راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای قابلیت New Game Plus در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

راهنمای قابلیت New Game Plus در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

بازی Wo Long Fallen Dynasty سولز لایکی چالش برانگیز مخصوصا در چند ساعت ابتدایی است. با توجه به حجم محتوا زیادی که در بازی قرار دارد، ممکن است که فکر کنید تمام فعالیت‎‌های آن را در اولین Playthrough تجربه کرده‌‎اید، اما ماموریت‌های زیادی پس از شکست آخرین باس فایت، در انتظار شما خواهد بود. مانند دیگر آثار استودیو Team Ninja، این بازی دارای حالت New Game Plus است، که در ادامه به جزئیات این بخش خواهیم پرداخت، پس همراه ما بمانید.

برای کسانی که نمی‌دانند، باید بگوییم قابلیت New Game Plus در دنیای بازی‌های ویدیویی به شما اجازه می‌دهد با نگه داشتن پیشرفت‌ها، آپگریدها و… پلی‌تروی اول خود، وارد پلی‌تروهای بعدی شوید. در جدیدترین ساخته‌ی شرکت Team Ninja اما، همراه با مواردی که گفتیم، چند مورد جدید مانند درجه‌ی سختی‌ نیز به New Game شما اضافه می‌شوند. تقریبا تمام بازی‌ها یک تغییر مختص به خود دارند.

توضیح حالت New Game Plus در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

بعد از شکست دادن آخرین باس فایت، درجه سختی Rising Dragon که چالش برانگیزترین درجه سختی بازی است، آزاد خواهد شد. بخش‎‌های اول تا سوم بازی از همان ابتدا در دسترس هستند، به همین دلیل اگر علاقه‌‎ای به تجربه بخشی از داستان نداشته باشید، می‌‎توانید ماموریت‎‌ها را به ترتیب دلخواه خود به اتمام برسانید. پس از اینکه به بخش مشخصی برسید، به دیگر ماموریت‌‎ها دسترسی پیدا خواهید کرد که آن‌ها را نیز می‎‌توانید به ترتیب دلخواه خود تکمیل کنید.

در این درجه سختی، دشمنان آسیب بیشتری به شما وارد خواهند کرد، به همین دلیل داشتن تجهیزات چهار ستاره و Build مناسب، کمک زیادی به شما خواهند کرد. به جز مواردی که اشاره کردیم و اضافه شدن تجهیزات پنج ستاره، که در صندوقچه‎‌ها و دشمنان یافت می‎‌شود، مورد دیگری در این درجه سختی تغییر نخواهد کرد. البته که بدست آوردن پنج ستاره‌ها آنقدر هم آسان نیست و ممکن است شما مجبور شوید مقداری از زمان خود را صرف Grind کردن و کشتن باس‌های فرعی بکنید.

اگر می‌خواهید برای اولین بار این عنوان را تجربه کنید، حتما سری به مقاله‌ی راهنمای بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای مبتدیان بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *