راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چقدر زمان می‌برد تا بازی Wo Long: Fallen Dynasty را به اتمام برسانیم؟

چقدر زمان می‌برد تا بازی Wo Long: Fallen Dynasty را به اتمام برسانیم؟

جدیدترین اثر سولز لایک استودیو Team Ninja با نام Wo Long Fallen Dynasty عرضه و در دسترس علاقه‎‎‌مندان قرار گرفته، عنوانی که امضا محبوب این استودیو را به همراه ماموریت‎‌هایی سرشار از دشمنان متنوع و باس فایت‎‌های جذاب و چالش برانگیز به چین باستان آورده، به همین دلیل Wo Long Fallen Dynasty ساعت‎‌های زیادی شما را مشغول خود نگه می‎‌دارد. برای اینکه بدانید چه قدر زمان برای به اتمام رساندن این بازی جذاب نیاز دارید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

چه قدر زمان برای به اتمام رساندن بازی Wo Long: Fallen Dynasty نیاز است؟

به اتمام رساندن بازی Wo Long: Fallen Dynasty در بخش داستانی حدود 25 ساعت زمان نیاز دارد، البته که بازیکنان با تجربه سولز لایک با توجه به نکاتی که از این ژانر یاد گرفته‌‎اند، مدت زمان کمتری نیاز خواهند داشت، اما در نقطه مقابل بازیکنانی که برای اولین بار به این سبک وارد می‌شوند، زمان بیشتری را در این بازی سپری خواهند کرد. همچنین همانطور که در راهنمای بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای مبتدیان نیز گفتیم، برای گرفتن تمام پرچم‌های مراحل ممکن است وقت زیادی را بگذارید.

کسانی که علاقه‎‌مند به اتمام فعالیت‎‌های فرعی  و به دست آوردن Achievementهای بازی هستند، حدود 5 تا 10 ساعت بیشتر در بازی به گشت و گذار خواهند پرداخت. این زمان شامل به دست آوردن Collectibleها،  آخرین ارتقا زره‎‌ها، سلاح‎‌ها و دیگر فعالیت‌‎های Wo Long Fallen Dynasty نیز می‎‌شود. از لحاظ مسائل فرعی این اثر شباهت بسیاری به بهترین ساخته تیم نینجا یعنی سری Nioh دارد.

البته این زمان برای کسانی که دنبال یک چالش واقعی با بخش New Game+ بازی برای به دست آوردن تجهیزات بهتر هستند، بیشتر نیز خواهد شد. New Game+ فقط برای چالش برانگیزتر شدن بازی طراحی شده، و برای به دست آوردن تمام Achievement نیازی به اتمام بازی در این حالت نیست. راهنمای قابلیت New Game Plus این اثر را نیز می‌توانید در وبلاگ سایت ما پیدا کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *