اخبار و رویدادها, راهنمای خرید بازی, راهنمای خرید بازی PS5, نمایش و پیش نمایش

به اتمام رساندن بازی Marvel’s Spider-Man 2 چند ساعت طول می‌کشد؟

بازی Marvel's Spider Man 2 چند ساعت طول می‌کشد؟

تا به امروز دو نسخه از سری Marvel’s Spider Man منتشر شده‌‎اند، که نمونه‎‌های بسیار خوبی از عناوین جهان باز  با مدت زمان گیم‎پلی کوتاه هستند. اندازه کوچک‎تر بازی، به استودیو سازنده اجازه می‎‌دهد تا تمرکز بیشتری برروی طراحی Set Pieceهای به یادماندنی و روایت داستانی منسجم‌‎تر داشته باشد. درواقع جایی برای اضافه کردن فعالیت‎‌هایی صرفا برای طولانی‎‌تر کردن بازی، وجود نخواهد داشت. در ادامه به مدت زمان لازم برای به اتمام رساندن بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌پردازیم.

استودیو Insomniac برای توسعه Marvel’s Spider Man 2 نیز، مسیر نسخه‌ی اول را پیش گرفته است. کارگردان اصلی بازی، رایان اسمیت، در مصاحبه‌‎ای که با VG247 داشته است توضیح می‎‌دهد ” Spider Man 2 از نظر مدت زمان مورد نیاز برای به اتمام رساندن، مشابه نسخه اول است. ما در روند توسعه به این مسئله فکر کردیم که چگونه می‎‌توانیم تمام لحظات بازی را، حماسی‌‎تر، عمیق‎‌تر و با ارتباط بیشتری به داستان خلق کنیم. “

براساس آمار منتشر شده از سایت HowLongToBeat، بازیکنان برای به اتمام رساندن بخش داستانی به 17 ساعت زمان و برای کسب تروفی پلاتینیوم به چیزی حدود 35 ساعت زمان نیاز دارند.

به اتمام رساندن بازی Marvel's Spider-Man 2 چند ساعت طول می‌کشد؟

در بخشی که برای Preview (پیش‌ درآمد) در نظر گرفته شده است، داستان بسیار فشرده روایت می‎‌شود، و فرقی ندارد که با چه شخصیتی مشغول تجربه بازی هستید، همیشه دلیلی برای پیشروی وجود دارد. حتی ماموریت‌‎های “برو آنجا و این آیتم را بردار” یا به اصطلاح Fetch Questها نیز دارای عناصری از داستان اصلی هستند. به همین دلیل، بهترین ویژگی‎‌های نسخه‌ی اول در Marvel’s Spider Man 2 نقش پررنگی دارند.

اسمیت در ادامه صحبت‎‌های خود گفت “ما نمی‎‌خواستیم Marvel’s Spider Man 2 به یک بازی 80 الی 100 ساعته تبدیل شود. این هدف ما نیست، ما می‌‎خواهیم داستانی شگفت انگیز را روایت کنیم و کاری را انجام دهیم که تمام ماموریت‎‌ها به یاد ماندنی باشند. هدف ما این است، نه اینکه تجربه بازی را گسترده‌‎تر و البته حوصله سربر کنیم.” او درباره اینکه بازی‎‌های جهان باز درحال تحول هستند توضیح می‌‎دهد که: “ما قصد داریم تا هرکاری که در جهان Marvel’s Spider Man 2 انجام می‎‌دهید دارای المان‎‌هایی از داستان باشند. ما اینکار را در نسخه‎‌های قبلی نیز انجام دادیم و با استقبال بسیار خوب طرفداران مواجه شدیم.” در واقع حتی با برداشتن Collectibleها که در نقشه مشخص شده‎‌اند، دیالوگ‎‌هایی را از پروتاگونیست‎‌های (پیتر و مایلز) بازی خواهید شنید.

کاملا مشخص است که استودیو Insomniac شخصیت‎‌های داستان را می‎‌شناسد و طرفداران آن‌ها را درک می‎‌کند، به همین دلیل راهی را پیدا کرده‎‌اند تا به بهترین نحو این دو را با هم ترکیب کنند.

اگر قصد دارید تا با این انحصاری مورد انتظار PS5، بیشتر آشنا شوید حتما سری به مطلب، هرآنچه که در مورد بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌دانیم، بزنید.

منبع؛ VG247

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *