از Nestها را نابود کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

شما می‌توانید این Nestها را در تمامی Incursionهای بازی Rainbow Six Extraction پیدا کرده و آن‌ها را نابود کنید. Nestها در واقع همان نقطه‌هایی هستند که دشمنان از آن‌ها Spawn شده و به سمت شما حمله می‌کنند. روش‌های مختلفی مانند شلیک کردن و استفاده از مواد منفجره برای نابود کردن این Nestها وجود دارد؛ اما برای به دست تروفی Dissected باید آن‌ها را با Melee Attack نابود کنید. برای این کار، کافی است به آن‌ها نزدیک شود و با فشردن دکمه R3 (:R3:)، نابودشان کنید. فقط توجه داشته باشید این عمل هنگامی موفق تلقی می‌شود که پس از زدن دکمه R3، انیمیشن خاص آن اجرا شود. ۵۰ بار این روند را روی Nestها انجام دهید تا تروفی مذکور را به دست آورید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Defused

۵۰ عدد از Breacherها یا Bloaterها را Take down کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Breacherها و Bloaterها دشمنان خزنده‌ای هستند که به ترتیب یک کیسه قرمز و سبز رو پشت خود دارند. هنگامی که به این کیسه‌های رنگی شلیک کنید، منفجر می‌شوند و موج و گاز سمی خاصی را از خود آزاد می‌کنند. به هر حال، شلیک کردن به این نوع از دشمنان برای کسب Defused بیهوده است و باید با استفاده از دکمه R3 آن‌ها را به اصطلاح Take Down کنید. شما می‌توانید Take Downهای مورد نیاز را با استفاده از مخفی‌کاری و حرکت از سایه‌ها انجام دهید؛ ولی فراموش نکنید که Breacherها و Bloaterها زیاد حرکت می‌کنند و منتظر شما نمی‌مانند. البته یک راه دیگر نیز در این میان وجود دارد که بهره بردن از Stun Grenadeها است. این نارنجک‌های گیج‌کننده را به سمت دشمنان مذکور پرتاب کرده و سپس با نزدیک شدن، آن‌ها را Take Down کنید. این روند را روی ۵۰ عدد از Breacherها یا Bloaterها انجام دهید تا این تروفی را هم آزاد کرده باشید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Eeeeeeeew

۷۵ عدد از Sludgeها را با استفاده از مواد منفجره بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Sludgeها در واقع همان موجودات ژله مانند و لزجی هستند که برخی اوقات به سقف ساختمان‌ها می‌چسبند. اگر شما به این موجودات قرمز و ژله‌ای نزدیک شود و آن‌ها را از حضور خود آگاه کنید، به دنبال‌تان می‌آیند. هنگامی که به Sludgeها شلیک کنید از سقف می‌افتند و اگر دوباره به آن‌ها آسیب بزنید، تازه به سه قسمت تبدیل می‌شوند. هنگامی که به سه قسمت درآمدند، تازه قادر به کشتن آن‌ها هستید. حالا برای اینکه بتوانید تروفی Eeeeeeeew بازی Rainbow Six Extraction را به دست آورید، باید ۷۵ عدد از این Sludgeها را با استفاده از مواد منفجره بکشید. بهترین وسیله برای انجام این کار، انتخاب Fragmentation Grenadeها است که همه اپراتورهای بازی می‌توانند از آن استفاده کنند. توجه داشته باشید که پس از سه قسمتی شدن Sludgeها اگر آن‌ها را بکشید، سه Kill مجزا برای شما ثبت می‌شود و با توجه به همین موضوع، سختی کسب تروفی برای شما یک سوم است.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Clear ‘Em Out

۱۰۰ عدد از Gruntها را بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Gruntها رایج‌ترین و پرتعدادترین دشمنان بازی Rainbow Six Extraction به شمار می‌روند که در تمام طول بازی با آن‌ها روبرو می‌شوید. Gruntها موجودات انسان مانندی هستند که روی دستان خود تیغ‌های بزرگی دارند و با استفاده از آن‌ها، به شما آسیب وارد می‌کنند. اگر به سر Gruntها شلیک کرده یا به اصطلاح آن‌ها را هدشات کنید، بلافاصله می‌میرند. اگر هم موفق به هدشات کردن آن‌ها نشدید، می‌توانید با هر روش دیگری آن‌ها را از صحنه روزگار محو کنید. به هر حال، ۱۰۰ نفر از این Gruntها را با استفاده از هر روشی که می‌خواهید بکشید تا تروفی Clear ‘Em Out برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Don’t Talk to Rangers

۱۵۰ عدد از Tormentor و Spikerها را بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Spikerها پس از Gruntها، رایج‌ترین دشمن بازی Rainbow Six Extraction‌ هستند و تنها دستان بزرگ‌تری دارند. این دسته از دشمنان، از دور اشیا خاصی را مانند گلوله به سمت شما شلیک کرده و با استفاده از دستان خود، از سرشان محاظفت می‌کنند. در این میان باید بدانید Tormentorها هم می‌توانند مانند Spikerها از دور به شما شلیک کنند؛ اما تنها در مواقع خاصی ظاهر شده و زیاد پرتعداد نیستند. Tormentorها نسبت به Spkierها بلندتر و لاغرتر هستند و مواد منفجره خاص خود را به سمت بازیکن شلیک می‌کنند. نقطه ضعف این دسته از دشمنان نیز سر آن‌ها است و می‌توانید با هدشات کردن Tormentorها، آسیب بیشتری به آن‌ها وارد کنید. حالا برای اینکه بتوانید تروفی Don’t Talk to Rangers را به دست آورید، باید به طور مجموع ۱۵۰ نفر از Spikerها یا Tormentorها را بکشید. آزاد کردن این تروفی زیاد سخت نیست و به احتمال زیاد خود شما به صورت طبیعی آن را به دست خواهید آورد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Tidying Up

۳۰ عدد از Blinding Sporeها را بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Blinding Sporeها گونه خاصی از دشمنان هستند که در برخی از مواقع می‌توانید آن‌ها را هنگامی که به دیوار چسبیده‌اند، مشاهده کنید. اگر به این دسته خاص از دشمنان که ظاهری مانند توپ‌های چسبنده کوچک و زرد دارند نزدیک شوید، به شما می‌چسبند و اگر نتوانید آن‌ها را پس از مدتی از خود جدا کنید، منفجر می‌شوند. به هر حال، کشتن Blinding Sporeها زیاد سخت نیست و برای کسب تروفی Tidying Up، کافی است ۳۰ عدد از آن‌ها را بکشید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap No Hugs

۵۰ عدد از Rooterها را بدون اینکه توسط آن‌ها گرفته شوید، بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Rooterها گونه قدرتمندی از دشمنان بازی Rainbow Six Extraction هستند که روی چهار پا راه می‌روند و هنگام حمله، از خود موج خاصی ساطع می‌کنند. اگر یکی از این موج‌ها به شما برخورد کند، درون آن‌ها گیر میفتید و تا زمانی که موفق به خروج از آن نشوید، به تدریج آسیب دریافت می‌کنید. حالا برای اینکه بتوانید تروفی No Hugs را آزاد کنید، باید ۵۰ عدد از این Rooterها را در حالی بکشید که در موج ساطع شده از آن‌ها گیر نکرده باشید. این گونه از دشمنان خط HP زیادی دارند و برای کشتن آن‌ها، باید حسابی به سمت‌شان شلیک کنید. اما اگر دنبال نقطه ضعف Rooterها می‌گردید، باید ناحیه پشتی گردن آن‌ها را نشانه بگیرید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Defeated

پنج نفر از Smasherها را Take Down کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Smasherها دشمنان بزرگ و قدرتمندی هستند که می‌توانید آن‌ها را حین Cautious Threat Level یا بالاتر در خارج از Elite Capture Area مشاهده کنید. این دسته از دشمنان از خط سلامتی زیادی برخوردار هستند و به همین خاطر، بهتر است همیشه نقطه ضعف‌شان که در پشت آن‌ها قرار دارد را نشانه بگیرید. اما بهترین راه کشتن Smasherها این است که از سمت پشت به آن‌ها نزدیک شوید و سپس با فشردن دکمه R3، آن‌ها را Take Down کنید. علاوه بر این، می‌توانید این دسته از دشمنان را هم مانند سایرین با استفاده از Stun Grenade گیج کرده و سپس آن‌ها را Take Down کنید. هنگامی که پنج عدد از این دشمنان را با استفاده از Take Down بکشید، تروفی Defeated بازی Rainbow Six Extraction را به دست خواهید آورد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Regicide

۱۰ عدد از Apexها را بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Apexها نادرترین گونه دشمنان در بازی Rainbow Six Extraction هستند که تنها در مراحلی با Threat Level بالا آن‌ها را مشاهده می‌کنید. Apexها هم می‌توانند درست مانند Tormentorها از دور به شما شلیک کنند و در همین حین، در محیط جا به جا شوند. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر تیر Apexها به شما برخورد کند، برای چند ثانیه‌ای بینایی خود را از دست می‌دهید. علاوه بر این، دشمنان مذکور می‌توانند همزمان مبارزه با شما، Archaeanهای دیگری را Spawn کنند. به هر حال، هنگامی که ۱۰ عدد از این Apexها را کشتید، تروفی Regicide را به دست خواهید آورد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Reaper

۳۰ عدد از Sowerها را بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Sowerها دسته دیگری از دشمن‌ها هستند که روی چهار پای خود راه می‌روند و از لحاظ اندازه، شباهت زیادی به Breacherها و Bloaterها دارند. این گونه از دشمنان به صورت مستمر در محیط جا به جا می‌شوند و مین‌های قرمز رنگی را روی زمین کار می‌گذارند. هنگامی که از نزدیک این مین‌های قرمز رنگ شوید، منفجر می‌شوند و تا چندین ثانیه قدرت حرکت و بینایی شما را مختل می‌کنند. البته که نیازی به نگرانی درباره این موضوع نیست و شما می‌توانید مین‌های مذکور را با شلیک کردن به آن‌ها، از کار بیندازید. Sowerها درست مانند Rooterها از HP زیادی برخوردار هستند و باید برای کشتن آن‌ها کمی حوصله به خرج دهید. فقط توجه داشته باشید که نقطه ضعف این دسته از دشمنان درست روی شکم آن‌ها قرار دارند و باید به همین ناحیه شلیک کنید. ۳۰ عدد از این Sowerها را با استفاده از روش‌های دلخواه خود بکشید تا تروفی Reaper بازی Rainbow Six Extraction برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Adrenaline

یکی از دشمنان را هنگامی که روی زمین دراز کشیده‌اید، بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

آزاد کردن تروفی Adrenaline کار زیاد سختی نیست و برای به دست آوردن آن کافی است هنگامی که روی زمین خوابیده‌اید (یا به اصلاح خود بازی هنگامی که در حالت Prone قرار دارید)، یکی از دشمنان را بکشید. بهترین راه ممکن برای کسب این تروفی، دراز کشیدن روی زمین و شلیک به دشمنان ضعیف‌تر مانند Gruntها است.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Dark Reflection

یک Protean را بکشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Proteanها گونه خاصی از دشمنان رینبو سیکس اکسترکشن هستند که تنها در مراحلی به چشم می‌خورند که دارای Final Area Objective می‌شوند. در این دسته از مرحل یک سری پورتال‌های عجیب با نام Singularity وجود دارند که اگر وارد آن‌ها شوید، با Proteanها برخورد می‌کنید. یک عدد از این Proteanها را بکشید تا تروفی Dark Reflection برای شما آزاد شود.

Proteanها در واقع حکم باس فایت را دارند و نسخه Archaean اپراتورهای بازی هستند. آن‌ها به شکل مبهمی اپراتوری که بر اساس آن شکل گرفتند را نشان می‌دهند و می‌توانند از دور به به سمت شما تیراندازی کنند. Proteanها به صدت قدرتمند هستند و بهتر است با بهترین اپراتور و آیتم‌های خود به جنگ با آن‌ها بروید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Welcome Home

یکی از اپراتورهای خود را آزاد کنید (نجات دهید)

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

هنگامی که در Incursionها جان خود را از دست دهید، اپراتور شما با وضعیت MIA یا گمشده در جنگ شناخته می‌شود. البته که این پایان کار نیست و می‌توانید اپراتور از دست داده را در همان منطقه‌ای که جان خود را از دست دادید، آزاد کنید. این کار را زمانی می‌توانید انجام دهید که پس از مردن و مراجعه مجدد به همان منطقه، با ماموریت MIA Operator روبرو شوید. در ادامه، کافی است ماموریت را دنبال کرده و اپراتور خود را هنگامی که روی درخت بیگانگان قرار گرفته، آزاد کنید. اگر در حین این مرحله شکست بخورید، اپراتور MIA شده دوباره در دسترس قرار می‌گیرد؛ اما این دفعه میزان قابل توجهی از XPهای کسب شده خود را از دست می‌دهید. به هر حال، هنگامی که برای بار اول این ماموریت را با موفقیت پشت سر بگذارید و اپراتور خود را آزاد کنید، تروفی Welcome Home را به دست می‌آورید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Unscathed

یک مرحله Incursion را در حالی به اتمام برسانید که تمام Objectiveها را کامل کرده باشید و خط سلامتی شما هم بالاتر از ۸۰ درصد باشد

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برای به دست آوردن این تروفی، باید یکی از Incursionها را در حالی به اتمام برسانید که تمامی Objectiveهای هر سه Area را کامل کرده باشید و خط سلامتی شما نیز بالای ۸۰ درصد باشد. هنگامی که Incursionها را آغاز می‌کنید، خط سلامتی شما ۱۵۰ درصد (۱۰۰ درصد Normal Health خود اپراتور و ۵۰ درصد Bonus Health) است. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم، این است که امکان پر کردن Normal Health وجود ندارد و قادر به احیا آن نیست. اما با این وجود، تروفی Unscathed از شما می‌خواهد یکی از Incursionها را در حالی به پایان برسانید که Normal Health شما بیشتر از ۸۰ درصد باشد و Bonus Health در این روند اصلا مهم نیست. بنابراین هنگام مبارزات حواس خود را حسابی جمع کنید تا به مشکل خاصی برخورد نکنید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Big City Calling

۲۰ ماموریت یا Objective را در نیو یورک (New York) کامل کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

نیو یورک اولین منطقه‌ای است که در بازی Rainbow Six: Extraction به آن دسترسی پیدا می‌کنید و شامل بخش‌هایی مانند Monolith، Gardens، Liberty Island و Police Station می‌شود. هنگامی که ۲۰ ماموریت را در نیو یورک به پایان برسانید، تروفی Big City Calling برای شما آزاد خواهد شد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Fresco Bound

۲۰ ماموریت یا Objective را در سن فرانسیسکو (San Francisco) به پایان برسانید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

سن فرانسیسکو نام دومین منطقه‌ این بازی است که از Progression Level چهار به آن دسترسی پیدا می‌کنید. این منطقه شامل بخش‌هایی مانند Tenderloin، Enterprise Space Foundation و Apollo Casino & Resort می‌شود. ۲۰ ماموریت را در سن فرانسیسکو تکمیل کنید تا تروفی Fresco Bound برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap To the North

۲۰ ماموریت یا Objective را در آلاسکا (Alaska) به اتمام برسانید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

آلاسکا سومین منطقه بازی Rainbow Six Extraction است که در Progression Level هفت به آن دسترسی پیدا می‌کنید. این منطقه شامل بخش‌هایی مانند Eurydice Valley، Orpheus Research Center و Nome می‌شود. ۲۰ ماموریت را در آلاسکا تکمیل کنید تا تروفی To the North برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Consequential

۲۰ ماموریت یا Objective را در Truth or Consequences تکمیل کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Truth or Consequences نام چهارمین و آخرین منطقه بازی Rainbow Six Extraction است که در لول ۱۱ به آن دسترسی پیدا می‌کنید. این منطقه شامل بخش‌هایی مانند Sierra County Hospital، Downtown و Dam می‌شود. برای به دست آوردن تروفی Consequential کافی است ۲۰ ماموریت یا Objective را در منطقه Truth or Consequences به اتمام برسانید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Unflinching

در Sub-Zone سوم و پس از آن ۱۵ عدد Objective را در حال تکمیل کنید که Knock Down نشده باشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

این تروفی از شما می‌خواهد که از Sub-Zone سوم به بعد یک منطقه (فرقی نمی‌کند که کدام منطقه را انتخاب کنید) بروید و بدون اینکه Knock Down یا DBNO شوید، ۱۵ عدد از Objectiveها را کامل کنید. از آنجایی که درجه سختی، Threat Level یا مسائل دیگر در روند کسب تروفی Unflinching بازی Rainbow Six Extraction اهمیتی ندارد، بهتر است به سراغ Incursionها روی پایین‌ترین درجه سختی بروید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap To Do

پنج ماموریت یا Objective متفاوت را تکمیل کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

این تروفی زمانی به شما تعلق می‌گیرد که در طی Incusrionها پنج ماموریت یا Objective متفاوت را انجام داده باشید. به طور کلی ۹ عدد Objective مختلف در بازی وجود دارد که برای این تروفی، انجام دادن پنج عدد از آن‌ها کافی خواهد بود. البته به احتمال زیاد خود شما با ادامه روند طبیعی، تروفی To Do را به دست خواهید آورد.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap High Score

در یک Incursion واحد، ۵۵,۰۰۰ واحد XP به دست آورید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

این تروفی زمانی به شما تعلق می‌گیرد که در روند یک Incursion واحد، ۵۵,۰۰۰ واحد XP به دست آورید. برای این کار، باید به تجربه حالت Maelstrom Protocol بپردازید که به گونه‌ای حکم بخش Ranked بازی را دارد. در این حالت که قابلیت تجربه آن به صورت Solo وجود ندارد، به همراه دو بازیکن دیگر وارد نقشه می‌شوید و باید ماموریت‌ها را به اتمام برسانید. نکته‌ای که در مورد حالت Maelstrom Protocol وجد دارد، این است که مراحل پس از سه Sub-Zone تمام نمی‌شوند و می‌توانید به بازی کردن ادامه دهید. در این شرایط باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا XP نهایی شما بیشتر شود.

در حالت Maelstrom Protocol هر مرحله‌ای را که پشت سر می‌گذارید نسبت به مرحله قبل سخت‌تر می‌شود؛ اما در همین حال XP بیشتری نسبت به حالت‌های معمولی به دست می‌آورید. به طور کلی، برای به دست آوردن ۵۵,۰۰۰ واحد XP باید حداقل به Sub-Zone ششم برسید و سپس تروفی را آزاد کنید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Specialist

در طی پنج Assignment یا Crisis Incursion حداقل ۳۰,۰۰۰ واحد XP به دست آورید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برای آزاد کردن تروفی Specialist باید در طی پنج Assignment یا Crisis Incursion حداقل ۳۰,۰۰۰ واحد XP کسب کنید. فقط توجه داشته باشید که باید این کار را در هر دور از دو حالت مذکور انجام دهید و منظور کسب ۳۰,۰۰۰ واحد XP به صورت مجموع نیست. Assignmentها حالت‌های خاص هفتگی هستند که کارهای مختلفی از شما می‌خواهند و Threat Level آن‌ها همیشه در بالاترین حد ممکن قرار دارد. البته باید بدانید که تجربه این حالت تنها به همراه دو بازیکن واقعی دیگر ممکن است؛ حال چه دو نفر دیگر از دوستان شما باشند یا بازیکنانی که از طریق Matchmaking انتخاب شده‌اند.

از آنجایی که درجه سختی Assignmentها در بالاترین حد ممکن قرار دارد، به ازای تکمیل آن‌ها XP قابل توجهی به دست می‌آورید. بنابراین، اگر Assignmentها را با موفقیت پشت سر بگذارید و در طی آن‌ها Objectiveها را هم تکمیل کنید، به دست آوردن ۳۰,۰۰۰ واحد XP کار زیاد سخت و دور از ذهنی نیست. پنج دفعه این روند را تکرار کنید تا تروفی مذکور برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Mission Probable

یک Incursion را در حالی به اتمام برسانید که همه Objectiveها تکمیل شده‌اند و هیچ کس نمرده است

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

تروفی Mission Probable زمانی به دست می‌آید که در طی یک Incursion، تمام Objectiveهای هر سه Sub-Zone را کامل کنید و مرحله را در حالی به اتمام برسانید که هیچ یک از افراد تیم به صورت کامل نمرده باشد. منظور از مردن کامل ورود به حالت MIA است؛ وگرنه Knock Down شدن یا ورود به حالت DBNO ایرادی ندارد. درست مانند تروفی Unflinching، شما می‌توانید این تروفی را روی Threat Level و درجه سختی دلخواه خود به پایان برسانید و از این لحاظ محدودیتی ندارید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Out With the Boys

تمام Objectiveهای یک Incursion را با یک اپراتور مذکر به پایان برسانید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برای به دست آوردن این تروفی باید تمامی Objectiveهای یک Incursion را در حالی به پایان برسانید که تمامی اپراتورهای موجود در تیم مرد یا مذکر باشند. البته قابلیت آزاد کردن این تروفی به صورت Solo هم وجود دارد و باید برای به دست آوردن آن از یک اپراتور مرد استفاده کنید. در ادامه می‌توانید تمامی اپراتورهای مذکر بازی Rainbow Six Extraction را مشاهده کنید:

 • Doc
 • Pulse
 • Lion
 • Sledge
 • Vigil
 • Jager
 • Rook
 • Fuze
 • Smoke
 • Tachanka
 • Capitao
Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Girl’s Night

تمام Objectiveهای یک Incursion را با یک اپراتور مونث تکمیل کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

تروفی Girl’s Night روند مشابهی با تروفی Out With the Boys دارد، با این تفاوت که باید به جای استفاده از یک اپراتور مرد، از یک اپراتور مونث یا زن استفاده کنید. اگر هم در حال تکمیل Incursion به صورت تیمی هستید، تمامی اپراتورهای تیم شما باید مونث باشند. همچنین باید بدانید که امکان انجام دادن این کار به صورت Solo یا تنهایی هم فراهم است. در ادامه می‌توانید لیست تمامی اپراتورهای زن بازی Rainbow Six Extraction را مشاهده کنید:

 • Doc
 • Pulse
 • Lion
 • Sledge
 • Vigil
 • Jager
 • Rook
 • Fuze
 • Smoke
 • Tachanka
 • Capitao
Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Bigger Kahuna

پنج دفعه تمامی Objectiveهای Incursionها را در حالی به پایان برسانید که از یک اپراتور با Level یا سطح ۱۰ استفاده می‌کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

برای کسب این تروفی اول از همه باید آنقدری با یک اپراتور مرحله تمام کرده و بازی کنید تا Level او به ۱۰ برسد. هنگامی که این کار را انجام دادید، با اپراتور لول ۱۰ خود به سراغ یک Incursion بروید و تمامی Objectiveهای آن را به پایان برسانید. این کار با پنج دفعه با اپراتور سطح ۱۰ خود تکرار کنید تا تروفی Bigger Kahuna برای شما آزاد شود. سخت‌ترین بخش کسب این تروفی رساندن سطح یک اپراتور به عدد ۱۰ است که نیاز به زمان دارد و باید برای این امر کمی حوصله کنید. به هر حال، می‌توانید روند ذکر شده را روی درجه سختی و Threat Levelهای پایین‌تر انجام دهید تا به صورت هرچه ساده‌تر تروفی Bigger Kahuna بازی Rainbow Six Extraction را به دست آورید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Curiouser

با یک Point of Interest تعامل برقرار کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

هنگامی که با یک Point of Interest در هر منطقه‌ای تعامل برقرار کنید، تروفی Curiouser برای شما آزاد می‌شود. محدودیت خاصی در رابطه با این تروفی وجود ندارد و می‌توانید از Point of Interest هر نقشه‌ای در هر منطقه‌ای بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر به تروفی Encyclopedia مراجعه نمایید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Fieldwork

در هر Region یا منطقه، با پنج Point of Interest تعامل برقرا کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

این تروفی زمانی به شما تعلق می‌گیرد که در هر یک از Regionهای بازی Rainbow Six Extraction با پنج عدد Point of Interest تعامل برقرار کنید. برای اطلاعات بیشتر به تروفی Encyclopedia مراجعه نمایید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Encyclopedia

با ۱۰۰ عدد از Point of Interestها تعامل برقرار کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Point of Interestها حکم آیتم‌های جمع کردنی یا همان Collectibleهای بازی Rainbow Six Extraction را دارند و هنگامی که با آن‌ها تعامل برقرار کنید، اطلاعات بیشتری در مورد داستان بازی و محیط آن به شما می‌دهند. نکته‌ای که در این میان وجود دارد، این است که شما قادر به دیدن تعداد Point of Interestهایی که با آن‌ها تعامل برقرار کردید نیستید. از طرفی دیگر، راهنمای خاصی برای پیدا کردن آن‌ها وجود ندارد و تا زمانی که خود شما آن‌ها را مشاهده نکنید، بازی راهنمایی خاصی نمی‌کند.

مهم‌ترین موضوعی که باید در نظر داشته باشید، این است که در حال حاضر تنها زمانی می‌توانید با Point of Interestها تعامل برقرار کنید که به صورت Solo بازی را تجربه کنید. به عبارتی دیگر، اگر با دوستان یا هم‌تیمی‌های خود نزدیک آن‌ها شوید، بازی اجازه تعامل برقرار کردن را نمی‌دهد و کار خاصی از دست شما ساخته نیست.

Point of Interestها معمولا در نقاط خاصی مانند سازه‌های Archaeanها، تجهیزات REACT و پوسترهای روی دیوار پیدا می‌شوند و مشاهده آن‌ها کار زیادی ساده‌ای هم نیست. فقط توجه داشته باشید که Point of Interestها هیچ وقت روی دیوارهای قابل‌تخریب قرار ندارند و بهتر است زمان خود را برای این موضوع هدر ندهید. شما می‌توانید با استفاده از لینک‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند، Point of Interestهای هر Region را به راحتی پیدا کنید:

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap It’s All Connected

Study Description نهایی هر یک از Region یا منطقه‌ها را مطالعه کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

شما پس از تکمیل Research Study Objectiveها به این Study Descriptionها دسترسی پیدا می‌کنید. این Study Descriptionها اطلاعات بیشتری در مورد داستان به شما می‌دهند و نقش خاص دیگری ایفا نمی‌کنند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع می‌توانید به تروفی Major Flex سر بزنید.

به هر حال، برای کسب تروفی It’s All Connected بازی Rainbow Six Extraction باید Study Description نهایی هر چهار Region بازی را مطالعه کنید. این Study Descriptionها پس از اینکه هر سه Objectiveهای یک مرحله را به اتمام برسانید، به صورت خودکار آزاد می‌شوند. هنگامی که آزادشان کردید، آن‌ها را مطالعه کنید تا پس از تکمیل روند، تروفی مذکور برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Major Flex

یک Incursion را در حالتی به اتمام برسانید که تمامی Research Studyهای آن را تکمیل کرده باشید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Research Studyهای یک سری Objective به خصوص هستند که می‌توانید با تکمیل آن‌ها در منطقه‌های مختلف، XP و آیتم‌های تزئینی متعددی دریافت کنید. در هر منطقه‌ای سه Research Study وجود دارد که برای آزاد کردن سه تا بعدی در یک منطقه دیگر، باید آن‌ها را به سرانجام برسانید. حالا برای اینکه تروفی Major Flex را به دست آورید، باید همه Research Studyهای هر چهار Region را تکمیل کنید و سپس Incursion را به پایان برسانید.

این Research Studyهای زیاد پیچیده نیستند و گر به توضیحات‌شان دقت کنید، متوجه کاری که باید انجام دهید خواهید شد. از جمله کارهایی که این ماموریت‌ها از شما می‌خواهند به دست آوردن میزان معینی XP، کشتن دشمنان به خصوص و این دسته از عملیات‌ها است. فقط توجه داشته باشید که برای آزاد کردن این تروفی باید Tutorial Objective یا VR Trainingها را پشت سر بگذارید. اگر این کار را پیش از این انجام نداده‌اید، به صفحه Region Selection بروید و گزینه VR Training را انتخاب کنید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Not Afraid of Goo

در یک Incursion، با استفاده از REACT Laser، اسپراول‌ها (Sprawl) را نابود کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

REACT Laser نام یکی از آیتم‌های بازی Rainbow Six Extraction است که در بیست و پنجمین سطح Progression Milestone آن را آزاد می‌کنید. پس از آزاد کردن، REACT Laser درست مانند UV Light روی تمام اسلحه‌های شما Equip شده تا بتوانید از آن بهره ببرید.

از طرفی دیگر باید بدانید که منظور از Sprawl همان ماده سیاه‌رنگگ و لزجی است که زمین و دیوارهای محیط بازی را پوشانده است. به طور معمولی، شما می‌توانید با تیراندازی Sprawl را نابود کنید، اما استفاده از REACT Laser روند محو کردن آن‌ها را سریع‌تر پیش می‌برد. به هر حال، هنگامی که برای اولین بار Sprawlها را با استفاده از REACT Laser نابود کنید، تروفی Not Afraid of Goo برای شما آزاد می‌شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Gun Nut

۱۵ عدد Weapon Attachment را انتخاب کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

هنگامی که شما یک اسلحه را آزاد می‌کنید، Weapon Attachmentهای آن هم به صورت خودکار آزاد می‌شوند. به عبارتی دیگر، برای آزاد کردن این Weapon Attachmentها نیاز به انجام کار سخت یا خاصی نیست. برای به دست آوردن این تروفی تنها کافی است ۱۵ عدد از Weapon Attachmentها را روی اسلحه خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که نیاز به استفاده از Weapon Attachmentهای مختلف وجود ندارد و همین که میان گزینه‌های مختلف سوییچ کنید کافی است. این کار را آنقدری (به طور مشخص ۱۵ دفعه) انجام دهید تا تروفی Gun Nut بازی Rainbow Six Extraction آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Charmed

یک Charm لجندری را انتخاب کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

Charmهای آیتم‌های تزئینی کوچکی هستند که به محض آزاد کردن، می‌توانید آن‌ها را روی اسلحه خود قرار دهید. Charmها در چهار دسته تقسیم بندی می‌شوند که ارزشمندترین آن‌ها با رنگ نارنجی و نام Legendary مشخص شده است. برای به دست آوردن Charmهای لجندری یا باید آن‌ها را از فروشگاه بازی و با پول واقعی خریداری کنید یا آنقدری خوش‌شانس باشید که پس از تکمیل Research Studyها یکی از آن‌ها نصیب‌تان شود.

البته ناگفته نماند که اگر Research Study منطقه Truth or Consequences را تکمیل کنید، بدون شک یک Charm Legendary با نام Smasher Vulnerability را به دست خواهید آورد. به محض اینکه چارم مذکور را به دست آوردید، آن را از طریق منو انتخاب یا Equip کنید تا تروفی Charmed برای شما آزاد شود.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Spiffy

یک یونیفورم واحد را برای ۹ اپراتور مختلف انتخاب کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

اول از همه باید بدانید که همه اپراتورها از ابتدا یک یونیفروم پیش‌فرض با نام React Standard Issue بر تن دارند و بنا بر همین موضوع باید برای کسب تروفی، یونیفرم واحدی به غیر از مورد مذکور برای ۹ اپراتور مختلف انتخاب کنید. یونیفرم‌ها را می‌توانید با پیشروی در Progression Milestone به دست آورید. هنگامی که یک یونیفرم جدید آزاد می‌شود، می‌توانید آن را برای همه اپراتورها انتخاب کنید؛ پس بهتر است این تروفی را هرچه سریع‌تر انجام دهید تا دیگر نگران آن نباشید.

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap Proud Papa

۱۸ نفر از اپراتورهای خود را به Level یا سطح ۱۰ برسانید و سپس برای همه آن‌ها یک Headgear انتخاب کنید

Rainbow Six Extraction Trophy Guide & Roadmap

درست مانند یونیفرم‌ها، همه اپراتورها بازی از ابتدا یک Headgear پیش‌فرض با نام REACT Standard Issue دارند. با توجه به این موضوع، باید از یک Headgear به غیر از مورد ذکر شده برای ۱۸ نفر از اپراتورها استفاده کنید. اما آنچه که حائز اهمیت می‌شود، این است باید برای کسب این تروفی اول از همه ۱۸ نفر از اپراتورها را به Level یا سطح ۱۸ برسانید که در نوع خود، طولانی‌تری کاری است که می‌توانید در این بازی انجام دهید. هنگام شروع تنها ۹ اپراتور در اختیار شما قرار می‌گیرند و با پیشروی، تعداد آن‌ها به تدریج بیشتر می‌شود.

بنابراین برای کسب این تروفی باید ۱۸ نفر از اپراتورهای خود را به Level یا سطح ۱۸ برسانید و سپس برای همه آن‌ها یک Headgear انتخاب کنید. هنگامی که روند مذکور به پایان رسید، تروفی Proud Papa برای شما آزاد می‌شود.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Rainbow Six Extraction می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا موفق به کسب تروفی پلاتینیوم این بازی شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Powerpyx

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *